Soru
…yalamaktan hastalık kapılır mı popo yalama popo yalamak zararlı mı sevgilim götünü yalatıyor sevgilim onu yalamadan seks yapmıyor sevgilim yalamadan vermiyor sevgilime köle oldum kardeş anal ilişkide bile sıkıntılı durumlar varken anal yalamakta daha fazladır..

Soru
sahibe köle fantezi nedir @ekolojix bdsm köle mistress sahibe sahibe köle fantazisi merhaba, bunlar kişilerin düşüncelerine ve fantazi dünyasına bağlı meseleler olduğu için herkesin görüşü ve beklentisi biraz farklı olur. özelikle bayanın sahibe, erkeğinde köle olduğu rol fantazileri daha çok uygulanır.

Soru
merhaba ben bir köleyim. acaba sahibeler kölesiyle ciddi bir ilişki, aynı evde beraber yaşama ya da evlilik adına ne derseniz artık düşünür mü? bunlar sıradan cinselliğe göre çok daha özel tercihler fnataziler olduğu için herkes tarafından kabul görmez.

Soru
…dominant kızlar fetiş ne kadar acıtır fetish sex kırbaçlı fantazi köle nasıl olunur köle seks sahibe kızlar sahibe nasıl olunur sahibe sex sert seven kızlar feteish fasnteziler… haliyle bu kişilerin sayısı az olduğu için karşılaşma ihtimaliniz pek azdır. ama genel olarak olumsuz baksalar da dozunda olduktan sonra heyecan verirse sevebilirler.