Eşim penisimi sadece dokunarak uyarmaya çalışıyor

Soru
KbrsKbrs
Yani kaldıramiyor penisimi. İlk boşalmam 1 dakika da falan oluyor 2 ve 3 yada 4 normal baya uzun ama ilki kısa olması beni rahatsız ediyor. Yani ilk boşalma dan sonra eşim sadece penisimi oynuyor.
yanıtlandı
Kbrs 9 ay7 Cevaplar1214 defa okundu

bazen kendimi feminen kadınsı hissediyorum

Soru
Sercan72Sercan72
artarsa sorun yaratabilir belki yani bu durum seni rahatsız ediyorsa.
penisim
yanıtlandı
Sercan72 2 ay9 Cevaplar574 defa okundu

Penisimi yalamak istiyorum ama sadece dilimi değdirebiliyorum

Soru
kolayja
kolayja
penisimin tadını merak ediyorum nasıl yalayacağım penisimi Penisimi yalamak istiyorum ama sadece dilimi değdirebiliyorum @kolayja kendi penisini yalama kendi yüzüne boşalma kendine oral yapmak kendine sakso çekmek penisimi yalamak…
rahatsız
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar3455 defa okundu

testislerin birinin küçük ve penisin ince kısa olması

Soru
dedeli
dedeli
Ayrıca penisim de ince ve küçük. Kilonun da buna etkisinin olduğunu biliyorum, fakat küçüklük ve incelik rahatsız ediyor.
yanıtlandı
7 ay3 Cevaplar1126 defa okundu

Penisim inikken çok kısa

Soru
Efe1616Efe1616
…penis boyum çok kisa penis büyütme penis uzatma penisim 12 cm penisim çok küçük merhaba, toplum ortalaması olarak açıkçası… …haldeyken küçük olacak penis yuvasında dinleniyor boyunu ölçüp rahatsız etme o zamanı geldiğinde yuvasından çıkıp görevini…
ediyor
yanıtlandı
Efe1616 10 ay5 Cevaplar8503 defa okundu

kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um

Soru
rame-man
rame-man
…cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penisim küçük merhaba, internetin kocaman bir alan olması… …ve haz almada kayıp olabilir, 17 den büyük olursa kadın rahatsız olabilir seks konforu azalır. erkekler şunu bir anlayın penisle boyuyla erkek olunmuyor, abaza davranıp bizi mutsuz ediyorsunuz.
yanıtlandı
6 ay6 Cevaplar6770 defa okundu

performans endişesi ve başarısız olma korkusu yaşıyorum

Soru
sanjigodsanjigod
21 yaşında yaklaşık 15cm uzunluğa ve 4,5cm kalınlığa sahip penisim var. …istiyoruz diyorlar sonrasında büyük penis ilişki sırasında rahatsız edince ideal ölüçüye dönüyorlar. hali ile koyun olan kitlede bunların peişinden gidip bunları zengin ediyor.
yanıtlandı
sanjigod 6 ay9 Cevaplar912 defa okundu

takma penis takıp kadınlarla da sevişmek istiyorum

Soru
BonuSs
BonuSs
Penisimin olduğunu hayal ederek boşalıyorum, boşaldığımdan da emin değilim. …sevişmek istiyorum takma penis takıp hemde çok, ve sonunda çok rahatsız oluyorum mastürbasyonum bitince uzaklaşıyorum birden… yeni ufuklar keşfetmek, değişik şeyler düşünmek sizi tahrik ediyor.
yanıtlandı
9 ay6 Cevaplar1029 defa okundu

prostat masajı yaptıran erkekler

Soru
hot-erkek
hot-erkek
…kasıkları şişkin tam boşalamıyorum ağrı oluyor gibi hissediyordum internette araştırdım okudum prostat masajının… …çekip çıkarmaya başladı, bu gece bana bırakacaksın kendini rahatsız olursan istmezsen dur de söyle bırakacağım bi dahada… inananın hiç penisime dokunmadım fışkırmaya boşalmaya başladım.
yanıtlandı
19 saat4 Cevaplar102 defa okundu

vajina iç dudak kararması

Soru
ehy22
ehy22
vajinamın dış dudağında değil iç dudağında kararma var beni inanılmaz rahatsız ediyor bu şekilde görünürken kendim bile kesinlikle bakmak istemiyorum estetik cerrahına param yetecek durumda değil…
penisim
yanıtlandı
2 ay6 Cevaplar466 defa okundu

kadına kaç cm acı verir

Soru
askselim33
askselim33
…sürekli acıdığını zevk almadığını söylüyordu acaba penisimin 21 cm olmasındanmı acıyor yoksa sevgilimde sorunmu… buna göre demek ki fazlası kadınları rahatsız ediyor.
yanıtlandı
3 ay5 Cevaplar1629 defa okundu

bir erkek gerçekten poposundan zevk alırmı

Soru
gercekmisin
gercekmisin
… yatağa elimi kolumu bağayıp üstüme çıkıp eziyet ediyor penisimi poposuna sokup üstünde zıplıyor kendini okşayıp üstümde … birini almayı düşündünüz mü @f-boy26 bende bunu çok merak ediyorum hatta denemek istiyorum bazen mastürbasyon yaparken 3 …
rahatsız
yanıtlandı
1 sene6 Cevaplar3907 defa okundu

kocam sürekli tanga yada string giyiyor

Soru
ella_vita
ella_vita
Erim Güven partnerime hediye olarak deri görünümlü zımbalı string almıştım zımbaları biraz rahatsız ediyordu söktük hala öyle kullanıyor kimi zaman.
penisim
yanıtlandı
5 ay5 Cevaplar743 defa okundu

flört ettiğim kızın birbirinden değişik fantezileri var

Soru
pc-muhendis
pc-muhendis
… şekilde adeta belgesel çeker gibi ayrıntılı video mu çekti penisim ve popoma geldiği zaman okşamaya başladı göğüslemide tabi … hoşuma gidiyor hem korkuyorum adeta kendimi çantada keklik hissediyorum ben çok çılgınım derken ben bu kadarını hayal etmiyordum … bir noktada seçim sizin eğer sizi çok rahatsız ediyorsa bu durum ayrılmayı düşünebilirsiniz, yok bölede idare ederim diyorsanız devam dersiniz.
yanıtlandı
2 ay10 Cevaplar1044 defa okundu

çok üzün süre mastürbasyon yapmak zararlımı

Soru
FuckergencFuckergenc
…elle oynayıp diğer elle internette geziniyorum boşalacak gibi olduğum zaman durdurup sonra yeniden devam ediyorum bu yüzden penisim tahriş oluyor sizce yaptığım normal mı?
rahatsız
yanıtlandı
Fuckergenc 8 ay5 Cevaplar3735 defa okundu

Penisim çok hassas olduğu için erken boşalıyorum ne yapmalıyım?

Soru
Mr.robot477
Mr.robot477
…dakika penisimde hiç bir sıkıntı hissedmiyorum ama iki dakikayı geçtikten sonra penisim aşrı dercede hassaslaşıyor bu da beni erken boşalmaya sevk ediyor yani tam boşalacakken duruyorum ve yeniden başlıyorum ama yine o hassaslık…
rahatsız
yanıtlandı
11 ay2 Cevaplar6470 defa okundu

öpüşürken elini erkeğin penisine götüren kadın

Soru
ripple-stike
ripple-stike
genelde öpüşürken bazen eliyle penisimi tutuyor. maden yarım bırakacaksın beni niye tahrik ediyorsun ne maksadı var anlam veremiyorum bazen.
rahatsız
yanıtlandı
4 hafta3 Cevaplar782 defa okundu

boşaldıktan sonra sertliği korumak

Soru
xelmira
xelmira
penisi sertliğini kaybediyor kendini zorluyor ama sonra eli kolu bir birine dolaşıyor. …sertliği korumak @xelmira boşaldıktan sonra ereksiyon boşalınca penisim iniyor erken boşalan erkekler kocam erken boşalıyor… kocanızla konuşun ona rahatsız olduğunuzu bu şekilde mutlu olamadığınızı anlatın.
yanıtlandı
2 ay7 Cevaplar1709 defa okundu

evlilikte seksin bitme sebebi nedir

Soru
MargucMarguc
…bi kaç saniyeden fazla bakamıyor resmen gözlerini kapatıyor ve ben yokmuşum gibi davranıyor bu durum beni çok rahatsız ediyor dışarıdan bakınca aldatılıyorum gibi görünebilir ama zaten benimde aklıma takılan ilk soru buydu bu…
penisim
yanıtlandı
Marguc 6 ay2 Cevaplar782 defa okundu

kocam anime pornoları izliyor yaptığı normal mi

Soru
HayalsizAsk
HayalsizAsk
Bunu başta takmamıştım ama artık beni ciddi manada rahatsız ediyor.
penisim
yanıtlandı
5 ay7 Cevaplar1904 defa okundu