18 yaşında penis en az kaç cm olmalı

Soru
boralis_27
boralis_27
mrb sağlıklı bir erkekte 18 yaşındayken en az penis kaç cm olmalı, birde penisin inik halinin ölçüsünün bir önemi varmı.
penisen
yanıtlandı
9 ay2 Cevaplar4369 defa okundu

kadına kaç cm yeterli penis boyu en az kaç olmalı

Soru
askin-romeo
askin-romeo
…yeterli penis boyu en az kaç olmalı @askin-romeo 10 cm penis kısa penisle seks penis nasıl uzatılır penisi küçük erkekler penisim kısa penisim küçük Olur aslinda fakat esin olacak yada sevglin olacak kafada büyük olsun algisi var ise biraz sıkıntı yasarsin…
penisen
yanıtlandı
12 ay7 Cevaplar4837 defa okundu

Kızlar birlikte olacağınız erkeğin penisinin kaç cm olmasını istiyorsunuz?

Soru
sanalbirefendi
sanalbirefendi
@sanalbirefendi büyük penisli erkekler cinsellik kızlar maç cm ister küçük penisli erkekler penis boyu penis kaç cm olmalı 15 cm yeterli fazlası can yakıyor @civciv selamlar, aslında bir önceki cevap tamda olması gereken cevabı vermiş gibi.
penisen
kapatıldı
1 sene36 Cevaplar107354 defa okundu

kadınları kaç cm tatmin eder ideal penis boyu

Soru
daktilo_man
daktilo_man
Merhaba biliyorsunuz ki klasik hep sorulan soru kadınları kaç cm tatmin eder. dediğin mesele şöyle 7 cm en az olması gereken ölçü olarak bahsediliyor, yani tüm kadınlar 7cm ister demiyor.
penisen
yanıtlandı
9 ay3 Cevaplar3207 defa okundu

erkek aleti kaç cm olmalı

Soru
marsmellow
marsmellow
cm olmalı @marsmellow erkek aleti büyütme kaç cm penis boyu penis büyüklüğü penis büyütme penis … boyutla ilgili takıntı var, ya olmayanı fazla fazla söylüyorlar yada olanı çok küçümseyip yokmuş …
penisen
yanıtlandı
8 ay5 Cevaplar2877 defa okundu

eşinizinki kaç cm penisi yani

Soru
yorgunkiz
yorgunkiz
eşinizinki kaç cm penisi yani @yorgunkiz büyük penis erkek penisi eşimin penisi kocamın penisi küçük penis penis boyu penis kaç cm penis uzunluğu hayatım çok fazla gerilmişsin.
penisen
yanıtlandı
4 ay8 Cevaplar2439 defa okundu

kızlar en fazla kaç cm alabilir

Soru
binbirgece
binbirgece
… ister kızlar kaç cm penis girer kızlar vajina kaç cm sevgilim alamıyor reis iyi evlilikler eşinizin … hissetmediğini düşünüyorum çünkü evet 13 cm dev bi boyut değil ve vajinalar her türlü penisi … adım alıştır bence önce bi kısmını sok biraz öyle devam et sonra diğer kısmını alışana kadar …
penisen
yanıtlandı
9 ay4 Cevaplar5769 defa okundu

kalınlık kaç cm olmalı penis çapı

Soru
matias98
matias98
…penis kaç cm penis kalınlaştırma penis kalınlığı penis kalınlık kaç cm penis ne kadar kalın kanka boyu büyümez mi büyümez diyoruz bu sefer çapı kalınlaşmazmı diyorsun, penisinle barışık ol biraz rahat bırak ufaklığı, öyle kabullen yani.
penisen
yanıtlandı
6 ay5 Cevaplar1685 defa okundu

Anal seks için kaç cm penis gerekli

Soru
ustapi-ada
ustapi-ada
… nasıl yapılır anal seven kızlar anal yapmak kaç cm penis sevgilim anal istiyor sevgilim anal seviyor … popo büyüklüğüyle ters ilişki kolay olmaz @love-burcu yok yahu arkadaşın seni korkutmuş kıskanıyormu nedir, doğru pozisyonla 10 cm olsa yine ilişki yaşayabilirsin.
penisen
yanıtlandı
4 ay8 Cevaplar2112 defa okundu

kızlar bir erkeğin penisinin çapı kaç cm olması sizi tatmin eder

Soru
cekici-panter
cekici-panter
kalınlık kaç olmalı bunun için bir rakam vermek zor lakin tahmini 4 cm – 6 cm arası kalınlık tercihi fazla olabilir.
penisen
yanıtlandı
10 ay3 Cevaplar11593 defa okundu

kadına kaç cm acı verir

Soru
askselim33
askselim33
…kadınlar kaç cm ister kızlar büyükmü sever kızlar kaç cm ister penis kaç olmalı vajinaya kaç cm girer büyük penisli erkekleri kadınlar seviyor fakat iş cinselliğe gelince bazen acı verici olabiliyor bu durumda seks yaparken kaydırıcı krem kullanmaya mutlaka özen…
penisen
yanıtlandı
6 ay5 Cevaplar14100 defa okundu

normal bir erkeğin cinsel organı kaç cm olmalı

Soru
alex10combr
alex10combr
…penisi küçük ince penis kadınlar kaç cm ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis yeterli gelirmi merhaba, penis boyutları ve ölçü konusunda herkesin… tıp otoriteleri 8 cm bile yeterli görüyorlar, lakin kişiler kendince 20cm den aşağısı kurtarmaz diyorlar.
penisen
yanıtlandı
8 ay5 Cevaplar6045 defa okundu

strapon yaptıran erkek kaç cm dildo kullanmalı

Soru
strapon_seven
strapon_seven
…boşa masraf olabilir, bütçe önemli değilse maili olarak sorun yoksa inceden kalına birkaç tip alınabilir, bize sorarsanız ince hiç almayın 4-5cm arası bir şey seçin biraz alıştırarak giderseniz rahat kullanırsınız.
penisen
yanıtlandı
3 ay4 Cevaplar930 defa okundu

kadınlar büyük penis sever mi

Soru
izpinoz
izpinoz
…mi @izpinoz büyük penisli erkekler ereksiyon sorunları kadnılar kaç cm ister kızlar büyük severmi kızlar cm cm ister penis küçültme penisim çok büyük penisim sertleşmiyor… …herkeste olmaz, genelde aileden irsi geçebilir, bazen de genetik bozukluk olur.
penisen
yanıtlandı
8 ay3 Cevaplar3688 defa okundu

haftada en fazla kaç kere 31 çekilir

Soru
yusufcan
yusufcan
…en az kaç dakika sürmelidir haftada en fazla kaç kere 31 çekilir @yusufcan 31 çekmek erkekler haftada kaç kez 31 çeker haftada kaç kez 31 çekilir Yetişkinlerde haftada… o kaç olmalı bu kaç olmalı şu kaç yapılmalı, kaç dk, kaç cm, kaç kere, kaç defa, kaç gram, kaç yaşına kadar.
penisen
yanıtlandı
6 ay12 Cevaplar12817 defa okundu

erkek arkadaşımın penis itirafı ve cinsel tatmin

Soru
aslihanyildiz33aslihanyildiz33
… tatmin eder kadınlar kaç cm ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kalınlığı penis ölçüsü … sonucu aldatmaylla bitiyo kisi nekadar mufakazakar ollsada duygullarna yenik dusebilio @Berk senin …
penisen
yanıtlandı
aslihanyildiz33 2 ay8 Cevaplar1051 defa okundu

ortalama penis boyu ve özgüvensizlik

Soru
lepetitprince
lepetitprince
…normalmi kaç yaşına kadar penis büyür ben çok geç ergenliğe girdim birde bende varikosel diye birşey var oda etkilermi teatislerim baya küçük kaldı ameliyat olunca büyürmü @Keevz55 gayet normal, 17 cm yeterli, bu saaten sonra ne büyür ne küçülür, az çok…
penisen
yanıtlandı
5 ay9 Cevaplar2736 defa okundu

kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um

Soru
rame-man
rame-man
…boyu kızlar büyük penis ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penisim küçük merhaba, internetin kocaman bir alan olması, her telden bir şeylerin yazılmasına sebep oluyor.
penisen
yanıtlandı
10 ay6 Cevaplar12662 defa okundu

penisim 16 cm sizce iyi mi kötü mü?

Soru
efendigenc
efendigenc
…küçük penisli erkekler penis boyu penis kaç cm olmalı en ideal penis boyu 16 cm seks için yeterli büyük penislerde en büyük handikap tam penis ereksiyon olamıyor ve bayanın canı seks sırasında çok acıyabilir @ugandaz selam, penisin boyundan ziyade işlevi…
penisen
yanıtlandı
1 sene11 Cevaplar29913 defa okundu

İdeal uzunluk ne olmalı penis büyüklüğü

Soru
ella_riva
ella_riva
…ister kızlara kaç cm yeter penis boyu penis ideal kaç cm penis ideal ölçüsü penis ideal uzunluk penis kaç cm penis ne kadar olmalı Bence bu soruyu bu siteye yazmadan önce diğer cinsel sağlık sitelerine de bakmışsındır.
penisen
yanıtlandı
5 ay9 Cevaplar2080 defa okundu