Eşim penisimi sadece dokunarak uyarmaya çalışıyor

Soru
KbrsKbrs
Yani kaldıramiyor penisimi. İlk boşalmam 1 dakika da falan oluyor 2 ve 3 yada 4 normal baya uzun ama ilki kısa olması beni rahatsız ediyor. Yani ilk boşalma dan sonra eşim sadece penisimi oynuyor.
yanıtlandı
Kbrs 9 ay7 Cevaplar1211 defa okundu

oral seks yaptırırken penisten sıvı gelmesi sorunu

Soru
m_ondokuz
m_ondokuz
bir hastalık olabilirmi neden böyle oluyor herkeste aynımı başkalarıda böyle durum yaşıyormu bir arkadaşmı normaldir demişti ama biraz endişe ediyorum rahatsızlıkmı diye korkuyorum böyle penisten sıvı gelmesi sorunu yaşayan varmı nasıl çözdünüz ?
yanıtlandı
1 ay1 Cevap181 defa okundu

testislerin birinin küçük ve penisin ince kısa olması

Soru
dedeli
dedeli
Ayrıca penisim de ince ve küçük. Kilonun da buna etkisinin olduğunu biliyorum, fakat küçüklük ve incelik rahatsız ediyor. Penis pompasının kan basıncı ve kalınlık için iyi olabileceğini düşünüyorum.
yanıtlandı
7 ay3 Cevaplar1117 defa okundu

penis üzerinde damar şişkinliği

Soru
Salveli
Salveli
Merhaba, Şimdi küçükken sanırım yanlış hareketlerden dolayı diye tahmin ediyorum penis üzerinde sabit şişik damar var yani ereksiyon olsa da olmasa da damar şişik belirgin, elle dokunulabiliyor. son olarak çok kafanıza takılıyorsa bir rahatsızlık oluyorsa en iyisi bir doktora görünün fikir alın.
yanıtlandı
4 ay2 Cevaplar333 defa okundu

kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um

Soru
rame-man
rame-man
…ve haz almada kayıp olabilir, 17 den büyük olursa kadın rahatsız olabilir seks konforu azalır. erkekler şunu bir anlayın penisle boyuyla erkek olunmuyor, abaza davranıp bizi mutsuz ediyorsunuz.
yanıtlandı
6 ay6 Cevaplar6637 defa okundu

boşaldıktan sonra sertliği korumak

Soru
xelmira
xelmira
penisi sertliğini kaybediyor kendini zorluyor ama sonra eli kolu bir birine dolaşıyor. kocanızla konuşun ona rahatsız olduğunuzu bu şekilde mutlu olamadığınızı anlatın.
yanıtlandı
2 ay7 Cevaplar1547 defa okundu

İdeal uzunluk ne olmalı penis büyüklüğü

Soru
ella_riva
ella_riva
…vajina alıştıktan sonra ne demek, vajina genişlemesini kast ediyorsanız bu durum erkeği etkiliyor kadını değil, birde… eğer penis uzun olursa tam olarak vajina içine girmez vajina dibine dayanıp rahatsızlık ve acı verir.
yanıtlandı
2 ay9 Cevaplar1353 defa okundu

varikosel olan kişilerde penis küçülür mü

Soru
Igor
Igor
penis küçülmesi varikosel varikosel ameliyatı varikosel penise etkisi merhaba, varikosel’in erkek üreme sistemleri üzerinde… varikosel rahatsızlığında her sorunda olduğu gibi dereceler vardır… tabi şüphelerinizi destekleyecek emareler fark ediyorsanız yine doktora görünmenizde fayda vardır.
yanıtlandı
8 ay2 Cevaplar1394 defa okundu

takma penis takıp kadınlarla da sevişmek istiyorum

Soru
BonuSs
BonuSs
Lezbiyen miyim kadınlarla da sevişmek istiyorum takma penis takıp hemde çok, ve sonunda çok rahatsız oluyorum mastürbasyonum bitince uzaklaşıyorum birden anlamıyorum lütfen yardım edin… yeni ufuklar keşfetmek, değişik şeyler düşünmek sizi tahrik ediyor.
yanıtlandı
8 ay6 Cevaplar1020 defa okundu

erkek cinsel organda tahriş

Soru
trend-force
trend-force
…organda tahriş @trend-force peniste çatlaklar peniste hassasiyet peniste kızarma peniste rahatsızlık peniste sızlama peniste tahriş peniste yanma peniste yara ilişki ya da mastürbasyon sırasında yeterince kayganlaştırıcı kullanıyorsanız…
ediyor
yanıtlandı
4 ay3 Cevaplar682 defa okundu

Kocamı yapay penisle beceriyorum öyle boşalıyor

Soru
gaye41_fsm
gaye41_fsm
…olabiliyoruz yaptığımız hatalımı sizce Kocamı yapay penisle beceriyorum öyle boşalıyor @gaye41_fsm femdom kocam… bu şekilde mutlu iseniz ilişkinizi sürdürüyorsanız neden olmasın, ama bu durum sizi çok rahatsız ediyorsa yapmayın, farklı şeyler çözümler deneyin.
yanıtlandı
7 ay6 Cevaplar2142 defa okundu

kadına kaç cm acı verir

Soru
askselim33
askselim33
@Uckun Amaç belli yersen @Murat06 aptalca acemice kullanılan her penis kadına acı verir. buna göre demek ki fazlası kadınları rahatsız ediyor.
yanıtlandı
3 ay5 Cevaplar1581 defa okundu

performans endişesi ve başarısız olma korkusu yaşıyorum

Soru
sanjigodsanjigod
yapılan analize göre kadınlar hava atmak için ilk ilişkilerinde büyük istiyoruz diyorlar sonrasında büyük penis ilişki sırasında rahatsız edince ideal ölüçüye dönüyorlar. hali ile koyun olan kitlede bunların peişinden gidip bunları zengin ediyor.
yanıtlandı
sanjigod 6 ay9 Cevaplar904 defa okundu

bazen kendimi feminen kadınsı hissediyorum

Soru
Sercan72Sercan72
artarsa sorun yaratabilir belki yani bu durum seni rahatsız ediyorsa.
penis
yanıtlandı
Sercan72 2 ay9 Cevaplar565 defa okundu

ereksiyonu uzatma teknikleri penis halkası faydaları

Soru
arteus_45
arteus_45
ancak ben ne kadar istesem de penisim ereksiyonda kalmıyor bazen inmeye başlıyor tekrar kaldırmak zorlaşıyor. hap kullandım az faydası oldu daha çok midemi rahatsız etti.
ediyor
yanıtlandı
6 ay4 Cevaplar1066 defa okundu

penisimde sivilceler çıktı çok kaşınıyor

Soru
bartu_gurdal_01
bartu_gurdal_01
…kaşınıyor @bartu_gurdal_01 cinsel hastalıklar penis bölgesinde enfeksiyon peniste çıkan sivilceler peniste kaşıntı peniste mantar rahatsızlıkları merhaba, buradan ne olduğunu bulmak zor.
ediyor
yanıtlandı
9 ay1 Cevap1330 defa okundu

penisin vajinaya girip çıkarken ki hissi nasıldır

Soru
Ecemy
Ecemy
Ama gerçek penis hazzını bilmiyorum. Çok merak ediyorum.
rahatsız
yanıtlandı
4 ay5 Cevaplar2323 defa okundu

ortalama penis boyu ve özgüvensizlik

Soru
lepetitprince
lepetitprince
O kadar çok insan bu konuyla ilgili alay ediyor ki artık ortalama penis boyu konusunda tıbbın yalan attığını düşünüyorum madem ort penis boyu 13 cm neden bütün erkekler ve kadınlar bununla dalga geçer.
rahatsız
yanıtlandı
2 ay9 Cevaplar989 defa okundu

erkeğin penisi ince ise nasıl kalınlaştırılır

Soru
romin_ya_21
romin_ya_21
penisi küçük yada ince kişiler genellikle tercih ediyorlar, bu sayede penise geçirdiklerinde toplam hacimde kalınlaşma ve uzama oluyor.
rahatsız
yanıtlandı
11 ay3 Cevaplar3345 defa okundu

dar vajina büyük penis girerken acıtırmı

Soru
18esila
18esila
bu kaçamaklarda iri veya kalın penislileri tercih ediyorum @neslihan merhaba, korkulacak bir durum yok, evlenince göreceksiniz ki herşey düşündüğünüzden farklı.
rahatsız
yanıtlandı
2 ay7 Cevaplar1256 defa okundu