Soru
@erotic-girl @erotic-girl göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok tşk ederim size @cem penise dokunmadan anal yoldan orgazm olup boşalmak büyük konsantrasyon ister. @herhangibiri önerdiği gibi penis kilidi de bu süreçte faydalı olabilir. uzun süre mastürbasyonm yapmamak, penis kilidi kullanmak, iyi bir dildo almak, arada sırada anal alıştırmalar yapmak faydalı olur.
yanıtlandı
2 ay8 cevap1216 okuma

Soru
… kafesi penis kilidi penis kilidi arıyorum uygun fiyata penis kilidi penis kilitleir genelde metalden yapıldığı için fiyatlar … legs merhaba, internette pek çok sitede alternatif faklı penis kilitleri bulmak mümkün.
boşalma
yanıtlandı
10 ay4 cevap1331 okuma

Soru
…prostat masajı zevklimi prostat masajıyla boşalma prostat uyarımı erken boşalma prostat masajının erken boşalma ile ilgisi yok, penisin sertleşmesine ereksiyona geçmeyi ve güçlü uzun süreli sertlik sağlmaya faydası var ama erken… mesela ben penis kilidiyle birlikte kullanıyorum prostat masaj aletini normalde çabuk boşalırken yarım saat zevk alabiliyorum sonra boşalıyorum.
yanıtlandı
8 ay5 cevap1786 okuma

Soru
bu gibi fantazilerde daha çok penisin kilitlenmesi yani penis kilidi kullanılması tercih ediliyor çünkü uyarımın hazzın penisten etkilenmemesi gerekli. çünkü penisinle oynayarak boşalmaya alıştığın için bu alışkanlığı bırakman ve diğer türlü boşalmaya vücudunu alıştırman adapte olman zor.
yanıtlandı
2 ay2 cevap1168 okuma