Soru
penisimin çevresinde beyaz lekeler var. penisim de beyaz lekeler var @Ylck58m cinsel hastalıklar penis üzerinde beyazlık peniste benek peniste beyaz lekeler peniste beyazlık peniste enfeksiyon peniste leke peniste mantar enfeksiyonu peniste renk değişimi mantar yada pamukçuk tarzı enfeksiyonlar olabilir.

Soru
penis içindeyken acı çekmezsin ama çok fazla kalın ise almakta zorlanırsın bunun içinde kayganlaştırıcı kullan derim. …içine girdiğimde sıcak ve nem oldukça yüksekti adana gibiydi evet evet adana gibi @Beyazzencibey Sizin gibisi kaldımı ya vay be ben hiç kalmamistir diye dusunuyordum varmış…

Soru
Cinsel birliktelik sırasında ben üsteyken boşaldı ve kondom vardı geri çekildiğim sırada beyaz bir şey damladı ama penisinin etrafına baktığımızda ıslaklık yoktu kendime de baktım ama bir şey göremedim korkuyorum şu an içime boşalmamıştır dimi ?

Soru
benim utandığım bir sorunum var oda penisimin çirkin olması. porno filmlerde görüyorum oyuncularda kaymak gibi güzel penisler var, görünce benim bile canım çekiyor.
beyaz