ilişkide eşim orgazm olamıyor ne yapmalıyım

Soru
Nuri
Nuri
Sormak istediğim soru eşim orgazm olamıyor yada ben yapamıyorum bu konu da yardımcı olur musunuz…Tşk ederim ilişkide eşim orgazm olamıyor ne yapmalıyım @Nuri cinsel doyum eşim orgazm olamıyor karım orgazm olamıyor orgazm sorunları orgazm zorluğu sevgilim orgazm olamıyor merhaba, bu dediğiniz çok çok basit yüzeysel bir soru.
yanıtlandı
8 ay5 Cevaplar1160 defa okundu

bir yıldır hiç orgazm olamıyorum

Soru
olmuyor
olmuyor
ne yaptıysam olmadı orgazm olamıyorum. eşimde sorun yok, bana ne oldu, sorun nerede bir yıldır hiç orgazm olamıyorum @olmuyor orgazm güçlüğü orgazm olamıyorum orgazm sorunu öncelikle klasik bir cümledir bu ya, kadınlar ile erkekler farklıdır.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap933 defa okundu

orgazm olamıyorum

Soru
kusku
kusku
orgazm olamıyorum @kusku orgazm olamıyorum orgazm problemi titreşimli dildo vibratör vibratörle orgazm olmak merhaba, aslında önce sorunun kaynağına bulup sorunu düzeltmek için çaba göstermek daha mantıklı olur, dediğiniz gibi cinsel oyuncaklar sizin için çözüm sağlasa da gerçek bir ilişkide orgazm olabilmeyi başarabilmeniz daha…
yanıtlandı
2 sene1 Cevap680 defa okundu

mutsuzum hiç orgazm olamıyorum

Soru
fAdana32
fAdana32
peki sizce ne yapmalıyım mutsuzum hiç orgazm olamıyorum @fAdana32 orgazm olamıyorum orgazm sorunu orgazm taklidi üzücü ancak buna benzer soruları çok yanıtladık.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1152 defa okundu

seksten keyif alıyorum fakat orgazm olamıyorum

Soru
unit
unit
benim sorunum orgazm olamıyorum. seksten keyif alıyorum fakat orgazm olamıyorum @unit cinsel odaklanma sorunu orgazm güçlüğü orgazm olamıyorum orgazm zorluğu merhaba, orgazm sorunlarında, sebebine ilişkin bir çok incelenmesi gereken madde vardır.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap507 defa okundu

vajinal orgazm olamıyorum sorun yaşarmıyım

Soru
strawberryskystrawberrysky
…olur klitoral orgazm klitoris orgazmı klitorise dokunarak orgazm lezbiyen ilişki lezbiyen kızlar orgazm olamıyorum orgazm teknikleri orgazm yöntemleri vajina orgazmı vajinal orgazm gerçekten klitoral vajinal anal falan filan diyebir orgazm türü yok.
yanıtlandı
strawberrysky 7 ay7 Cevaplar1081 defa okundu

yeterince orgazm olamıyorum bunun sorumlusu partnerim mi

Soru
kartepe41
kartepe41
…yeterli özeni göstermediğini düşünüyorum bu konuda haksız mıyım yeterince orgazm olamıyorum bunun sorumlusu partnerim mi @kartepe41 erken boşalan erkek iktidarsız erkek orgazm olamıyorum performans sorunu yetersiz erkek bazen düşünüyorumda insanlar cinsel hayatlarını önemsemiyor ama hep sorun yaşıyorlar ve ilginç olan şeyde bundan sürekli…
yanıtlandı
1 sene4 Cevaplar841 defa okundu

Orgazm olmadan hamile kalınır mı

Soru
flower
flower
Cinsel istek var fakat tam anlamıyla kendimi kastığım için orgazm olamıyorum. cinselliği bir görev gibi yaptıkları için konsantre olup orgazm olamıyorlar.
yanıtlandı
2 sene2 Cevaplar1184 defa okundu

eşim orgazm olmakta zorluk yaşıyor

Soru
baklava09
baklava09
Evleneli 7 ay oldu ama hala seks yaparken eşim orgazm olamıyor.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar926 defa okundu

eşimi boşaltamıyorum bir türlü orgazm olmuyor

Soru
2001karsiyaka
2001karsiyaka
eşim nasıl orgazm olur eşim orgazm olamıyor eşimi nasıl boşaltırım kızı boşaltma teknikleri kızlar nasıl boşalır kızlar nasıl orgazm olur orgazm teknikleri merhaba, siz fikir olarak sorunun eşinizde olduğunuz düşünüyor bunun için çare arıyorsunuz ancak sanırım yanılıyorsunuz.
yanıtlandı
8 ay6 Cevaplar2828 defa okundu

ilk seferde orgazm olmak için bayan azdırıcı almak

Soru
goldenss
goldenss
10 yıllık evli bir bayanım son 3 aydır seks yaparken orgazm olamıyorum. ilk seferde orgazm olmak için bayan azdırıcı almak @goldenss bayan afrodizyak bayan istek arttırıcı cinsel istek arttırıcı orgazm ilacı orgazm olamıyorum orgazm sorunu orgazm zorluğu merhaba, sorunun psikolojik olduğunu düşünüyorum.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1689 defa okundu

çok geç orgazm oluyorum kocam gereken sabrı göstermiyor

Soru
kumluca-ant96kumluca-ant96
Bence partnerinizin böyle bir lüksü olamaz.penisiyle sizi tatmin edemiyorsa ereksiyon süresi kısaysa veya boşaldıktan sonra tekrar ereksiyon durumu olamıyorsa partnerini orgazma ulaştırmak zorundasır.
yanıtlandı
kumluca-ant96 6 ay10 Cevaplar1063 defa okundu

Orgazm olurken canım acıyor

Soru
Esen
Esen
…bu derdimi açamıyorum sitenizi gördüm gayet elit bir site bu sorunuma yardımcı olabilir misiniz Orgazm olurken canım acıyor @Esen orgazm olamıyorum orgazm olurken acıma orgazm olurken kendini kasmak orgazm sorunu öncelikle site ile ilgili yazdıklarınız için teşekkür ederiz.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1617 defa okundu

orgazm olamadağım için kocamla hep tartışıyoruz.

Soru
antak
antak
son 5-6 aydır vajinal olarak orgazm olamıyorum. @antak cinsel ilişki süresi cinsel isteksizlik kaydırıcı krem orgazm olamıyorum orgazm sorunu orgazm zorluğu vajinal kuruluk selam, anlaşılan o ki yolunda gitmeyen birçok şey var.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1162 defa okundu

orgazm olmak için evlilik şart mı

Soru
ummandenizi
ummandenizi
merhaba 19 yaşında bir bayanım bu güne kadar hiç orgazm olmadım nasıl birşeydir bilgim yok orgazm olmak için evlilik şert mı orgazm olmak için evlilik şart mı @ummandenizi evlenince orgazm oldum evli kızlar orgazm olamıyorum orgazm olan kızlar orgazm olmak merhaba, öncelikle orgazm olmanın evlilikle ilgisi yok diyebiliriz.
yanıtlandı
1 sene4 Cevaplar1062 defa okundu

vajinal orgazm için çeşitli yöntemler denesem de olmadı

Soru
oddityoddity
eğer erkek bunu sağlayamıyorsa bu uyarım yarıda kesiliyorsa kadın konsantre olamıyorsa, vajinal bölgede his kaybı yaşıyorsa orgazm zorluğu ortaya çıkar.
yanıtlandı
oddity 8 ay5 Cevaplar1525 defa okundu

kadının istekli olup orgazm olamaması durumunda ne yapmak gerekir

Soru
mavi-denizmavi-deniz
orgazm olamaması durumunda ne yapmak gerekir @mavi-deniz kadınları orgazm etmek nasıl orgazm olurum orgazm kolaylaştırıcı haplar orgazm olamıyorum orgazm olan kadınlar orgazm olan kızlar orgazm olma sorunu orgazm zorluğu merhaba, öncelikle farklı açılardan konunun irdelenmesi gerekir.
yanıtlandı
mavi-deniz 10 ay5 Cevaplar1100 defa okundu

sadece göğüsle orgazm olmak mümkünmü

Soru
thily_boy
thily_boy
orgazm olmak mümkünmü @thily_boy göğüsle orgazm göğüsleri okşayarak orgazm olmak kızın memesini yalamak kızlar nasıl orgazm olur meme emmek sevgilim orgazm olamıyor sevgilimi nasıl orgazm ederim Sen becerememişsin kanki @TolgaXL merhaba, göğüs his olarak, hassas dokunum sinirlerinin toplanıp yoğunlaştığı bir noktaya sahiptir.
yanıtlandı
10 ay3 Cevaplar1512 defa okundu

evlendiğimden beri neredeyse hiç orgazm olmadım

Soru
sece
sece
Bu durumum vajinusmus gibi bir hastalık mı yoksa psikolojik bir durum mu evlendiğimden beri neredeyse hiç orgazm olmadım @sece bayanlar nasıl orgazm olur boşalamıyorum boşalan kızlar orgazm olamıyorum orgazm sorunu bazen farklı sorunlar vajinismus ile karıştırılabiliyor.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1142 defa okundu

neden kocam değilde başka erkekleri düşünüyorum

Soru
karakalem
karakalem
Tüm yönleriyle kriterlerime uygun biri olmasını istedim olduda saygılı efendi sekste yatakta da mükemmel biri fakat ben orgazm olamıyorum.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap509 defa okundu