erkeğin testislerini emmek mi daha çok zevk verir yoksa penisini mi

Soru
deligeceler
deligeceler
… testislerini emmek mi daha çok zevk verir yoksa penisini mi @deligeceler ağzına almak oral seks … zevkli olur bilinmez bunu sevgiline sorman gerkmezmi.
boyu önemli
yanıtlandı
2 ay4 Cevaplar1228 defa okundu

penisin görünümündeki fark bayanlar için ne kadar önemli

Soru
Donnidarko
Donnidarko
…bayanlar için ne kadar önemli @Donnidarko cinsel sorun penis boyu penis ne kadar önemli penis şekli penisim farklı görünüyor penisin görüntüsü peniste ameliyat merhaba, genelde halk arasında bilinen ismiyle peygamber sünneti, teknik olarak hipospadias, kısaca… …onlara söyleyin, böyle bir durum var su sebepten penisinim görüntüsü biraz farklı deyin cesaretli…
yanıtlandı
8 ay3 Cevaplar1404 defa okundu

ortalama penis boyu ve özgüvensizlik

Soru
lepetitprince
lepetitprince
Dudley penis boyu pek önemli değil, erkek adam olmadıktan sonra, ne büyüğü ne küçüğü memnun etmiyor.
penisini
yanıtlandı
3 ay9 Cevaplar1585 defa okundu

erkek arkadaşımın penis itirafı ve cinsel tatmin

Soru
aslihanyildiz33aslihanyildiz33
…yasayacağin mutluluk ve zevk mi önemli yoksa erkek arkadaşının penisi mi eğer zevk ve mutluluk önemliyse penis boyunu cevresini bosver o hertürlü mutlu eder ama penis önemliyse eğer boyu senin icin yetersiz geliyorsa sana zevkte vermez doyumda @gornesyo…
penisini
yanıtlandı
aslihanyildiz33 2 hafta7 Cevaplar544 defa okundu

gelecekte mastürbasyonun sebep olabileceği sorunlar

Soru
deloloy
deloloy
… kalınlığı sertlesme sperm merhabak kardeşim penis boyu ile ilgili herhangi bir sorunun yok 12 cm gayet … sonra iradeli ol ve bunun sürekliliğine sağla emin ol ki senin gibi çok insan var fakat en öenmlisi başarma … …cevap mı bekliyorsunuz, erkekliğiniz bitecek, penisiniz işlevini kaybedecek. önemli olan boyu değil ilişki sırasında kadına zevk verebilmek.
yanıtlandı
4 ay2 Cevaplar1109 defa okundu

beyler hiç kendi penisinize oral yaptınızmı

Soru
red-honey01
red-honey01
… nasıl yapıyorlar penisi uzun olduğu için mi, acaba yapabilen erkek var mı merak ettim beyler … selfcum selfcum nedir bir kişi gerçekten kendi penisini yalamak istiyorsa bunu birden yapamaz ilk … yapma konusunda erkekler penis boyu uzunluğu ile biraz daha avantajlılar…
önemli
yanıtlandı
4 ay7 Cevaplar1552 defa okundu

Kızlar birlikte olacağınız erkeğin penisinin kaç cm olmasını istiyorsunuz?

Soru
sanalbirefendi
sanalbirefendi
…aşağıya cevapları alalım lütfen [soru admin tarafından düzenlenmiştir] Kızlar birlikte olacağınız erkeğin penisinin kaç cm olmasını istiyorsunuz? kordugun kaç santimden korkuyorsun peki @iso Kadına zevki yasatta boyu önemli deyil yeterki o sevke tabi olsun @iso Tamam istediğin tam beni tarıf ediyor @Iso Nedenki çokmu yakiyor @Iso Azmis 17 diyen yarin 27 istiyorum der böyle boyle gider 🙂
kapatıldı
1 sene36 Cevaplar96177 defa okundu

çok ince penis zevk verirmi kalınlık ne kadar önemli

Soru
Elif36
Elif36
…kadınlar ince penismi sever kadınlar kalın penismi ister kalın penis penis boyutları penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penis ne kadar kalın olmalı adamın işlevi daha önemli penisin eni boyu değil kullanan önemli ama seksi bilmeyen adamda kaç cm olursa…
penisini
yanıtlandı
2 ay7 Cevaplar1314 defa okundu

penisim 16 cm sizce iyi mi kötü mü?

Soru
efendigenc
efendigenc
…olamıyor ve bayanın canı seks sırasında çok acıyabilir @ugandaz selam, penisin boyundan ziyade işlevi önemlidir. lakin ülkemizde insanlar boyuna takmış durumdalar. Yaşa göre boyutu ideal mi?
penisini
yanıtlandı
12 ay11 Cevaplar24181 defa okundu

penisimin boyu küçük ilişkiden kaçıyorum ne yapabilirim

Soru
topcu3647
topcu3647
penisimin boyu 12cm civarında.
penisini önemli
yanıtlandı
1 ay8 Cevaplar836 defa okundu

yaşa göre penis değişir mi

Soru
prensess
prensess
…yaşa göre penis değişir mi @prensess 18 yaşında penis kaç cm olur büyük penisli erkekler küçük penisli erkekler penis büyürmü yaşa göre penis boyu merhaba, aslında güzel… erkeğin boyu posu yaşı ile penisinin büyüklüğünün bir orantısı yoktur ama erkek yaşlandıkça peniste gelişim büyüme yavaşlar ve belirli bir süre sonra durur.
önemli
yanıtlandı
12 ay1 Cevap4425 defa okundu

kadınları kaç cm tatmin eder ideal penis boyu

Soru
daktilo_man
daktilo_man
buraya da not düşmek gerekirse, kadınlar 12.3-14,7 cm arasında ortalama sayılan penis boyunun ideal olduğunu belirtmişler.
penisini önemli
yanıtlandı
7 ay3 Cevaplar2798 defa okundu

kızlar bir erkeğin penisinin çapı kaç cm olması sizi tatmin eder

Soru
cekici-panter
cekici-panter
… kadın tatmin olabilsin kızlar bir erkeğin penisinin çapı kaç cm olması sizi tatmin eder @cekici … çok kalın penis çağı kaç olmalı sevgilimin penisi çok kalın merhaba, boyu bitti şimdi çapına mı geldi sıra. … @erotic-girl boyu çok önemli değil ama biraz kalın olması iyi olabilir en azından ben öyle olmasını tercih ediyorum @pony_pony
yanıtlandı
9 ay3 Cevaplar9589 defa okundu

Pegging nedir yada strapon nedir, nasıl yapılır ?

ucundan kenarından da olsa birçok çift merak edip gizlice bunu denemişti. …nu yaparken erkeğin yardımcı olması penis boyutlarının daha iyi anlaşılması ve psikolojik… yine arada bayan eliyle erkek penisini okşayabilir. İlişki sırasında kadının da erkeği hissetmesi önemlidir.
Devamını Oku

kızlar damarlı penis hakkında ne düşünüyor

Soru
mengin-deha
mengin-deha
merhaba penis boyum 17.5 cm ve kızların damarlı penise bakış açıları … beğendiği penis şekli 17,5 cm büyük bir penistir penisinizin damarlı olması evet çoğu bayan için … erotic-girl erotic-girl övdün mü yoksa yerdin mi anlayamadım seni 🙂 …damarlı penis anatomik açıdan olabilir zaten penisiniz sönük halde iken bu damarlar görünmez kafanıza takmayın şekli değil işlevi önemli @maksicom216 Sonukken degilde ereksiyondayken sanki üstünden ayri hat cekilmiscesine cikiyor :))
yanıtlandı
10 ay8 Cevaplar2764 defa okundu

Gebe yada hamile kalma ihtimali olmayan durumlar

…boşaldı, anal yoldan gebe kalır mıyım yada penisini çıkartırken spermler vajinama geldi… …vajinaya giderse giden spermlerin oranı da önemli bu durumda gebelik ihtimali biraz daha… uzun süre sürtününce kıyafetten sperm geçer mi, hamile kalma ihtimali var mı ?
boyu
Devamını Oku

kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um

Soru
rame-man
rame-man
… tam olarak nedir kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um @rame-man 13cm penis nasıl 14 … büyük penis ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penisim … Öyle denir mi ya @Baharmelek penis değil adam önemli, bir birimize uyuyorsak beni mutlu edebiliyorsa gerisi çok önemli değil.
penisini
yanıtlandı
8 ay6 Cevaplar9229 defa okundu

penisimi çok beğeniyorum sexting yaptığım bütün kızlara fotoğrafını atıyorum bu normal mi

Soru
faysall
faysall
penisimin boyu 18 cm düz ve kalın internette tanıştığım kızlara … amacınız nedir artık sıkılmanızın sebebi kızlar penisiniz için oooo süper falan demedikleri için mi sıkıldınız yoksa @kurt_like selam, insanın kendini …
önemli
yanıtlandı
12 ay3 Cevaplar1867 defa okundu

vajina dilinin dışarıda olması eşimi rahatsız eder mi

Soru
divanedebiyati
divanedebiyati
hiç kafanıza takmayın, ilk gece sıcacık vajina içine penisini yerleştirdi mi hem o hem de sizin aklınıza şekliyle yada çirkinlikle ilgili hiç bir şey gelemez. Erim Güven Önemli olan şekli şemalı değil bir erkeğe yaşattığı haz.
boyu
yanıtlandı
1 sene3 Cevaplar8921 defa okundu

Orta yaş erkeklerde penis nelerden etkilenir ?

Her erkek hayatı boyunca kaç kez sertleşme problemi yaşar ? Erkeğin Penisinin Sertleşmesi İçin Kadın Ne Yapabilir? Sertleşme sorunlarının nedenleri arasında cinsel bilgisizlik, cinsel mitler ve hurafeler ve seks yapılan ortamın uygun olmaması da önemli bir yer tutar.
Devamını Oku