Soru
…gibi sorunlar yaşarız veya yaşayan var mı @Ateslitosbaga arkadaşımın boyu uzun boy farkı boy ve ten uyumu sorunları kısa boylu kız partnerin kısa olması sekste boy farkı sorun olurmu sevgilimin boyu kısa ten uyumu nedir ten uyumu olmazsa ne olur uzun boylu erkek uzunluk ne kadar önemli yatakta cinsel uyumsuzluk boy farkını çok umursayan…
yanıtlandı
4 hafta1 cevap213 okuma

Soru
kısa kızlardan utanıyorum penisim küçük penisimin boyu kısa yok be kanka yinemi penis takıntısı, bazı ezik erkekler… …olarak size söyleyeyim, penisin boyundan ziyade, önce adam olmasına, sonra davranışlarına nezaketine bakarız. …insanın özgüveni için biraz daha olsun istiyo ama aslında partnerin sen güzel sevişme yaptıkdan sonra zevk alıyor…
yanıtlandı
1 sene15 cevap8536 okuma

Soru
kısaca eşin yetersizliğinden, vücuttaki hormon dengesine, cinsel… tabi ki bir erkek için partnerinin defalarca orgazm olması, erkeğinde ego olarak kendini başarılı hissetmesine dolayısı ile cinsellikten daha fazla haz alarak doyumlu bir cinsellik yaşamasına yardımcı olur.
yanıtlandı
2 sene1 cevap718 okuma

Soru
…tavan yapması ve cinsel arzular ile cinsellik yaşama isteği olması beklenir. bu gibi zamanlarda sevgilisi olanlar sevgilisine, eşi olanlar eşine, kısaca partneri olan partnerine koşarken, yalnız kalanlarda yoğun şekilde mastürbasyona yönelirler.
yanıtlandı
2 sene2 cevap3148 okuma

Soru
lakin teknik olarak bakınca 10 dakika kadar kendini tutamayan partnerini doyuma ulaştırıp orgazm olmasını sağlayamayan partnerinden önce hemen boşalan birçok kişide erken boşlama sorunu vardır diyebiliriz. …farklı olabilir kısalabilir, ama 10 sevişmeden 7sinde çok kısa sürede boşalıyorsan bu durum bahane kabul etmez.
yanıtlandı
1 sene5 cevap2672 okuma