Soru
orgazm olurken su gibi fışkırtan kadınlar nasıl yapıyorlar @selimi41 boşalırken fışkırmıyor cinsellikte fışkırarak boşalma fışkırtarak boşalan kızlar kadın nasıl fışkırtarak boşalır kızlar soruyor fışkırtan kızlar orgazma olurken fışkırıyormu kızlar soruyor zevk suyu fışkırmasi Adı ustünde porngrafik gorüntü onlar.
yanıtlandı
6 ay6 cevap3106 okuma

Soru
…arkadaşım ile tatile gitmeyi düşünüyoruz, yalnız kaldığımız zamanlar yakınlaşabiliyoruz, cinsel yaşamda orgazm yaşatırken şuan için onu daha çok mutlu etmek için titreşimli mini vibratör almak istiyorum, bu konuda sizin görüşleriniz nedir, nasıl karşılar bilmiyorum sevedebilir, kız olarak ne dersiniz almalı mıyım ?
yanıtlandı
1 ay4 cevap595 okuma

Erojenik Orgazm : nasıl ney mi dediniz ? gerçi ne anlatsam bilemiyorum, bende erkekler nasıl mastürbasyon yapar boşalır mı yazsam 😛 @cd-belgin faydalı olmuş, okuduktan sonra sonra keşken kadın olsaydım dedim, erkekler sanırım orgazm sırasında kadınlar kadar zevk almıyorlar @sissy-m slm, olumlu düşünceniz için tşkler.
Devamını Oku

Soru
kadınlar titreyerek anal orgazm olurmu @wartone-tex anal orgazm anal orgazm mümkünmü anal orgazm nasıl olur anal orgazm yöntemleri titreyerek orgazm olan kadınlar titreyerek orgazm olan kızlar merhaba, evet biraz uzun olsa da hikaye tadında gayet keyifle okunuyor, bir bakmışsın yazının sonu gelmiş.
yanıtlandı
2 sene2 cevap3297 okuma

Soru
… nal orgazm için çeşitli yöntemler denesem de olmadı @oddity anal orgazm kadınlar nasıl orgazm olur klitoral orgazm klitoris orgazmı klitorise dokunarak orgazm mastürbasyon orgazm … hep yıllardır bu yazılıyor, bana sorarsanız ha vajinal ha klitoral ikiside aynı şey orgazm sırasında aynı nokta refleks gösteriyor aynı boşalma hazzı alınıyor.
yanıtlandı
1 sene5 cevap2616 okuma

Soru
erkek orgazmı kadın orgazmından farklımı @kereviz23 boşalmadan orgazm erkek orgazm erkekler orgazm olurmu erkekler orgazm oluyormu nasıl orgazm olabilirim orgazm boşalma orgazm olmak orgazm teknikleri orgazmda boşalınırmı uykuda orgazm Erkeklerde eğer mastürbasyon yapılmıyorsa, vücut rüyalanarak kendini rahatlatıyor.
yanıtlandı
12 ay4 cevap1521 okuma

Soru
…zararlımı @neva2003 hiç ilişkiye girmedim sürtünme ile tatmin oluyorum kızlar soruyor sürtünme yoluyla sürtünme ile boşalma sürtünme ile orgazm sürtünme ile orgazm kadınlarda sürtünme nasıl yapılır sürtünmek zararlımı yastığa sürtünme Bi zararı olduğunu nerden çıkardın ki gerçi bu konuda bayan arkadaşlar daha net cevap verir de düz…
yanıtlandı
7 ay5 cevap1405 okuma

Soru
merhaba 19 yaşında bir bayanım bu güne kadar hiç orgazm olmadım nasıl birşeydir bilgim yok orgazm olmak için evlilik şert mı orgazm olmak için evlilik şart mı @ummandenizi evlenince orgazm oldum evli kızlar orgazm olamıyorum orgazm olan kızlar orgazm olmak merhaba, öncelikle orgazm olmanın evlilikle ilgisi yok diyebiliriz.
yanıtlandı
2 sene4 cevap1333 okuma

Soru
orgazmın tadını verecek başka ne var @Selma değişik tatmin yöntemleri en zevkli orgazm kızlar için orgazm nasıl orgazm olurum nasıl orgazm oluyorsunuz orgazm olan kızlar orgazm teknikleri orgazmın tadını başka birşey vermez orgazm yine orgazmdır, tektir alternatif başka orgazm çeşitleri yoktur.
yanıtlandı
8 ay6 cevap1171 okuma

Soru
…kadınlar seri şekilde nasıl orgazm olur kadınlar zincirleme orgazm olurmu sevgilim sürekli boşaldığını söylüyor sürekli orgazm üst üste defalarca doyum yaşamak zincirleme orgazm kadınlarda zincirleme orgazm olabilir bir kadın olarak çoık defa yaşamışlığım var hatta bir keresinde üst üste 4 defa zincirleme orgazm yaşadım.
yanıtlandı
2 ay6 cevap689 okuma

Soru
ilişkide orgazm olmak için sürtünerek boşalma @Br90 cinsel ilişki ilişkide boşalamıyorum kadınlar için orgazm teknikleri kızlar nasıl boşalır klitoral orgazm nasıl orgazm olabilirim sürtünerek boşalamamak vajinal doyum muhtemelen cinsel ilişki esnasında uygulamaya bğalı teknik sorunlar ve geçmişte oluşmuş yerleşmiş alışkanlığa…
yanıtlandı
3 ay5 cevap1040 okuma

Soru
…mümkünmü @thily_boy göğüsle orgazm göğüsleri okşayarak orgazm olmak kızın memesini yalamak kızlar nasıl orgazm olur meme emmek sevgilim orgazm olamıyor sevgilimi nasıl orgazm ederim Sen becerememişsin kanki @TolgaXL merhaba, göğüs his olarak, hassas dokunum sinirlerinin toplanıp yoğunlaştığı bir noktaya sahiptir.
yanıtlandı
1 sene3 cevap2659 okuma