Soru
vajinanın içi hissizdir, öyle içine parmak sorunca, penis girince, içine dilini sokunca falan kadın zevkten delirir algısı yanlıştır. neyse bunları da geçelim, parmak sokmak kısmına gelince, neden hoşlanmasınlar ki, hiç mi görmedin duymadın da soruyorsun xd kadınlar klitorisle oynadıkları gibi vajinalarına da parmaklarını sokuyorlar tabii.

Soru
bi travesti tabi penisi at şeyi gibi rahat 18 cm falan var, hem ağzına alıp kendine sakso çekiyordu, hemde arkaya kıvırıp kendine sokuyordu sonunda kendi içine boşaldı çıkarıp bide yaladı. …alıştıracak açılmasını sağlayacak birşey yapman lazım, 3-4 parmak mı sokarsın, dildo mu sokarsın birşey ile alıştırıp, popo deliğin açıldıktan sonra bolca krem sürüp elle penisi yönlendirip sokmayı denersin.

Soru
penis gövde içine girdiğinde penis başını testilerin olduğu halkanın içine doğru biraz bastırın, diğer elle yine alt tarafından 2 parmakla penis başını tutun çekiştirin. @cd-belgin diğer arkadaşın dediği gibi internette bir sürü video var onlara bakarsan kolayca yaparsın.

başka bir noktada prostat, anüs uyarımı ve konsantrasyonla birlikte bazı erkekler tıpkı kadınlar gibi hiç penisine dokunmadan ilişki yaşamadan boşalabilirler. … yavaş yavaş girmeye devam etmeli aynı anda kadın erkeğe penis sağımı yaparsa erkek müthiş bir heyecan yaşayabilir kadın … alınan zevkten kaynaklı @Alonza Sevgilimi ilişki sırasında parmaklıyorum bu durum hoşuna gidip hemen boşalıyor.
Devamını Oku

… girl Erkek arkadaşımla yakınlaştığimız zaman ben onun penisini ağzıma almıştım bosalmamişti ama zevk suyu vardı sonra … sevinirim @Deniz Merhaba sevgilimle sevişiyorduk o sırada parmak ucu kadar küçük bir zevk suyu geldi kesinlikle boşalmadım daha … …gidip elimi iki defa sabunla yıkayıp duruladıktan sonra havluya elimi güzelce silip sevgilimi parmaklamaya başladım hamile kalma gibi bir durum olur mu?
Devamını Oku