kadın orgazm olduğunda boşalmamak için kendini nasıl tutar

Soru
mahvilla
mahvilla
…ne yapabiliriz kadın orgazm olduğunda boşalmamak için kendini nasıl tutar @mahvilla birlikte orgazm olmak kadınlar nasıl orgazm olur orgazm nasıl geciktirilir orgazm olan kadınlar orgazm olan kızlar merhaba, bayanlar erkeklere göre cinselliğe geç adapte olur ve daha geç doyuma ulaşarak orgazm olurlar.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap1297 defa okundu

orgazm olmak için evlilik şart mı

Soru
ummandenizi
ummandenizi
merhaba 19 yaşında bir bayanım bu güne kadar hiç orgazm olmadım nasıl birşeydir bilgim yok orgazm olmak için evlilik şert mı orgazm olmak için evlilik şart mı @ummandenizi evlenince orgazm oldum evli kızlar orgazm olamıyorum orgazm olan kızlar orgazm olmak merhaba, öncelikle orgazm olmanın evlilikle ilgisi yok diyebiliriz.
yanıtlandı
1 sene4 Cevaplar1062 defa okundu

erkeklerde kızlar gibi orgazm taklidi yapar mı

Soru
lo-li-ta
lo-li-ta
…boşalmış gibi yaparmı erkekler orgazm olurmu eşim boşalmış gibi yapıyor kocam boşalmış gibi yapıyor orgazm taklidi yapan erkekler sevgilim boşalmış gibi yapıyor selam, kızlar bu tip taklitleri cinselliği tamamlayamadıkları için partnerine göstermelik şov olarak yaparlar.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar935 defa okundu

kızlar için evde afrodizyak yapan oldumu işe yaradımı

Soru
m-harput19
m-harput19
…yapılır azdırıcı ürünler azdırıcı yiyecekler ev yapımı afrozdizyaklar evde azdırıcı yapmak kadın azdırıcı kızlar için istek arttırıcı afrodizyak diye onu yiye yiye kilo alırsınız sonunda.
orgazm
yanıtlandı
1 ay5 Cevaplar428 defa okundu

vajinal orgazm için çeşitli yöntemler denesem de olmadı

Soru
oddityoddity
Defalarca vajinal orgazm için çeşitli yöntemler denesem de olmadı. partnerlerimin çoğu anlayışlı olduğu için benim orgazm olmam için ellerinden geleni yapıyorlar.
kızlar
yanıtlandı
oddity 8 ay5 Cevaplar1527 defa okundu

ilk seferde orgazm olmak için bayan azdırıcı almak

Soru
goldenss
goldenss
Orgazm olmak için elimden geleni yapıyorum ama fayda etmiyor.
kızlar
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1689 defa okundu

Bayanlar için mastürbasyon teknikleri ?

kadınlar/kızlar için mastürbasyon yöntemleri ve orgazm türleri ile doğrusal bir bağlantısı vardır.
Devamını Oku

kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um

Soru
rame-man
rame-man
…beklentisi tam olarak nedir kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um @rame-man 13cm penis nasıl 14 cm penis nasıl 15 cm penis nasıl 16 cm penis nasıl ideal penis boyu kızlar büyük penis ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis… penisi küçükse arkadan yapsın eliylede önden vajinayı okşasın orgazm olup rahatlayalım oldu bitti.
yanıtlandı
9 ay6 Cevaplar12152 defa okundu

boşalmamak için orgazm olmayı ertelemek zararlımı

Soru
SiradanbirBirey
SiradanbirBirey
…uzatmak boşalmayı geciktirme erken boşalan erkekler erken boşalma mastürbasyon yapmak orgazm olmak tam boşalma mast yaparken kolayda vajina içindeyken bunu yapamazsın, yapsan bile karı hamile kalır 🙂
kızlar
yanıtlandı
5 ay7 Cevaplar983 defa okundu

kendi vajinasını yalama kızlar için zararı olurmu

Soru
licky21
licky21
kendi vajinasını yalama kızlar için zararı olurmu @licky21 erkekler vajina yalamayı sever mi kendi vajinasını emmek kızlar soruyor vajina yalamak kızlar vajina yalamayı severmi vajina yalama teknikleri… …abartıya gitmeyin, ayda bir yada iki kere elle yüzeysel uyarımla orgazm olmayı öğrenin alışın, bu şeklide yaparsanız sorun…
yanıtlandı
2 ay10 Cevaplar1241 defa okundu

kadının istekli olup orgazm olamaması durumunda ne yapmak gerekir

Soru
mavi-denizmavi-deniz
…nasıl orgazm olurum orgazm kolaylaştırıcı haplar orgazm olamıyorum orgazm olan kadınlar orgazm olan kızlar orgazm olma sorunu orgazm zorluğu merhaba, öncelikle farklı açılardan konunun irdelenmesi gerekir. farklı bir konu erkek bu konuda ne kadar başarılı, kaç dakika seks yapıyorsunuz, orgazm olabilmek için erkek size yeterince süre sağlayabiliyor mu.
yanıtlandı
mavi-deniz 10 ay5 Cevaplar1102 defa okundu

bekaret sadece kızlar için önemli peki ya erkekler için

Soru
ecem3040
ecem3040
hep bu erkekler böyle yalancı mı, neden bekaret takıntıları var bekaret sadece kızlar için önemli peki ya erkekler için @ecem3040 bakir erkek bakire kız bakirelik bekaret kızlık zarı merhaba, çok sitemkar bir…
orgazm
yanıtlandı
2 sene1 Cevap3207 defa okundu

orgazmın tadını verecek başka ne var

Soru
SelmaSelma
orgazmın tadını verecek başka ne var @Selma değişik tatmin yöntemleri en zevkli orgazm kızlar için orgazm nasıl orgazm olurum nasıl orgazm oluyorsunuz orgazm olan kızlar orgazm teknikleri orgazmın tadını başka birşey vermez orgazm yine orgazmdır, tektir alternatif başka orgazm çeşitleri yoktur.
yanıtlandı
Selma 2 hafta6 Cevaplar429 defa okundu

mastürbasyonun kadında orgazm için ne kadar gereklidir

Soru
cv
cv
Ben bu güne kadar hiç masturbasyon yapmadım evlendiğimde ise cinsel hayatımda orgazm olamama sorunu yaşarmıyım mastürbasyonun kadında orgazm için ne kadar gereklidir @cv mastürbasyon kızlık zarı mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yaparken boşalmak okudunuz yazı olayı gerçekten çok güzel özetliyor.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1442 defa okundu

göğüs emme kızlar için zararlı olurmu

Soru
almirasoran
almirasoran
göğüs emme kızlar için zararlı olurmu @almirasoran göğüs emen kızlar göğüs emmek zararlımı göğüs emmen erkek göğüs nasıl emilir göğüslerini yalatmak…
orgazm
yanıtlandı
2 ay6 Cevaplar1083 defa okundu

orgazm olamadağım için kocamla hep tartışıyoruz.

Soru
antak
antak
orgazm olamadağım için kocamla hep tartışıyoruz.
kızlar
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1162 defa okundu

Kadin bir seferde kaç kez orgazm olabilir

Soru
Pri-mango
Pri-mango
…bosalabilir mi ayrıca zevk suyu neden azdı Kadin bir seferde kaç kez orgazm olabilir @Pri-mango kadınlar nasıl orgazm olur kızlar kaç defa orgazm olur orgazm olmak için gereken süre vajinal kuruluk vajinal sulanma zincirleme orgazm nedir merhaba, genelde tüm cinselliği abartılı porno filmlerden öğreniyoruz.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap1861 defa okundu

kızlar cinsel ilişkidde daha çok zevk almak için öneri

Soru
anita22
anita22
alamıyorum derken biraz alıyorum ama orgazm olmama yetmiyor. …lar cinsel ilişkidde daha çok zevk almak için öneri @anita22 cinsel haz cinsel istek cinsel zevk ilişkiden zevk almak seks nasıl zevkli olur seks yapınca boşalamıyorum sekste zevk alan kızlar zevk alamıyorum zevk veren pozisyonlar…
yanıtlandı
3 ay5 Cevaplar983 defa okundu

Cinsel yakınlığı arttıran güçlü orgazm için tantrik seks nedir ?

Seks ve orgazm için tantrik seks öneriliyor. Cinsel yakınlığı arttıran güçlü orgazm için tantrik seks nedir ? @
kızlar
Devamını Oku

Spordan sonra orgazm oluyorum

Soru
Sportmen-girl
Sportmen-girl
…vajinamın sulandığı oluyor sizce bu normal mi Spordan sonra orgazm oluyorum @Sportmen-girl orgazm olan kızlar seksi sporcu kızlar spor yapan kızlar sporda orgazm olmak merhaba, aslında bu birçok bayan için normal bir durum.
yanıtlandı
1 sene3 Cevaplar2435 defa okundu