Soru
bayanlar için çok sık mastürbasyon yani 52 çekmenin zararı var mıdır @per_hatse 31 çeken kızlar bayanlar için mastürbasyon zararlımı bayanlar kaç kere mastürbasyon yapar kızlar nasıl 31 çeker mastürbasyon yapan kızlar merhaba, çok uzatmadan karmaşık konulara girmeden diyebiliriz ki her ne yapıyorsanız yapın fazlası zarar.
yanıtlandı
2 sene2 cevap7825 okuma

Soru
…anlaşılır lez kızlar lezbiyen olabilirmiyim mast yaparken göğüs uçları ile oynamak mastürbasyon yapan kızlar meme emen kızlar meme yalayan bayanlar Sizin bu mantığınıza göre masturbasyon yapan her erkek aslında başka bir erkeğin kendi penisini tutup okşamasını isteyecek kadar gay eğilimi de gösteriyordur.
yanıtlandı
4 ay13 cevap1692 okuma

Soru
…nasıl zevk alır kendini mast yapmaya zorlamak mast yapan bayanlar mast yaparken zevk almıyorum mast zararları mastürbasyon bağımlılığı mastürbasyon yapan kızlar orgazm zorluğu zevksiz mastürbasyon zorla mast yapmak hayatım bu en çok yapılan hata, canın çok istemeden ihtiyaç duymadan zorla mast yapman gelcekte başına çok belalar açacak. …
yanıtlandı
2 hafta5 cevap434 okuma

Soru
hiç mastürbasyon yapmayan kadın olurmu @boySoul 31 çekmek 31 yapan bayanlar 31 zararlımı bayanlar nasıl tatmin oluyorlar boşalıp rahatlamak cinsel tatmin mast yapan kızlar mastürbasyon kaç defa neden kızlar 31 çekmez orgazm olmak Emin değilim ama günümüz kızlarından yapmayan yoktur.
yanıtlandı
5 ay6 cevap1509 okuma

Soru
…kadınlar mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yapmayan kadınlarda erkekler gibi masturbasyon yapar fakat pek çok erkeke gibi her gün yapmaz gerçekten çok istekli olduğu zaman pek çok kişi tanıyorum hiç mastürbasyon yapmamış… @cd-belgin kadınlar adet döneminde artan hormonlar onları evet cinsel isteği artırırır fakat bayanlar her isteği arttığında erkekler gibi mastürbasyon yapma ihtiyacı duymazlar @jelabi-baby Aynen doğru.
yanıtlandı
1 sene9 cevap3204 okuma

Soru
…doyum kıyafetle sürtünme kızlık zarı mastürbasyon yapan kızlar sürtünerek mastürbasyon sürtünerek orgazm olma sürtünmeyle kızlık zarı bozulurmu yastığa sürtünme yastıkla mastürbasyon korkmana gerek yok bozulmaz kızlık zarı… yazılması gerekenleri bayanlarımız zaten en iyi şekilde yazmışlar.
yanıtlandı
1 sene6 cevap2642 okuma

Soru
Merak ettiğim bir konu, bu sorum hem erkekler hem bayanlar için 🙂 yatağınız ve eviniz dışında bir yerde… ev dışında farklı bir yerde mastürbasyon yapmak @Semra dışarıda elle tatmin dışarıda mastürbasyon elle tatmin olan kızlar farklı yerde mastürbasyon mastürbasyon yapan kızlar sokakta mastürbasyon merhaba.
yanıtlandı
1 sene9 cevap2274 okuma