parmakla mastürbasyon yaptım kızlık zarım bozuldu mu

Soru
Belirtmek_istemiyorum
Belirtmek_istemiyorum
sitesine girmiştim ve o sitede gördüğüm kız mastürbasyon yapıyordu.
yanıtlandı
8 ay5 Cevaplar1799 defa okundu

acemice mastürbasyon yaparken kızlık zarımı bozmuş olabilirmiyim

Soru
siyahkedi
siyahkedi
kafamda karmaşık sorular böyle bir durumda ne yapmalıyım sizce acemice mastürbasyon yaparken kızlık zarımı bozmuş olabilirmiyim @siyahkedi bakire ilk gece kanama kızlık bozma kızlık zarı mastürbasyon selam, evet böyle bir durum var, cinselliği yeni keşfeden bireyler yanlış yapabiliyorlar.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap2606 defa okundu

Mastürbasyonda çabuk boşalma ve kızlık zarı

Soru
Hayal
Hayal
…sürtünerek orgazm olma sürtünmeyle kızlık zarı bozulurmu yastığa sürtünme yastıkla mastürbasyon korkmana gerek yok bozulmaz kızlık zarı vajinanın içinde derinde @alpha-woman bu devirde bu sürtünmeyle kızlığın bozulmayacağını bilmeyen mi kaldı hem kızlığın bozulsa az bir miktar kan gelir @love-burcu çabuk orgazm olma meselesi erkeklerdeki…
yanıtlandı
5 ay6 Cevaplar1169 defa okundu

mastürbasyon sırasında vajinamı parmaklarken kan geldi

Soru
sarikiz
sarikiz
çok üzgünüm bi daha mast filan yapmıycam neden böyle oldu mastürbasyon sırasında vajinamı parmaklarken kan geldi @sarikiz bakireler için mastürbasyon mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyonda kan geldi selam, dediğim gibi siz gençler çok heyecan yapıyorsunuz.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap6261 defa okundu

kadınlarda mastürbasyon yapmayan varmı

Soru
Salveli
Salveli
…yapmayan kadınlarda erkekler gibi masturbasyon yapar fakat pek çok erkeke gibi her gün yapmaz gerçekten çok istekli olduğu zaman pek çok kişi tanıyorum hiç mastürbasyon yapmamış kız arkadaşım var @alpha-woman Utanıyorlar sanırım onlar @Murat06 Çok ilginc geliyor bana özellikle adet dönemi üzerinde istek çok artiyor diye biliyorum…
yanıtlandı
3 ay9 Cevaplar1010 defa okundu

bütün kadınlar mastürbasyon yapıyormu

Soru
Merve3_3249
Merve3_3249
tabi bu durum erkekler kadar mastürbasyon yapan kadınların olmadığı anlamına gelmez, bazı kadınlar/kızlar da yoğun şekilde erkekler gibi mastürbasyon yapabilirler.
yanıtlandı
4 ay4 Cevaplar1456 defa okundu

mastürbasyonun kadında orgazm için ne kadar gereklidir

Soru
cv
cv
Ben bu güne kadar hiç masturbasyon yapmadım evlendiğimde ise cinsel hayatımda orgazm olamama sorunu yaşarmıyım mastürbasyonun kadında orgazm için ne kadar gereklidir @cv mastürbasyon kızlık zarı mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yaparken boşalmak okudunuz yazı olayı gerçekten çok güzel özetliyor.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1223 defa okundu

Vajinamı okşayınca ayaklarımın altını yanıyor gibi oluyor

Soru
tr-maria
tr-maria
…okşayınca ayaklarımın altını yanıyor gibi oluyor @tr-maria mastürbasyon kızlık zarı mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yaparken boşalmak merhaba, kendinizi keşfetmeniz ve tanıyarak haz noktalarınızı ve nasıl haz aldığınızı anlamanız konusunda mastürbasyonun size faydası olacaktır.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap689 defa okundu

Erkeklerin kız arkadaşlarına karşı cinsel eğilimli düşünceleri var mıdır

Soru
Ilaydaypt
Ilaydaypt
…düşünene erkekler erkekler seks mi düşünür kız arkadaşına aşık olan erkek kız arkadaşını hayal eden erkekler mastürbasyon yaparken kız arkadaşını hayal etmek arkadaşınızın dediği doğru olabilir erkekler beğendikleri hoşlandıkları kızlara karşı cinsel yönden bazı düşünceleri vardır @kuvars21 olabilir neden olmasın @marcus merhaba, genelde…
yanıtlandı
4 ay6 Cevaplar621 defa okundu

doyumsuzluğumu tatmin edecek şekilde mastürbasyon yapmak

Soru
Mavisu
Mavisu
…doyumsuzluğumu tatmin edecek şekilde mastürbasyon yapmak @Mavisu mast yapan kadınlar mast yapan kızlar mast yapmak mastürbasyon kaç kere mastürbasyon teknikleri mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yapmak güzelim zaten yazdıklarını okuyunca masturbasyon ve orgazm konusunda gayet iyisin ve kendini çok iyi ifade etmişsin herşey yolunda…
yanıtlandı
3 ay7 Cevaplar996 defa okundu

mastürbasyon bağımlılığımı nasıl azaltabilirim

Soru
Reyhan
Reyhan
mastürbasyon bağımlılığımı nasıl azaltabilirim @Reyhan 31 çeken kızlar kızlar nasıl 31 çeker mast nedir mast yapan kızlar mastürbasyon vajina dudakları vajina yanakları vajinal sarkma Benimde hayatimda cok yogun masturbasyon yaptigim donemler olmustur.
yanıtlandı
3 ay3 Cevaplar740 defa okundu

kızlar nasıl 31 çeker kızlığı bozulmadan

Soru
lulu_adana
lulu_adana
bayanlar için farklı mastürbasyon yöntemleri olsa da bakire kızlar genelde vajinal olarak sizin dediğiniz gibi üstten okşayarak dokunarak kendilerini uyarır ve orgazm olmaya çalışırlar.
yanıtlandı
6 ay4 Cevaplar4802 defa okundu

fazla mastürbasyon ve boşalma vücuda zararlımı

Soru
alimw021alimw021
fazla mastürbasyon ve boşalma vücuda zararlımı @alimw021 mastürbasyon faydalımı mastürbasyon kaç defa yapılır mastürbasyon vücuda iyi gelirmi mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon zararlımı merhaba bu tip konularla ilgili internette çok fazla bilgi kirliliği var.
yanıtlandı
alimw021 6 ay8 Cevaplar1926 defa okundu

kızlar günde kaç kez mast yapıyorsunuz

Soru
oliva_18
oliva_18
@Kbrs merhaba, öncelikle herkes bir değil, kimi kızlar sizin dediğiniz gibi günde 3-4 defa bile mastürbasyon yapabilir, tabi bazıları da belki haftada bir kere yeterli gelebilir.
yanıtlandı
4 ay4 Cevaplar2808 defa okundu

mast yaparken popomu parmaklasam zararı olurmu

Soru
aydaan_09
aydaan_09
geçelim diğer meseleye genelde mastürbasyon yapan çoğu bakire kız bu tip eylemlerde bulunuyor. hatta sadece kızlar değil kimi erkekler bile zevki arttırmak için mastürbasyon yaparken analdan birşeyler kullanabiliyorlar.
yanıtlandı
12 ay9 Cevaplar3914 defa okundu

kız arkadaşıma sarılınca benim çavuş ayağa kalkıyor

Soru
bogac18
bogac18
ne yapmalıyım kız arkadaşıma sarılınca benim çavuş ayağa kalkıyor @bogac18 fazla mastürbasyon yapmak hız görünce heyecanlanmak istemsiz ereksiyon kıza sarılınca ereksiyon olmak merhaba, genç bir birey olarak bu tip durumların olması normal.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap1506 defa okundu

bayanlar için çok sık mastürbasyon yani 52 çekmenin zararı var mıdır

Soru
per_hatse
per_hatse
bayanlar için çok sık mastürbasyon yani 52 çekmenin zararı var mıdır @per_hatse 31 çeken kızlar bayanlar için mastürbasyon zararlımı bayanlar kaç kere mastürbasyon yapar kızlar nasıl 31 çeker mastürbasyon yapan kızlar merhaba, çok uzatmadan karmaşık konulara girmeden diyebiliriz ki her ne yapıyorsanız yapın fazlası zarar.
yanıtlandı
11 ay2 Cevaplar2965 defa okundu

mastürbasyon yaparken çabuk tatmin oluyorum çok kısa sürüyor

Soru
leylaleyla
leylaleyla
…lütfen mastürbasyon yaparken çabuk tatmin oluyorum çok kısa sürüyor @leylaleyla kızlar nasıl mastürbasyon yapar mastürbasyon süresi mastürbasyon teknikleri mastürbasyon yapan kızlar selamlar, aslında cinselliği yeni keşfetmeniz den dolayı size cazip ve çekici geliyor.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar1640 defa okundu

mastürbasyondan sonra vajinamda ağrı oluyor

Soru
Bibyn
Bibyn
mastürbasyondan sonra vajinamda ağrı oluyor @Bibyn elle tatmin olmaya doyamıyorum mast nasıl yapılır mast yapan kız mastürbasyon yapmak mastürbasyon yapmayı bırakamıyorum mastürbasyondan sonra devam etmek orgazm olmak orgazm olunca ağrı orgazm olunca vajinam acıyor orgazm sonrası ne yapmalı vajinal yanma çok yapınca…
yanıtlandı
4 ay7 Cevaplar1272 defa okundu

Kızım ama penisim olsun istiyorum

Soru
ronyusco
ronyusco
Kızım ama penisim olsun istiyorum @ronyusco 31 çeken erkekler aktif lezbiyen lezbiyen kızlar mastürbasyon videoları penisli kızlar merhaba, bu biraz kişinin kendi benliği genetiği ile ilgili.
yanıtlandı
1 sene3 Cevaplar1386 defa okundu