Soru
…ekler için anüs kılları kesilir mi @Styx35 anal kılları anal traş anüs kılları arkadaki kıllar kesilir mi kıllar rahatsız ediyor mu kılsız erkekler kılsız popo parlak anüs parlak erkek popoda kıl kesebilirsiniz bir zarari yoktur aksine temiz olur….
kondom

Soru
( tanga giyen kızılar poponuzu tahriş etmiyor mu @dertliguzel bayan g-string bayanlar tanga sever mi iç çamaşırı anüsü rahatsız eder mi kadın tanga tanga bikini tanga giyen… bakıyorsunuz çok güzel seksi görünüyor üstelik fiyatıca çok uygun hemen alıyorsunuz sonra pişmanlık yaşıyorsunuz çünkü çok rahatsız ediyor.
kondom

Soru
gül gibi kızlar, itle kopukla olup neden hayatlarını zindan ediyorlar? kimse önündekinin, elindekinin değerinin farkında değil, insanlar çok kolay kullanılıp atılır olmuş, bunu fark eden yadırgayan rahatsız olan bile yok.
kondom

Soru
Evli olmadığım ve bir ilişkim olmadığı için kendimi elle tatmin ediyorum. Gerçekten böyle bir his oluyor mu kondom ile masturbasyon yapılır mı @olivetra 31 çekmek kondomla 31 çekmek prezervatifle evde mastürbatör yapımı…
rahatsız