Soru
…için napmam lazım oral sex sırasında erken boşalmamak için ne yapılır @bertan_18 ağıza boşlama ağzına almak oral seks oral seks teknikleri oral yapan kızlar oral yapmak oralde erken boşlama penis yalamak Kendini tutmayı öğren @Hizarci Nefes egzersizi öğren yap ve günlük çalışma olarak başla dur dinlen devam tekniği uygula göreceksin…
yanıtlandı
1 sene3 cevap2845 okuma

Soru
7 kutu ilaç verdi antibiyotik falan 1 haftadır geçmiyor tekrar acile gittim 2 hafta sürer geçmesi dediler. … sekste sperm yutmak oral seksten hastalık bulaşırmı oral sex hastalıkları oral yaparken mikrop kaptım Öncelikle geçmiş olsun … değildir kapmanda ki sebeb de tamamiyle oral değil pis bir insana oral yaptığın içindir Sağlıklı günler dilerim….
yanıtlandı
6 ay8 cevap2098 okuma

Soru
… boşalmak @sabri_man oral nedir oral seks boşalma oral seks teknikleri oral seks yapmak oral sekste hemen boşalıyorum oral … nefesini düzene sokamıyor nefes kontrolünü unutmayın yada oral sona atın boşalmaya yakın hem hamile kalma olayını en … porno oyuncularına oral sex challenge yapıyorlar en çok kim dayanacak diye kızlar öyle bir yapıyorlar ki adamlar boşalmamak dayanmak için resmen titriyorlar.
yanıtlandı
4 gün3 cevap316 okuma

Soru
Ben sexi seven saatlerce bıkmadan eşime oral sex yapmayı seven cinsel oyuncaklar kullanmak isteyen ama eşimde tam tersim çılgınca sex yapmaya nasıl razı ederim 20 yıldır evliyim daha birgün kendi isteğiyle bana sex yapmak için teklif etmedi.
yanıtlandı
1 sene7 cevap2336 okuma

Soru
… üzerimizdeyken sürtünme ile yapıyorduk penisimi yalamasını teklif ettim o da kabul etti oral yapmak için ağzına aldığında ilk … oral yapmıyor sonuçta kızın seçimi yapmayabilir @Murat06 oral yapmak için gırtlağa kadar sokulduğu zaman öğürme gibi …
sex
yanıtlandı
11 ay8 cevap2648 okuma

Soru
…etmem gereken bir püf noktası varmı tşkler sevgilime oral seks yaparken çıkarasım geliyor @soylemem oral seks oral sex penis yalamak penisi ağıza almak sakso çekmek teşekkür ederiz güzel düşünceleriniz için. dilinizin ucuyla başını gövdesini yalayın, penis başını emin, elinizle penis kökünden tutarak mastürbasyon yapar gibi oral sekse destek verin, isterseniz ağzınız da minik meyveli şeker varken yapabilirsiniz.
yanıtlandı
2 sene2 cevap6155 okuma