Soru
örneğin sevgilisi olmayan bir kız alta bacaklarının arasına bir yastık benzeri şey alıp vajinasını buna temas ettirip dansöz gibi kıvırarak mastürbasyon yapıyor hissi oluşturarak orgazm olana kadar bunu devam ettirebilir.
yanıtlandı
2 sene2 cevap3241 okuma

Soru
evleneli 5 yıl oldu ama hiç bir zaman eşimle cinsel birliktelikte orgazm olamadım. en sonunda cinsellikten soğuma, sıradanlık, banalleşme, hissizleşme, uyarım güçlükleri de eşlik eder bu duruma. cinsel yada psikolojik sorunlar olabilir orgazm olmanızı engelleyen.
yanıtlandı
3 sene1 cevap1345 okuma

Soru
devamında haz aldıktan sonra bu şekilde nasıl orgazm olup boşalabilirim bu araştırılıyor. sperm bu sayede penis kanalından geçerek penisten akmaya başlar, bu akma hali erkekte boşalıyormuş hissi oluşturarak daha çok zevk almasına sebep olur. sanki hiç bitmeyen bir orgazm ve boşlama durumu gibi olur.
yanıtlandı
1 sene3 cevap4027 okuma

Soru
…vagina daraltıcı pompa vagina pump vajina pompası vajina titreşim vajina vakum yıllarca orgazm problemi çekmişsin şimdide çok sulanıyor diye şikayetçisin daha ne istiyorsun… @erotic-girl merhaba, çok farklı türde cinsel oyuncaklar var, oral yapan, yalıyormuş yada emiyormuş hissi veren, vakumlu titreşimli derken liste uzayıp gidiyor.
yanıtlandı
1 sene4 cevap1819 okuma

Soru
…ok pişman oldum eşcinsel felanda değilim bu arada anüs içi ve çevresinde gıdıklanma hissi @Sercan72 anal tatmin anal zevk anüs tahriş kalemle prostat masajı popoya kalem sokulurmu prostat masajı için ne kullanılır prostat nasıl uyarılır prostat orgazmı prostat uyarımı prostat zevki kalemle prostat bulunmaz, uyarım falan olmaz, kaleml…
yanıtlandı
1 sene7 cevap2736 okuma

Soru
@erotic-girl ilk kullanmada istediğin hissi yakalayamayabilirsin sürekli yaparsan o zaman titreşimli dildosuz zevk alamazsın hatta bir deneyimi mi paylaşmak istiyorum seks oyuncakları bende daha çok orgazm olmaktayım @happy-derya merhaba, titreşimli ürünler pek erkeklere göre değil.
yanıtlandı
1 sene6 cevap2101 okuma