Soru
aynadan baktığımda kızlık zarı deliğim yırtıkmış gibi görünüyor @kosjlslkslk kızlık zarı bozuldu mu mast nasıl yapılır mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyonla bekaret bozulurmu parmakla mast yaparken bekareti kaybetmek yanlışlıkla kızlığım bozuldu Bence panik olma ve bakireliği sorun etmeyen birini hayatına sok.

Soru
…acemice mastürbasyon denemeleri yaptım ve yaparken birkaç kere parmaklarımı vajinama soktum hatırladığım biraz kanama olmuştu… şimdi kızlık zarı filan derken yaptığım hataların farkındayım ve şupheye düşüyorum acaba kızlık zarım bozulmuşmudur. kafanızı da bununla fazla mesgul etmeyin, ruh sağlığı da kızlık zarından daha önemlidir.

Soru
Ve ben özellikle kızlık zarımla ilgili soru sordum çünkü erkek arkadaşımın öğrenmek istediği durum buydu. ancak anlamayacak kişiye bunu ne kadar anlatsalar 2 gün sonra yine kızlık zarı ve kanama olmadı diyecektir.
parmakla

Soru
…mastürbasyon yaptım sancılarım var bakireliğim bozulurmu @Pinarbz adet sancısı cinsel tatmin elle tatmin kızlık zarı mastürbasyon yapmak parmakla kızlık bozulurmu regl dönemi zar nasıl bozulur Kızlık zarı bozuldugunda adet kanı gibi çok gelmez sancı çekmeniz adet kanamasından olabilir veya psikolojik @happy-derya merhaba, adet öncesi mastürbasyon…

Soru
…geçenlerde dayanamadım delilik yapıp fırça sapını sokmaya çalıştım bi yandan korkuyorum böyle şeyler yapmak kızlık zarına zarar verirmi diye dalga geçmeyin bak düzgün cevap yazın bilmediğimden sordum mast yaparken popomu parmaklasam zararı olurmu @aydaan_09 31 çeken kızlar kızlar nasıl 31 çeker mast yapan kızlar mastürbasyon yapan…