Soru
iyi günler, 22 yaşındayım, boyum 1.78, kilom 71, penisimin boyu 12 cm, kalınlığı 3.6 cm. birçok araştırmada boyun önemli olmadığını göreceksin monoton bir hayatta mutlaka aldatma oluyor penisle ilgili değil hele birde internet çağında malesef @Yildiray çok iyi 12 gayet ideal bir ölçü daha ne istiyorlar anlamış değilim.
yanıtlandı
1 sene7 cevap7874 okuma

Soru
…büyütmenin bir yöntemi varmı penis büyütme alemliyatları işe yarıyormu penisim 12 cm büyütmenin bir yöntemi varmı @berko-09 12 cm penis küçük penis penis boyu penis kalınlığı penisim çok küçük merhaba, öncelikle penis boyu ile ilgili ülkemiz ortalaması 14 cm civarındadır.
yanıtlandı
2 sene6 cevap46755 okuma

Soru
Penisimde 12 cm anlayacağınız 20 yılda eşimle sorun yaşamadım. Arkadaşın hayal kırıklığı yaşama diye baştan penis boyunun 12 cm diye söylemiş @Hizarci selamlar, belli ki erkek arkadaşınız ilişkiyi sağlam temeller üstüne kurmak istiyor. genelde kadınların 12-13 cm civarı bir penis tercih ettikleri ortaya konulmuştur.
yanıtlandı
10 ay8 cevap2915 okuma

Soru
…tek torba içinde iki yumurta var elinle yavaşça okşa bak o zaman çok hoşuna gider hem 12 santim neyine yetmiyor ki erkek arkadaşın sana seks yaparken zevk veriyor mu sen ona bak dış görünüşe aldanma @baturbatur bazen düşünüyorum iyi ki erkek değilim penisim küçük olsa partnerim beğenmeyecek büyük olsa ben erkesiyon olmakta zorluk çekeceğim…
yanıtlandı
1 sene5 cevap4754 okuma

Soru
penis gerekli @ustapi-ada 12 cm anal için yetermi 12 cm penis anal için penis boyu anal kaç cm anal seks isteyen kızlar anal seks nasıl yapılır anal seven kızlar anal yapmak kaç cm penis sevgilim anal istiyor sevgilim anal seviyor anal seks vajinal seksten çok başkadır farklıdır anal bölge penisin girmesinde zor olur çünkü vajinal kayganlık…
yanıtlandı
12 ay9 cevap5217 okuma