Soru
penisimin şekli hafif aşağı doğru eğri @mami erkek penis sağlığı penis başı aşağı bakıyor penis eğikliği nasıl düzelir penis şekil bozukluğu penis şekli penisim aşağı doğru eğri penisim eğik slip çamaşır kullanmak merhaba, erkeklerde yanlış iç çamaşırı kullanımı sonucu çokça penis eğrilikleri ortaya çıkıyor.
yanıtlandı
1 sene4 cevap4526 okuma

Soru
…kadarıyla özellikle erkeklerde testesteron seviyesinin artmasında yardımcı olduğuna dair bir yazı okumuştum yanlız penis büyütmede etkilimidir bu konuda bir bilgim yok @alpha-woman avokado yağı içerinde E vitamin olduğu için erkeğin cinsel sağlığı açısında çok yararlı ve çok lezzetli bir besin avokado @seksilla merhaba, sağlık yönü referans…
yanıtlandı
12 ay6 cevap3804 okuma

Soru
üstelik gelecekte penis yapısına zarar vere vere ereksiyon sorunları yaşamaya ve başarısız iktidarsız bir erkek olmasına sebep olabilir. kendi cinsel sağlığını düşünüyorsa bizce bu hareketinden bir an önce vaz geçmelidir. büyük ihtimal kendi sağlığını düşünen bir erkek olarak anlayacaktır.
yanıtlandı
2 sene8 cevap44394 okuma

Soru
son kullandığımda boşaldıktan sonra penisimi içinden çıkarınca baktım başına kan var korktum. penis başına baktım deliğinden kan gelmiş. …merhaba, dışarıdan bakınca vakumlu ürünler fantastik görünse de yapı olarak erkek sağlığı için pek iyi değil.
yanıtlandı
8 ay5 cevap1182 okuma