Soru
…geçiş dönemi mi @recep-altun cinsel yetersizlik olgun erkek genç kız orta yaş cinsellik orta yaş sendromu ortay yaştaki erkekler bence süreci nasıl yönettiğinizle ilgili olarak değişebilir insan yaş aldıkça gençliğine özlem duyabiliyor. …dediğiniz gibi çalıştığım şirkette biri var adam tam psikolojik sorun yaşıyor.
yanıtlandı
1 sene5 cevap929 okuma

anlattım çabucak boşalıyorum, daha gençsin deneyimsizsin çok heyecan yapıyorsun… … salak bir kız bulman lazım, tabi kız beceriksiz adam ben sen senin eğitim oyuncağın değilim, sen … hata yapıp birkaç kere içine kaçırıp boşal kızda gebe kasın dimi, yoksa kimse bişi beklemiyor herkes … …sıkıp boşalmadan dayanınca spem kanallarında dolgunluk ve birikme oluyor tabi buda kasıklarda…
Devamını Oku

Soru
Ama yaşımdan daha olgun görünüyorum. …yapacağım diye kız da aynı şekilde bu adam çok profesyonel nasıl yanıt veririm isteklerine, yapamam beceremem yanında acemi aptal gibi kalırım en iyisi bu adama bahane uydurup… Geçenlerde okudum yine benzer birsey duydum genç bir erkek kıza atıp tutuyormuş ben şöyle iyiyim böyle iyiyim yatakta diye.
yanıtlandı
2 sene2 cevap806 okuma

Soru
erkeklerin ergenlik dönemi kızlardan biraz farklı. genç bir erkek ilk dönem tavşan gibi neredeyse…
olgun adam
yanıtlandı
3 sene4 cevap7785 okuma

Soru
…ben o konulara girmiyorum @kurt_like merhaba, gençlerin kendilerince benzetme ve uydurmasından… Erim Güven Konusun enisteyle isi çözün masttan kurtulun @Murat06 Hmm zor bı durum.cok kızdım şimdi adama, Evlenmeden önce yapiyormuydun?
olgun
yanıtlandı
11 ay6 cevap9108 okuma

Soru
…bigsize büyük beden kızlar dolgun kızlar şişman cinsellik merhaba, hayırlısı diyelim, herkes aynı değil olgun seven, zayıf seven olduğu gibi dolgun da seven olması normal… …etmeyin, olur olur hemde çok güzel olur, siz adam gibi olun karşınızdakine de hak ettiği…
genç
yanıtlandı
2 sene1 cevap6839 okuma