Soru
Kadın milleti mastürbasyon konusunda erkekler kadar çok mu yapıyor? @Ecemy merhaba, ortalama alınınca kadınlar erkekler kadar çok mastürbasyon yapmazlar. tabi bu durum erkekler kadar mastürbasyon yapan kadınların olmadığı anlamına gelmez, bazı kadınlar/kızlar da yoğun şekilde erkekler gibi mastürbasyon yapabilirler.
yanıtlandı
11 ay4 cevap2900 okuma

Soru
hiç mastürbasyon yapmayan kadın olurmu @boySoul 31 çekmek 31 yapan bayanlar 31 zararlımı bayanlar nasıl tatmin oluyorlar boşalıp rahatlamak cinsel tatmin mast yapan kızlar mastürbasyon kaç defa neden kızlar 31 çekmez orgazm olmak Emin değilim ama günümüz kızlarından yapmayan yoktur.
yanıtlandı
5 gün6 cevap436 okuma

Soru
…yoksa daha güzel kadınla birlikte olduğunu mu erkekler masturbasyon yaparken sevgilisini hayal eder mi @promett-in erkekler masturbasyon yaparken ne hayal eder mastürbasyon erkek veya kadın fark etmez masturbasyon yaparken hayal ettiği kişi veya nasıl seks yaptığının hayali aslında insanların çok fazla karanlık tarafıdır belkide insanların…
yanıtlandı
1 sene8 cevap6746 okuma

Soru
eşcinselde değilim erkeklerden hoşlanmıyorum, zaten artık kaç kere mastürbasyon yaptıysam %99,9 unda kendimi kadınlarla birlikte olurken düşünmüşümdür ama bu söylediğim his beni yakaladığında böyle bişey olamaz sanki kadın oluyorum ve bu beni acayip rahatsız ve mutsuz ediyor.
yanıtlandı
9 ay9 cevap1481 okuma

Soru
…nasıl yapabilirim cevaplarsanız sevinirim 😣 doyumsuzluğumu tatmin edecek şekilde mastürbasyon yapmak @Mavisu mast yapan kadınlar mast yapan kızlar mast yapmak mastürbasyon kaç kere mastürbasyon teknikleri mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yapmak güzelim zaten yazdıklarını okuyunca masturbasyon ve orgazm konusunda gayet iyisin ve kendini çok iyi…
yanıtlandı
10 ay7 cevap1928 okuma