Soru
…is sağlığı ve bakımı için ne kullanmalıyız @Tolgademir75 ciltte kuruma çatlama erkek cinsel organı penis başı cilt dokusu penis çatlaklarına ne iyi gelir penis derisi penis kremi peniste kuruluk sünnetli penis başı knk bu çatlak gibi şeyler çok 31 çekmekten oluyo, arkadaşımda var aynı şekil günde 3 kere çekiyor bazı günlerde 5 ker…
yanıtlandı
2 hafta6 cevap385 okuma

Soru
sitelerine üye olun kişilerle tanışın, bir aşamadan sonra onlara söyleyin, böyle bir durum var su sebepten penisinim görüntüsü biraz farklı deyin cesaretli olun, niyeti boş olan kaçar, doğru insana gelirseniz… bir bayan olarak kendimce değerlendirince, bu kişi gerçekten aklı başaında, saygılı, dürüst, iyi bir eş olacak erkekse değil penisi bir kolu olmasa yine sorun olmazdı.
çatlaklarına
yanıtlandı
1 sene3 cevap2182 okuma

Soru
…ilk girişte ne hissediyorsunuz penisin vajinaya girmesi vajinal seks vajinaya girme anı vajinaya ilk girince penis vajinaya penisin girmesi… …sürtünme sonucu oluşan haz baskın gelir ve hissetmeyi bırakıp hazza odaklanırlar… …doyum açısından her iki cinsiyete de iyi gelecektir.
çatlaklarına
yanıtlandı
1 sene11 cevap13123 okuma

Soru
…prostatit ilaç prostatit ne iyi gelir prostatit ne zaman iyileşir prostatit neden olur prostatit tedavi merhaba, bu rahatsızlık biraz zorlayıcı olabilir, kolay geçmeyebilir genelde 4-6 hafta sürebilir…. Aklim surekli peniste cisim var mi gitsem mi diye dusunuyorum surekli @Sahte_joker Hocam sizin problemleriniz neler acaba ??
çatlaklarına
yanıtlandı
1 sene5 cevap861 okuma

Soru
Iyi günler benim sorunum biraz başka 21 … çalışıyorum hissediyorum durup dururken penisim kalkıyor. …ofisine gittik arızalı spot lambaları söküp yenisini takıyordum yine penisim kalktı hissediyorum ellerim tavanda çalışmaya devam ediyorum…
çatlaklarına gelir
yanıtlandı
1 sene3 cevap9067 okuma

Soru
… kadına ilişkide zevk verir yeterli gelirmi @thmet.1 12 cm penis 12 cm yeterlimi 22 … pompa penis nasıl büyür penis pompası penisim büyürmü Standartin alti bir boyut … …göreceksin monoton bir hayatta mutlaka aldatma oluyor penisle ilgili değil hele birde internet çağında malesef @Yildiray çok iyi 12 gayet ideal bir ölçü daha ne istiyorlar anlamış değilim.
çatlaklarına
yanıtlandı
1 sene7 cevap5886 okuma