vakumlu mastürbasyonda penisimden kan geldi

Soru
cekcek
cekcek
vakumlu mastürbasyonda penisimden kan geldi @cekcek 31 çekerken kanama 31 çekmek aşırı mastürbasyon oral yapan mastürbatör penis hasarı penisten kan gelmesi vakumlu mastürbatör aşırı kullandıysanız yada çok fazla vakum yaptırdıysanız penis kanalı içinde kılcal damarlardan birini patlatmış olabilirsiniz…
yanıtlandı
2 ay5 Cevaplar452 defa okundu

Peniste istek dışı ve ağrılı uzun ereksiyon problemi

Sağlık kuruluşunda erkeğin bazı tedavilerle penisteki kanı boşaltmışlar ve gerekli tedavi yapılmıştır. Penisin beslenmesi böylece bozulmaya başlar ve olay uzadıkça kalıcı hasarlar oluşabilir. Peniste istek dışı ve ağrılı uzun ereksiyon problemi @D.
Devamını Oku

penis baş kısmında ufak noktalar

Soru
yeni-oyuncu
yeni-oyuncu
penis baş kısmında ufak noktalar @yeni-oyuncu penis başı penis dokusu penis hasarı penis yüzeyi peniste enfeksiyon peniste hastalık peniste kuruma peniste yara merhaba, bu konuda erken boşlama geç boşalma haz alma gibi şeylerden çok sağlık yönüne bakmak gerekli.
yanıtlandı
7 ay1 Cevap574 defa okundu

penis üzerindeki görünen damarda morluk ve ağrı

Soru
esquireman
esquireman
penis üzerindeki görünen damarda morluk ve ağrı @esquireman damar patlaması damar yırtılması damarlı penis ereksiyonda ağrı penis damarları penis kırılması peniste ağrı peniste damar peniste hasar morarma ve ağrı normal değil, belki damar patlamış yada incinmiş olabilir.
yanıtlandı
2 hafta3 Cevaplar147 defa okundu

peniste seyrime kalp atışı gibi

Soru
misafir62m
misafir62m
…dışı hareket peniste kalp atışı peniste karıncalanma peniste seyirme peniste sızlama peniste titreme Bir problem olmus olabilir yani hala devam etmesi normal degil @Murat06… vitamin ve mineral eksikliği, damar sertleşmesi, damar hasarı, damalarda bölgesel daralmalar yada zayıflayan noktalarda olabilir, ilk akla gelen bunlar.
yanıtlandı
7 ay4 Cevaplar1167 defa okundu

penisten sıvı gelmesi normalmi

Soru
dagci_genc
dagci_genc
mesela gençsin bir kız görüyorsun fena fena bakıp of of deyip cinsel istek arzu duymaya başladın mı haliyle penisten akıntı gelmesi normal.
hasar
yanıtlandı
9 ay2 Cevaplar1390 defa okundu

oral seks yaptırırken penisten sıvı gelmesi sorunu

Soru
m_ondokuz
m_ondokuz
boşalmamama rağmen penisten sıvı geliyor akıntı oluyor. normal yani vücudun çalışma sistemi ilişki öncesi penisten kayganlaştırıcı olsun diye akıntı gelir.
hasar
yanıtlandı
4 ay1 Cevap574 defa okundu

cinsel aktivitede penisten zevk suyu gelmemesi normalmi

Soru
Bhdr35Bhdr35
kafa sağlığı penisten daha değerli, relax olun biraz.
hasar
yanıtlandı
Bhdr35 2 ay6 Cevaplar681 defa okundu

peniste bölgesel hissizlik veya uyuşukluk hissiyatı

Soru
nytia07
nytia07
…hissiyatı @nytia07 hatalı sünnet yeri hissizlik peniste haz kaybı peniste his kaybı peniste hissizlik uyuşma zevk alamıyorum merhaba, penisin her yeri aynı oranda hisli… dokular olması gerekenden fazla yada az kesilmiş yada penis başına zarar verilmişse penis başında görsel hasar olur.
yanıtlandı
11 ay1 Cevap1261 defa okundu

erekte haldeyken penisten az miktarda meni gelmesi

Soru
CengizCengiz
penisten sıvı gelmesi merhaba, sağlıklı erkeklerin çoğunda cinsel eylem sırasında penisten sıvılar gelir, bunu doğal bir yağlama sistemi gibi düşünebilirsiniz.
hasar
yanıtlandı
Cengiz 1 sene2 Cevaplar2400 defa okundu

Cinsel ilişkide penis nasıl kırılır

Soru
Ztaora
Ztaora
…böyle birşey mümkün mü yoksa erkeğin karısına ihanet etmemesi için uydurulmuş bir hikaye mi Cinsel ilişkide penis nasıl kırılır @Ztaora penis dokusunda hasar penis kırılması penisim kırıldı peniste travma oluştu Babasına el kaldırdığı için kolu taşlaşan Cüney Arkın filmi kadar gerçek.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar2606 defa okundu

peniste bir anda oluşan kırmızı kabuklu benekler

Soru
ErdigggErdiggg
…enfeksiyonu peniste benek peniste kızarıklık peniste leke peniste mantar peniste tahriş peniste yara 2 yıl önce benimde benzer bir durum olmuştu, doktora gittim mantar enfeksiyonu…
hasar
yanıtlandı
Erdiggg 3 ay2 Cevaplar384 defa okundu

Peniste uyuşma glans hassasiyeti nedir ?

Uyuşmuş penise neler sebep olur Bisiklete binme, peniste uyuşukluğa neden olabilecek penis ve kasık bölgesine basınç uygulaması sebep olabilir.
hasar
Devamını Oku

cinsel organda hasar var gibi hissediyorum

Soru
Muh62m
Muh62m
cinsel organda hasar var gibi hissediyorum @Muh62m boşalırken acıyor boşalırken yanma işlev bozuklukları peniste acı peniste acıma peniste seğirme peniste seyirme peniste yanma üroloji doktoru Merhaba sizde prostat olma ihtimale yüksek üroloji bölümüne müracaat edebilirsiniz tipta ayıp yoktuk . @
yanıtlandı
4 ay3 Cevaplar455 defa okundu

peniste sızlama ve idrar akışında azalma

Soru
Murat
Murat
…akışında azalma idrar yaparken yanma idrar yavaş akıyor peniste ağrı peniste şişme peniste sızı merhaba, ihtimal belki anlık olarak fazla sıvı tüketimi sonucu idrar kesesinin…
hasar
yanıtlandı
10 ay1 Cevap762 defa okundu

peniste kızarıklılık sonra deri soyulması

Soru
Furkan
Furkan
peniste kızarıklılık sonra deri soyulması @Furkan peniste acıma peniste tahriş peniste yanma sabun acıtırmı sabun penisi tahriş edilirmi sabunla 31 çekmek sabunla…
hasar
yanıtlandı
6 ay3 Cevaplar755 defa okundu

korunmasız ilişkiden sonra peniste hissizlik ve sertleşmeme sorunu

Soru
Cem
Cem
…sertleşmeme sorunu @Cem cinsel hastalıklar erken boşalma erken boşlama peniste hissilik peniste küçülme merhaba, ihtimaller çok olsa da olan biteni bilmek ne sorun olduğunu…
hasar
yanıtlandı
9 ay7 Cevaplar1514 defa okundu

cinsel ilişkide peniste yumuşama sertlik kaybı

Soru
ahmet_visa
ahmet_visa
…sure sertliğini kaybetmiyor, fakat iş cinsel ilişkiye girmeye gelince direkt olarak peniste yumuşama meydana geliyor sebebi nedir sizce ?
hasar
yanıtlandı
1 ay4 Cevaplar535 defa okundu

çok mastürbasyondan peniste deri incelmesi diye bir şey olabilirmi

Soru
mnu_cao
mnu_cao
hasar
yanıtlandı
4 hafta3 Cevaplar424 defa okundu

penisten mastürbasyon sırasında kaygan yapışkan sıvı gelmesi

Soru
hotliar_bse
hotliar_bse
…mastürbasyon mastürbasyonda akıntı mastürbasyonda sıvı gelmesi penisten gelen akıntı penisten sıvı gelmesi sevgilim boşalıyor Zevk suyudur o boşalmadan once geliyo.su gibi…
hasar
yanıtlandı
9 ay3 Cevaplar1500 defa okundu