Soru
…erkekler neden çok meme emmeyi sever erkekler meme emmeyi neden sever @olivia_84 kadınlar memelerinin emilmesinden hoşlanırmı meme emmek zevk verirmi memesini yalatan kızlar sekste meme emmek selam, insanların vücudunda asimetrik durumlar… …tik olarak gördükleri o yumuşak şeyleri sıkıştırmak, yalamak emmek için hayal kurarlar, başka şeyleri gözü pek…

Soru
neden olmuş olabilir, yalanınca bölye olurmu bilgisizim dalga geçmeyin ? …kızlar iki meme ucunu da yalat iri meme yalama kızın memesini yalamak kızlar memesi yalanmasından hoşuna gider mi meme ucu emmek zevk verirmi meme yalama memesini yalatan kızlar Meme uçları aşırı hassastır..

Soru
…noktayı yalamak ağza alıp yalamak gibi sizin ve partnerinizin en sevdiği şekilde yapabiliriz @Masor selamlar, daha öncede benzer sorularda cevap verdik, erkekler için zevkli ve heyecanlı olsa da kadınlar için memelerle fazlaca oynamak…
neden

Soru
…yapmak vajina deliği yalama ve okşama vajina yalamak vajina yalamak sağlık zararı vajina yalamanın faydaları vajinasının… sonra neden oldu neden böyle bireşy başıma geldi diye düşünür durursunuz. @800kevet oral seks yapılan herkesin hoşuna gider ancak sağlık riskleri gözardı edilmemelidir.

Soru
ben ve sevgilim ikimizde kiloluyuz, ilişkide bazen kız arkadaşım meme uçlarımı sıkıyor, dişiyle ısırıp emiyor. …değişmler, uçlarında büyüme ve aşırı hassaslaşarak sızlamalara neden olur.
yalamak