Soru
izlerken ki düşüncelerini eğilimini bakış açını bilemem, izlerken off ne kadar güzel penis çok güzel seks yapıyorlar bende videodaki gibi şeyler yaşasam diye düşünyorsan hoşuna gidiyor fantazi kuruyorsan o zaman belki gay değil ama gizli biseksüel eğilimlerin olduğu değerlendirilebilir.
yanıtlandı
5 ay7 cevap1355 okuma

Soru
ilk defa nerede gerçek penis gördünüz ve gördüğünüzde ne hissettiniz. @arzudesti oh o eski geçmiş günler, o zamanlar acemiydim seks cinsellik penis mastürbasyon neymiş bilmezdim ama hep gizliden gizliye bir heyecan merak vardı içimde. yoksa günümüzde her platformdan tek hareketle istediğiniz kadar penis görebilirsiniz.
yanıtlandı
1 sene10 cevap612 okuma

Soru
büyüklük olarak asya ülkelerinde sizden daha küçük yedi cm civarı penisler söz konusu. ereksiyon ve erken boşalma sorununuz yoksa en iyisi sizsiniz, şunu da söyleyelim ne kadar büyük penis o kadar çok sorun demek, alan büyüdükçe ereksiyon sağlamak ve haz almak zorlaşır.
yanıtlandı
3 sene2 cevap2414 okuma

Soru
…büyük penisli erkekler büyütücü egzersiz evde el yapımı penis büyütücü pompa nasıl yapılır görüntülü penis büyütme veya resimli teknikler penis büyütme ameliyatı penis büyütme yöntemleri penis büyütücü hap penis büyütücü pompa peniş kaç yaşına kadar büyür penise ne sürersen büyür pornocuların penisi neden büyük Haberlerde görmüştüm…
yanıtlandı
6 ay5 cevap1673 okuma