18 yaşında penis en az kaç cm olmalı

Soru
boralis_27
boralis_27
son bir soru daha testislerden bir büyük biri küçük olması normalmidir 18 yaşında penis en az kaç cm olmalı @boralis_27 18 yaş penis en az kaç cm olmalı penis boyu penis çapı penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penis ne kadar büyük olmalı testislerde boy farkı merhaba, bu tip sorular çok fazla soruluyor.
yanıtlandı
5 ay2 Cevaplar2366 defa okundu

kadına kaç cm yeterli penis boyu en az kaç olmalı

Soru
askin-romeo
askin-romeo
olmalı birde kilo verirsem 10 cm penis boyu ilişki için yeterli olurmu kadına kaç cm yeterli penis boyu en az kaç olmalı @askin-romeo 10 cm penis kısa penisle seks penis nasıl uzatılır penisi küçük erkekler penisim kısa penisim küçük Olur aslinda fakat esin olacak yada sevglin olacak kafada büyük olsun algisi var ise biraz sıkıntı yasarsin…
yanıtlandı
8 ay7 Cevaplar3618 defa okundu

erkek aleti kaç cm olmalı

Soru
marsmellow
marsmellow
… marsmellow erkek aleti büyütme kaç cm penis boyu penis büyüklüğü penispenis uzunluğu sevgilimin penisi küçük Bence birerkekte boy değil işlev olmalı o erkek sexe istekli ise zaten sana o penisi hissettirir bundan emin ol … da @Murat06 merhaba, erkeklerde genelde biraz boyutla ilgili takıntı var …
yanıtlandı
4 ay5 Cevaplar1956 defa okundu

normal bir erkeğin cinsel organı kaç cm olmalı

Soru
alex10combr
alex10combr
normal bir erkeğin cinsel organı kaç cm olmalı @alex10combr 13 cm penis cinsel tatmini penis kaç cm erkek penisi büyük erkek penisi küçük ince penis kadınlar kaç cm ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis yeterli gelirmi merhaba, penis boyutları ve ölçü konusunda herkesin kendine göre düşüncesi var.
yanıtlandı
4 ay4 Cevaplar3003 defa okundu

Kızlar birlikte olacağınız erkeğin penisinin kaç cm olmasını istiyorsunuz?

Soru
sanalbirefendi
sanalbirefendi
@sanalbirefendi büyük penisli erkekler cinsellik kızlar maç cm ister küçük penisli erkekler penis boyu penis kaç cm olmalı 15 cm yeterli fazlası can yakıyor @civciv selamlar, aslında bir önceki cevap tamda olması gereken cevabı vermiş gibi.
kapatıldı
11 ay36 Cevaplar83328 defa okundu

kızlar bir erkeğin penisinin çapı kaç cm olması sizi tatmin eder

Soru
cekici-panter
cekici-panter
…erkeğin penisinin çapı kaç cm olması sizi tatmin eder @cekici-panter erkeklerin pensi kalınmı olmalı ince penisli erkekler kalın penis isteyen kızlar kalın penis zevk verirmi kalın penisli erkekler kocamın penisi çok kalın penis çağı kaç olmalı sevgilimin penisi çok kalın merhaba, boyu… Erim Güven ya yok yok öyle küçük sevmiyoruz oldumu at şeyi gibi olsun 40…
yanıtlandı
7 ay3 Cevaplar8184 defa okundu

kadınları kaç cm tatmin eder ideal penis boyu

Soru
daktilo_man
daktilo_man
…yeterli kadınlar büyükmü ister kadınlar kaç cm ister kadınlar küçük penis mi ister kadonlar nasıl tatmin olur penis boyu penis kaç cm olmalı merhaba, sürekli benzer soru soruluyor, nedense bunu tatmin olacak taraf değil hep erkekler soruyor, çünkü kendilerine öz güvenleri yok.
yanıtlandı
5 ay3 Cevaplar2412 defa okundu

eşinizinki kaç cm penisi yani

Soru
yorgunkiz
yorgunkiz
eşinizinki kaç cm penisi yani @yorgunkiz büyük penis erkek penisi eşimin penisi kocamın penisi küçük penis penis boyu penis kaç cm penis uzunluğu hayatım çok fazla gerilmişsin. …hareket etmelisiniz, boşanmak imkansızlıkla karşısında en son çare olmalıdır.
yanıtlandı
2 hafta5 Cevaplar886 defa okundu

kalınlık kaç cm olmalı penis çapı

Soru
matias98
matias98
… işe yararmı kalınlık kaç cm olmalı penis çapı @matias98 büyük penispenis kalınlığı penis kalınlık kaç cm penis ne kadar kalın kanka boyu büyümez … çapı kalınlaşmazmı diyorsun, penisinle barışık ol biraz rahat bırak ufaklığı, öyle kabullen yani.
küçük
yanıtlandı
3 ay5 Cevaplar1213 defa okundu

kızlar en fazla kaç cm alabilir

Soru
binbirgece
binbirgece
… ama 12.7 cm büyük değil bence küçük olmaz acıyor hepsini alamam diyor … kaç cm penis girer kızlar vajina kaç cm sevgilim alamıyor reis iyi … düşünüyorum çünkü evet 13 cm dev bi boyut değil ve vajinalar her türlü penisi almak için yüzde 200 genişleyebiliyor diye … kullanın @mami selamlar, düşüncenizde haklı olabilirsiniz, eşinizin sorunu …
olmalı
yanıtlandı
5 ay4 Cevaplar3595 defa okundu

Anal seks için kaç cm penis gerekli

Soru
ustapi-ada
ustapi-ada
sevgilim arkadan yapmak istiyor ama penisim küçük olduğu için utanıyorum. … anal seven kızlar anal yapmak kaç cm penis sevgilim anal istiyor sevgilim … başkadır farklıdır anal bölge penisin girmesinde zor olur çünkü vajinal … love-burcu yok yahu arkadaşın seni korkutmuş kıskanıyormu nedir, doğru pozisyonla 10 cm olsa yine ilişki yaşayabilirsin …
olmalı
yanıtlandı
1 hafta5 Cevaplar568 defa okundu

penisim 16 cm sizce iyi mi kötü mü?

Soru
efendigenc
efendigenc
@efendigenc büyük penisli erkekler cinsellik kızlar maç cm ister küçük penisli erkekler penis boyu penis kaç cm olmalı en ideal penis boyu 16 cm seks için yeterli büyük penislerde en büyük handikap tam penis ereksiyon olamıyor ve bayanın canı seks sırasında çok acıyabilir @ugandaz selam, penisin boyundan ziyade işlevi önemlidir.
yanıtlandı
10 ay11 Cevaplar20135 defa okundu

kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um

Soru
rame-man
rame-man
…nasıl 15 cm penis nasıl 16 cm penis nasıl ideal penis boyu kızlar büyük penis ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penisim küçük merhaba, internetin kocaman bir alan olması, her telden bir şeylerin yazılmasına sebep oluyor.
yanıtlandı
6 ay6 Cevaplar6321 defa okundu

İdeal uzunluk ne olmalı penis büyüklüğü

Soru
ella_riva
ella_riva
kaç cm yeter kızlar kaç cm ister kızlara kaç cm yeter penis boyu penis ideal kaç cm penis ideal ölçüsü penis ideal uzunluk penis kaç cm penis ne kadar olmalı Bence bu soruyu bu siteye yazmadan önce diğer cinsel sağlık sitelerine de bakmışsındır. zaten minyon biriyim 54kilo vajinamda öyle kendine göre hayli küçük.
yanıtlandı
1 ay9 Cevaplar1322 defa okundu

penisim 12 cm büyütmenin bir yöntemi varmı

Soru
berko-09
berko-09
… yaşındayım bu güne kadar birkaç kızla arkadaşlığım olsada ilişkimiz … penis kalınlığı penisim çok küçük merhaba, öncelikle penis boyu ile ilgili ülkemiz ortalaması 14 cm civarındadır.
olmalı
yanıtlandı
12 ay3 Cevaplar22343 defa okundu

kocamın penisi küçük seks yaparken haz alamıyorum

Soru
evli-woman
evli-woman
yalnız ne yapsakta bizim elimizde olmayan durum eşimin penisi küçük ölçmedim ama kalkık hali 8-10 cm filan belki üstelik bir de ince. bazı penis büyütücü haplar kremler ve pompa ile birlikte düzenli abartıya kaçmadan egzersiz çalışma yapılarak peniste biraz daha hacimlenme ve büyüme olabilir.
olmalı
yanıtlandı
1 sene7 Cevaplar22749 defa okundu

performans endişesi ve başarısız olma korkusu yaşıyorum

Soru
sanjigodsanjigod
…yaşıyorum @sanjigod erken boşalma kadınlar kaç cm ister kadınlar küçük penis istermi kadınların penis tercihi penis boyutu penis büyütme sertlesme tam sertleşememe 46 yaşında adamım samimiyim bir gün penisime bakıp kaç santim bu meret buyu çapı kaç demedim kusura bakma bu tip şeyleri…
olmalı
yanıtlandı
sanjigod 6 ay9 Cevaplar900 defa okundu

ortalama penis boyu ve özgüvensizlik

Soru
lepetitprince
lepetitprince
…takıntısı penis boyu penis kaç cm olmalı penis uzunluğu penisim kısa kızlardan utanıyorum penisim küçük penisimin boyu kısa yok be kanka yinemi penis takıntısı, bazı ezik erkekler var, iki lafı bir araya getiremez, kıza yaklaşıp bir arkadaşlık başlatmaz, tavlayıp sevgili yapamaz, hah işte onların bahanesi penis şöyle böyle kızlar…
yanıtlandı
2 ay9 Cevaplar952 defa okundu

sevgilimin penisi çok küçük çıkınca güldüm

Soru
harika-1818
harika-1818
… yeterlidir her konuşmamızda 20 cm kalın içine girse kaçacak yer arasın filan diyordu fantazi … küçük penisli erkekler küçük penisli erkekler alıngan olurmu sevgilimin şeyi küçük Dalga geçtiğini düşünmüştür … üstelik erkek olmayı insan olmalı yine penisin ölçüsüyle tarif ederler.
yanıtlandı
6 ay4 Cevaplar3063 defa okundu

kadına kaç cm acı verir

Soru
askselim33
askselim33
penis kaç olmalı vajinaya kaç cm girer büyük penisli erkekleri kadınlar seviyor fakat iş cinselliğe gelince bazen acı verici olabiliyor bu durumda seks yaparken kaydırıcı krem kullanmaya mutlaka özen gösterin ve penisi vajinaya yavaş yavaş girmesine izin verin @kurt_like Acı veren kalınlık…
küçük
yanıtlandı
3 ay5 Cevaplar1530 defa okundu