Soru
erkeğin meme uçlarının yalanması uyarılması zararlımı @Berk erkeğin memesine dokunmak erkeğin memesini emen kadın erkeğin memesini emmek erkeklerde meme ucunun sertleşmesi erkelerde meme ucları sertleştirme kızlar erkek memesini emiyor çok bilmiyorum ama meme uçlarını aşırı uyarmak iyi değil sanırım.
yanıtlandı
7 ay6 cevap1333 okuma

Soru
…etkiler mi @brazsamba erkeğin memesine dokunmak erkeğin memesini emmek erkek memesi meme öpmek meme ucu Kadın nasıl ki etkileniyorsa erkeklerde aynı şekilde meme uçlarından etkilenirler @elmm merhaba, virüs sebebi ile mecburi… mesela cinselliği daha kapsamlı yaşayan bazı bayanlar erkeğin meme uçlarını okşar yada hafifçe ısırırken aynı anda eliyle de erkeğin penisini tutarak oynar ve okşar.
yanıtlandı
2 sene4 cevap19743 okuma

Soru
kadınlarda meme hissiyatı ve haz alma @hakki.s01 göğüs okşama göğüs uçlarını sıkmak göğüsleri emmek kadınlar memelerine dokunulmaktan hoşlanırmı meme hazzı meme ucunu sıkmak meme yalama memeler nasıl okşanır niye sordunuz, yoksa cinsiyet değiştirip kadınmı olmayı düşünüyorsunuz 🙂
yanıtlandı
11 ay5 cevap3266 okuma

Soru
…hoşlanıyorum @gold-gold-silver kendi memesini emen kızlar mastürbasyon yaparken meme emmek meme emmek meme yalama mememi nasıl emerim mememi nasıl yalarım selam, genelde hep aynı şekilde mastürbasyon yapmaktan sıkılınca değişiklik… Meme uçlarınızda oluşan hassasiyeti artırarak dokunmanız cinsel uyarılmayı tetikleyebilir.
yanıtlandı
2 sene4 cevap4828 okuma

Soru
sizin bildiğiniz önereceğiniz bir yöntem varmı meme uçlarını büyütmek için ? meme uçlarının küçük olması aslında avantajdır, birçok kadın meme uçlarının giydikleri kıyafet üzerinde belli olmaması için çaba göstermektedir. …kavrayamayıp emmekte yada sizin emzirmekte zorluk yaşamanızdır, lakin buda çok dert edilecek bir durum değil günümüzde bu tip durumlar için eczanelerde emziğe benzer meme ucuna takılan silikon aparatlar var bu sayede meme ucu küçük…
yanıtlandı
1 sene7 cevap7862 okuma

Soru
…göğüsleri okşamak kadınlar memesinin emilmesinden zevk alırlarmı masajda göğüs emen kızlar soruyor meme emdirmek meme emmek zevk verirmi meme öpmek meme uçlarını emmek meme ucu emmek memeleri emilirken orgazm olan kızlar öncelikle kadın olarak biraz yönlendirici olmayı bilmen lazım, herşeyi erkekten beklemeyeceksin.
yanıtlandı
2 hafta5 cevap789 okuma

Soru
…dikkat etmelidir @At-hom-hom göğüs yalamak göğüslerini yalatan kızlar kızların meme uçları meme emmek seksi göğüsler merhaba, meme deyince göğüs deyince bu bölge her iki cins için de önemli aslında. cinsellik sırasında erkekler için fantastik gelen meme uçlarını yalamak kadınların farklı bir haz almasını etkilenmesini sağlar.
yanıtlandı
2 sene3 cevap5155 okuma

Soru
meme yalama kızın memesini yalamak kızlar memesi yalanmasından hoşuna gider mi meme ucu emmek zevk verirmi meme yalama memesini yalatan kızlar Meme uçları aşırı hassastır.. hector göğüs uçlarının fazlaca emilmesi dokunulması yada sıkıştırılması göğüslerde uyarılmaya sebep olur.
yanıtlandı
6 ay3 cevap2632 okuma

Soru
…kızlar soruyor göğüsleri okşamak ilk ne zaman ellendiniz kendi kendime tatmin oldum kendi kendine orgazm olan kızlar kızın vücudunu okşama meme öpmek meme uçlarını ısırmak meme ucu emmek sevgilim çok azgın sevgilim popomu elledi sevgilim popomu elliyor sevgilim vajinama dokundu sevgilim vajinamı yaladı sevgilimle orgazm oldum vajina okşama…
yanıtlandı
2 hafta4 cevap648 okuma

Soru
memesini emmek erkek memesi kızlar erkek memesini emiyor meme nasıl emilir meme ucu emmek selam, erkek penisi ve çevreni, popo ve çevresi aynı şekilde meme uçları ve çevresi dokunum açısından çok daha hisli bölgelerdir.
uçlarını
yanıtlandı
2 sene2 cevap5078 okuma

Soru
…yerlerime dokunup beni kızdırıyor @kadindunyasi göğüs emme kızlar soruyor göğüsleri okşamak ilk ne zaman ellendiniz kızın vücudunu okşama meme öpmek meme uçlarını ısırmak meme ucu emmek sevgilim çok azgın sevgilim popomu elledi sevgilim popomu elliyor sevgilim vajinama dokundu sevgilim vajinamı yaladı vajina okşama çok saygısız bir adammış…
yanıtlandı
3 hafta5 cevap496 okuma