Soru
…sürtünme ile orgazm olmak nedir @str_ylmz sürtünerek boşalma sürtünerek orgazm olan kızlar yastıkla seks yastıkla sevişen kızlar merhaba, genellikle bakire, daha önce ilişkiye girmemiş, kızlık zarı bozulmamış kızların mastürbasyona alternatif kullandıkları yöntemdir
sevilme
yanıtlandı
2 sene2 cevap3241 okuma

Soru
…ummandenizi evlenince orgazm oldum evli kızlar orgazm olamıyorum orgazm olan kızlar orgazm olmak merhaba, öncelikle orgazm olmanın evlilikle ilgisi yok diyebiliriz. …olamıyorlar, nereden başlayacaklarını bilmedikleri için yönlendirecek bir bir bilene ihtiyaç duyuyorlar.
sevilme
yanıtlandı
2 sene4 cevap1333 okuma

Soru
…cinsel istek asmr izlemek neden azdırıcı asmr izlerken tahrik olmak asmr orgazm nedir asmr videolar cinsel istek artışı mastürbasyon yapmak… …gizli subliminal dediğimiz mesajlar gönderiyorlar. tabi herkes ben değil etkilenin vardır elbet.
sevilme
yanıtlandı
4 ay6 cevap1114 okuma

Soru
Bırakın boşalmayı çok iyi ve uzun bir ön sevişmemiz olmasına rağmen , uyarılması bile olmuyor, klitoris şişliği, göğüs ucu vs. partnerim ileri derece kadın orgazm zorluğu sorunu yaşıyor … olamıyor açıkça bazı kadınlarda orgazm zorluğu diye bir durum var. … bu süreçte ona desetek olmak ve sabırlı olmak lazım.
sevilme
yanıtlandı
4 hafta3 cevap469 okuma

Soru
Adet döneminden kaç gün sonra orgazm olmak sağlıklıdır veya uygundur @Merve4 31 çeken kızlar adet dönemi kaç gün sonra mastürbasyon yapılır … yapılmalı @mavi-deniz kaç gün sonra orgamz olmak değilde kaç gün sonra ilişki yaşamak … adet önemi döngüsü bazı kişilerin vücut saati daha yavaş çalışırsa onlarda daha uzun sürebilir.
sevilme
yanıtlandı
1 sene5 cevap1365 okuma

Soru
… baktım eşim yok rüyanın heyecanı ile vajinamda kasılmalar hissettim baktım iç … olan kızlar uykuda boşalma uyurken orgazm olmak merhaba, genellikle bu tip durumlar daha … siz zaten önceden hazırlanıp cinsel etkileşim için kendinizi domine etmişsiniz.
sevilme
yanıtlandı
2 sene3 cevap3566 okuma

Soru
sevgilimle anal yapıyoruz ben yaparken oda vajinasını okşuyor orgazm olmak için. Her seks deneyimi zaten önce kadının orgazm olması üzerine kurulması lazım. …kişilerin değilken tercihleri ve eklentileri olduğu için bizim düşündüğümüz…
sevilme
yanıtlandı
9 ay9 cevap1757 okuma

Soru
…ben ne kadar çok çabalasam da nafile, karım illa ki vibratörle doyuma… …bağımlılığı vibratör daha çok zevk verirmi vibratör kullanmak vibratörle orgazm olmak muhtemelen daha öncesinde de sürekli vibratör kullanarak orgazm olmaya aşırı şekilde alışmış, şimdi bu alışkanlığından vazgeçemiyor…
sevilme
yanıtlandı
2 ay4 cevap610 okuma