Soru
mastürbasyon yapmak mastürbasyon yapmayı bırakamıyorum mastürbasyondan sonra devam etmek orgazm olmak orgazm olunca ağrı orgazm olunca vajinam acıyor orgazm sonrası ne yapmalı vajinal yanma çok yapınca vajinada… …alamamanıza ve orgazm sorunları yaşamanıza neden olabilir.
şişti
yanıtlandı
11 ay7 cevap5197 okuma

Soru
…önlemek için bir çözüm yolu var mı neden vajinamı büyük hissediyorum @altun vajina daraltıcı vajina daraltma vajina estetiği vajinam çok büyük vajinam çok geniş Selam, doğum sonrası ve ilerleyen yaşında etkisi…
mastürbasyon şişti
yanıtlandı
2 sene1 cevap1260 okuma

Soru
… kasıklarımda atıyordu hissediyordum sonrasında diz üstü çökerek parmaklarımı sürttüm … iyi geldi ki anlatamam hala atıyor :p- vajinam bı açıldı bı kapandı sıcaklık bastı … teknikleri mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yapmak güzelim zaten yazdıklarını okuyunca … @love-burcu merhaba, cinsel olarak tatmin olmaya alışmak sonunda mastürbasyon bağımlılığına neden olur.
şişti
yanıtlandı
10 ay7 cevap1931 okuma

Soru
…önce hiç ilişkiye girmememe rağmen vajinamda şişlik var normalde orgazm… Nedense bu sefer mastürbasyon da işe yaramadı boşalma gibi bı durum olmadı henüz. …istek sebebi ile vajinanın kabarması şişlik sayılmaz, ancak mastürbasyon sonrasında indiğini düşünmekte aldatıcı olabilir.
şişti
yanıtlandı
12 ay4 cevap877 okuma