Soru
Merhaba bikini bölgesindeki kıllar veya tüyler oral seks yapmaya engel midir Vajina etrafındaki kıllar oral sekse engel midir @RabBiTTe erkekler traşlı mı sever kıllı mı kıllı amcık kıllı vajina traşlı vajinalar vajinası kıllı kızlar Jilet ile alınamayan kısımlar için tüy dökücü kremler var.
yanıtlandı
2 sene3 cevap2404 okuma

Soru
Erkeğin organını gördüğümde de düşüncem değişir mi acaba etkilenip bende oral sekse yönelir miyim? Çünkü erkeklerde o yönden uyarilmaktan hoşlanıyor @Iremm merhaba, oral sekse bakış açınız tuhaf değil gayet normal, çünkü birçok kişi oral yapmayı bilmiyor yada gerekli hassasiyeti göstermiyor haliyle buna karşı bir tiksinti oluyor.
yanıtlandı
1 sene7 cevap1820 okuma

Soru
kızlar oral sex yapmayı seviyormusunuz @nedenoral oral seks istemiyor oral seks kızlar soruyor oral sekse alıştırma oral sekste sperm yutmak oral sekste tiksinme oral sex de dikkat edilmesi gerekenler oral sex kaç saat yapılmalı sevgilimin penisi kokuyor erkeklerin ya oral seks yada anal seks takıntıları var.
yanıtlandı
3 ay3 cevap1521 okuma

Soru
…seks fantazileri oral seks nedir nasıl yapılır videolu anlatım oral seks yaptırmak istiyorum oral seks zararlımı oral seks zevklimi oral sekse alıştırma oral seksten hastalık bulaşırmı prezervatifle oral seks çok saçma bence prezervatifle öyle şeymi olur hiç bir yerde görmedim.
yanıtlandı
4 ay4 cevap848 okuma