mastürbasyonun kadında orgazm için ne kadar gereklidir

Soru
cv
cv
Kadınlarda orgazm olması için mastürbasyon yapmayı bilme ve bu şekilde orgazm olabilme kadın cinselliğinin en önemli basamağıdır diyordu.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1442 defa okundu

vajinal orgazm için çeşitli yöntemler denesem de olmadı

Soru
oddityoddity
Masturbasyon yaparken de klitoral orgazmı yaşıyorum. bazen mastürbasyonla alışılan kontrol duygusu ilişki esnasında olmayacağı için konsantre olup orgazmı yakalayamayabilisiniz, vajina hassasiyeti azalınca yine orgazm olamazsınız, aşırı uyarım sonucuda böyle oluyor orgazm zorlaşıyor.
yanıtlandı
oddity 8 ay5 Cevaplar1527 defa okundu

Bayanlar için mastürbasyon teknikleri ?

kadınlar/kızlar için mastürbasyon yöntemleri ve orgazm türleri ile doğrusal bir bağlantısı vardır. Vajinal Orgazm : bu teknikte diğer yönteme göre biraz daha ileri giderek mastürbasyon sırasında parmaklarınızı ya da cinsel oyuncakları vajinanızın derinliklerine sokarak haz alırsınız.
Devamını Oku

boşalmamak için orgazm olmayı ertelemek zararlımı

Soru
SiradanbirBirey
SiradanbirBirey
boşalmamak için orgazm olmayı ertelemek zararlımı @SiradanbirBirey az boşalma boşalma kontrolü boşalma süresini uzatmak boşalmayı geciktirme erken boşalan erkekler erken boşalma mastürbasyon yapmak orgazm olmak tam boşalma mast yaparken kolayda vajina içindeyken bunu yapamazsın, yapsan bile karı hamile kalır 🙂
yanıtlandı
5 ay7 Cevaplar983 defa okundu

karım neden mastürbasyon yapmadan boşalamıyor

Soru
yeni
yeni
karım neden mastürbasyon yapmadan boşalamıyor @yeni bayanlarda mastürbasyon mastürbasyon ve orgazm mastürbasyonun zararları mesele aslınca cinsel tatmin alışkanlıklarından kaynaklanıyor.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap3653 defa okundu

mastürbasyondan sonra vajinamda ağrı oluyor

Soru
Bibyn
Bibyn
Merhaba biraz utanarak yazıyorum ama vücudumla barışık bir bayanım yani mastürbasyon yaparken veya memelerimin uçlarıyla bile oynayınca kolayca orgazma gelebiliyorum.
yanıtlandı
7 ay7 Cevaplar2703 defa okundu

erkeklerde prostat orgazmı nedir

Soru
47dimarn47
47dimarn47
…bir bilgim yok yardımcı olur musunuz erkeklerde prostat orgazmı nedir @47dimarn47 erkeğin g noktası masturbasyon prostat orgazmı prostat boşalması prostat orgazmı prostat zevki merhaba, eskiden gay erkekler için telaffuz edilen prostat orgazmı yada prostat tatmini son dönemlerin çok aranan konusu haline geldi.
yanıtlandı
11 ay3 Cevaplar2542 defa okundu

bayanlarda erkekler gibi gece uyurken orgazm olup boşalırlarmı

Soru
jp_girl_20
jp_girl_20
sanki elle mastürbasyon yapıp orgazm olmuşum gibi ama tüm bunlar hiç dokunmadan kendi kendine oluyor. orgazmın şekli mastürbasyonda yaptığınız ile benzer olacaktır.
yanıtlandı
1 sene5 Cevaplar6992 defa okundu

anal azdırıcı kullanarak arkadan mast yapan varmi

Soru
bahar53_19
bahar53_19
anal azdırıcı kullanarak arkadan mast yapan varmi @bahar53_19 anal acısız seks anal alıştırıcı anal azdırma anal dildo anal istek arttırıcı anal kremler anal mast anal orgaz anal oyuncaklar anal parmaklama anal tatmin arkadan mastürbasyon arkadan orgazm Anal azdırıcı diye birşey varmı duymadım ama belli siz çok isteklisiniz.
yanıtlandı
1 ay6 Cevaplar1019 defa okundu

mastürbasyondan daha çok zevk almak için prostat uyarımı yapmak

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
mastürbasyon anında analdan prostata ulaşmaya çalışmak ve uyarmak esnasında ayrıca popo deliği çevresindeki sinirlerinde uyarılması ile yoğun haz ve orgazm yaşanabilir.
yanıtlandı
Meksikabirasi 11 ay9 Cevaplar2852 defa okundu

Mastürbasyonda çabuk boşalma ve kızlık zarı

Soru
Hayal
Hayal
… sürtünerek orgazm olma sürtünmeyle kızlık zarı bozulurmu yastığa sürtünme yastıkla mastürbasyon korkmana gerek yok bozulmaz kızlık zarı vajinanın içinde derinde @alpha-woman bu … eğer kendiniz tutup biraz daha süreyi erteleyip uzatmaya çalışırsanız kısa sürede orgazm olma sorununu aşarsınız.
yanıtlandı
8 ay6 Cevaplar1543 defa okundu

orgazm olurken zevk almıyorum ve meni fışkırmıyor.

Soru
TmmhllTmmhll
@Tmmhll boşalırken fışkırmıyor boşalma zorluğu İsteksizlik mastürbasyondan zevk alamıyorum orgazm zorluğu zevk almamak merhaba, birey olarak gerçek cinsel isteği düşük birisi olabilirsiniz.
yanıtlandı
Tmmhll 10 ay6 Cevaplar1838 defa okundu

edging yapmak cinsel hazzı arttırır mı

Soru
seksillaseksilla
… cinsel hazzı arttırır mı @seksilla edging edging nasıl yapılır masturbasyon ve edging orgazm kontrolü edging yani tam boşalmaya az kaldığı zaman kendini çekme demektir benim de … kademe kademe arttırdığım bir yöntemdi bu yöntemi uygularken bu iş için özel bir masturbatör vardı onun faydasını çok gördüm.
yanıtlandı
seksilla 10 ay6 Cevaplar2687 defa okundu

vajinal orgazm olamıyorum sorun yaşarmıyım

Soru
strawberryskystrawberrysky
Pandemi süreci boyunca kendimle baş başa vakit geçirirken çok fazla klitoral orgazm denemem oldu ve hepsi başarıyla sonuçlandı fakat parmaklarımı kullanarak vajinal orgazm için masturbasyon yaptığımda maalesef zevk almıyorum.
yanıtlandı
strawberrysky 7 ay7 Cevaplar1081 defa okundu

doyumsuzluğumu tatmin edecek şekilde mastürbasyon yapmak

Soru
Mavisu
Mavisu
…kadınlar mast yapan kızlar mast yapmak mastürbasyon kaç kere mastürbasyon teknikleri mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yapmak güzelim zaten yazdıklarını okuyunca masturbasyon ve orgazm konusunda gayet iyisin ve kendini çok iyi ifade etmişsin herşey yolunda…
yanıtlandı
6 ay7 Cevaplar1410 defa okundu

mastürbasyon bağımlılığımı nasıl azaltabilirim

Soru
Reyhan
Reyhan
Bu aralar kontrolsüz bir şekilde mastürbasyon yapma şıklığım arttı ve giderek orgazm olduğum zaman aldığım haz azalmaya başladı sanırım bağımlılık yaptım. gerçek bir ilişkiye başladığınızda küçücük şeylerle çok yoğun tatmin yaşayabilecek iken, mastürbasyonla kendinizi yıpratırsanız orgazm olmakta bile zorlanırsınız.
yanıtlandı
6 ay3 Cevaplar960 defa okundu

bayanlar için çok sık mastürbasyon yani 52 çekmenin zararı var mıdır

Soru
per_hatse
per_hatse
…kadınlar da fazlaca mastürbasyon yaptıklarında yine tahriş aşınma, his kaybı, orgazm zorluğu ve mastürbasyon alışkanlığı sebebi ile cinsel temasta haz alamayıp orgazm olamamama yada çok geç orgazm olma gibi zararı olabilecek durumlar yaşanabilir.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar4269 defa okundu

sevgilim beni arzulamıyor mastürbasyonla tatmin oluyor

Soru
siriusman
siriusman
…arzulamıyor mastürbasyonla tatmin oluyor @siriusman elle tatmin kız arkadaşım beni arzulamıyor kız arkadaşım isteksiz mast orgazm mast yapan kızlar mastürbasyon yapmak Daha fazla zevk alınabiliyor,ben de bu gruptayim mastürbasyon daha fazla zevk veriyor,hayal gücünü kullanıyorum.Suclanacak bir durum değil @Hasan sabbah selamlar, her zaman…
yanıtlandı
2 hafta3 Cevaplar248 defa okundu

mastürbasyonla boşalırken seks yaparken boşalamıyorum

Soru
alis1981
alis1981
mastürbasyonla boşalırken seks yaparken boşalamıyorum @alis1981 boşalamama sorunu boşalma zorluğu cinsel uyumsuzluk mastürbasyonla orgazm orgazm olamıyorum orgazm sorunu sekste boşalamama sekste orgazm olamama sekte uyum sorunu Uzun bir on sevişmenin ise yarayacağını düşünüyorum.
yanıtlandı
7 ay9 Cevaplar1406 defa okundu

eşim orgazm olmakta zorluk yaşıyor

Soru
baklava09
baklava09
Evleneli 7 ay oldu ama hala seks yaparken eşim orgazm olamıyor. Sonra elle mastürbasyon yapmaya başlıyor. Acaba sorun nerede daha kolay orgazm olması için ne yapabilirim.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar926 defa okundu