Soru
ön sevişme nasıl olmalı ön sevişmeden neler yapılır ön sevişmenin süresi oral yapmak ön sevişme sayılırmı seks ne kadar sürmeli merhaba … fishing74 açıkçası seksin kesin bir kuralı yordamı kitabı yönergesi sırası yok nasıl yaparsan öyle olur.

Soru
merak ettiğim bir konu genelde hep ön sevişmenin çok kısa tutulduğundan bahsediyorlar. …öncesi kadının hazır olduğu nasıl anlaşılır @arda_levent_izm cinsel doyum cinsel haz cinsel istek ilişki süresi ön sevişme sekse hazırlık vajinal ıslanma vajinal kuruluk bunun kesin bir belirtisi yok her bayana kişiye göre…

Soru
alberto11 Ön sevişmenin süresine göre değişir aslında veya dur başlat yapmasına göre değişir @Avatar ön sevişmeyi uzun tutarsa iyi olur ,daha fazla vücut sıvısı artar hormon salgılanır @asi23 penis büyükmü küçükmü diye soruyorlar bir önemi yok, asıl süre uzunmu kısamı diye sormak lazım, çünkü…

Soru
İlk evlendiğinde eşimi mutlu etmek için seks süresini uzatıp onun çok iyi orgazm olması için ortalama… Yıllar geçtikçe eşim uzun saatler sevişmenin onu artık sıkıcı bir hal aldığını ve benden kaçmaya başladı.
ön

merhaba arkadaşlar, önceki yazılarda cinsel organlara değindik, penis ve vajina hakkında bilgiler verdik. cinselliğin süresi ne kadar olmalı? cinselliğin süresi siz ne kadar keyif alıyorsanız o kadar olmalı. sevişmenin bir sanat olduğunu ve bu sanatı ne kadar iyi icra edersen ortaya o kadar güzel bir eser çıkacaktır.
Devamını Oku