Soru
cinsel ilgi evlendikten sonra neden azalır @esmeray cinsel istek azalması erkekler neden evlenince değişir erkeler neden seksten soğur eşim benimle ilgilenmiyor eskisi kadar istekli seks yapmıyoruz… birlikte bu konuları konuşup size heyecan verecek yeni bir şeyler keşfetmeniz lazım.

Soru
spermin fazla olması için ne yapmak lazım @19rafetkaya boşalınca sperm az gelmesi boşalmada ne kadar sperm çıkar meni nasıl artar meni neden azalır olması gereken sperm miktarı nedir sperm arttırıcı sperm arttırma sperm nasıl artar spermim az geliyor burdan azdı çoktu ne varıd ne yoktu bilmene imkan yok.

Soru
…aşırı istekli olmak cinsel istek nasıl azalır cinsel istek nasıl geçer istemsiz ereksiyon istemsiz penisi kalkıyor kadınları görünce çok azmak kızlara yoğun cinsel istek duymak penis neden kalkar peniste istemsiz sertleşme… yapacak bisey yok @Kralciplak bunu engellemenin pek bir yolu olduğunu sanmıyorum.

Soru
…ne önerseniz çocuk istediğimiz için korunmuyoruz gebelik neden olmuyor @Selin_kaya çocuğum olmuyor çocuk istiyoruz… hamilelik için birçok doğru faktörün bir araya gelmesi gerekir, bir şeyler eksikse gebelik ihtimali azalır. …adlandırılır ilk fırsatta doktora gidip hamilelik için test vermeniz gerekir idrar ve kan testi umarım herşey gönlünüzce…