kıyafetlerle gel git yapmak

Soru
Efe242
Efe242
…sürtünme kıyafetlerle seks sürtünerek boşalma sürtünerek ilişki sürtünerek seks eskiye takılıp kalma geleceğe bak derim o kıyafetlerle sürtünme gençlikte kaldı @love-burcu önerim kıyafetsiz sürtünmeyi denemen. üstüne bolca adaptasyon sorunları ve en sonunda başaramama korkusu ile performans endişesi ekleniyor.
yanıtlandı
4 ay6 Cevaplar5327 defa okundu

kıyafetle sürtünme yapınca kızlık zarı zarar görür mü

Soru
AhmetAhmet
kıyafetle sürtünme yapınca kızlık zarı zarar görür mü @Ahmet bekaret bekaretini kaybetme kıyafetle sürtünerek boşalma kızlık bozma kızlık zarı sürtünerek boşalma sürtünme ile boşalma Sutunmeyle kizlik zari bozulmaz.
üstüne
yanıtlandı
Ahmet 9 ay3 Cevaplar5394 defa okundu

neden bu sorunu yaşıyorum

Soru
adapozik
adapozik
Geç boşalma problemiyle karşı karşıyayım. farklı yerde sevişin, farkı pozisyonlar, farklı kıyafetler deneyin, hatta farklı roller, farklı fantaziler… …sorun sanki heyecanı kaybetmek, cinsellikte sıradanlaşmak ve üstüne birde mükemmeliyetçilik gibi görünüyor.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar861 defa okundu

Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum

başladım yabancı dilim iyi olduğu için yabancı siteleri dolaşmaya erken boşalmamak için ne yapmak lazım diye. evde ortası ayrık süngerli kanepe koltuk varsa oraya sıkıştırıp üstüne yatarak yaparsın gibi gibi..
kıyafet
Devamını Oku

boşalmayı kontrol edemiyorum

Soru
Salveli
Salveli
Buda erken boşalmama neden oluyor. …yorulmuştu yazmaktan, demek ki faydalı olmuşuz siteyi okuyan, üstüne okuduklarını anlayıp yorumlayanlar sayesinde biraz…
kıyafet
yanıtlandı
5 ay5 Cevaplar937 defa okundu

erken boşalma sorununu aşamadım kendimi kontrol edemiyorum

Soru
osmannosmann
@extory_3131 yakın bir kız arkadaşımın eşinde erken boşalma vardı. bu durum sürekli tekrarladıkça üstüne birde performans endişesi eklenir ve erkekler artık…
kıyafet
yanıtlandı
osmann 5 ay7 Cevaplar1004 defa okundu

erken boşalma ve ikinci kez birleşme sorunu

Soru
Ali1106
Ali1106
…bodoslama dalıyorsunuz karşı duvara, bitti mi bitmedi, birde üstüne kalkıp tekrar binmeye çalışıyorsunuz ama haliniz… kendinizi cinsel haz ve boşalma kontrolü konusunda eğitmeniz gerekiyor.
kıyafet
yanıtlandı
11 ay3 Cevaplar1986 defa okundu

kocamın benim üzerime boşalması beni tiksindiriyor

Soru
pHax
pHax
…çekilme yapıyor yüzüstü dönükken göbeğime ve vajinamın üstüne boşalıyor doggy pozisyonundayken de sırtıma boşalıyor… acaba sizce ne yapsın silmesi temizlemesi en kolay bulduğu alana boşalmak durumunda.
kıyafet
yanıtlandı
12 ay3 Cevaplar2212 defa okundu

Mastürbasyonda çabuk boşalma ve kızlık zarı

Soru
Hayal
Hayal
Mastürbasyonda çabuk boşalma ve kızlık zarı @Hayal #erkenboşalma elle doyum kıyafetle sürtünme kızlık zarı mastürbasyon yapan kızlar sürtünerek mastürbasyon sürtünerek orgazm olma…
üstüne
yanıtlandı
6 ay6 Cevaplar1341 defa okundu

aldığım ilaçlar boşalma güçlüğüne yal açar mı

Soru
hdistanbul
hdistanbul
Sonra güzel hoş ve kışkırtıcı kıyafetler giyiyor. …aldığım ilaçlar boşalma güçlüğüne yal açar mı @hdistanbul boşalma güçlüğü boşlama ilacı cinsel hap yan etki viagra…
üstüne
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1115 defa okundu

kızlık zarı bozulmadan hamile kalınırmı

Soru
enderhnm
enderhnm
…mi kızlık zarı bozulmadan hamile kalınırmı @enderhnm bakireler hamile kalırmı kızlık zarı vajina üstüne boşalma vajinaya boşalma selam, gençlerin en büyük sorunu acemilik ve bilinçsizlik.
kıyafet
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar1528 defa okundu

kayganlaştırıcı krem vajina üstündeki spermleri öldürürmü

Soru
Selin13
Selin13
…krem kaydırıcı kullanan kızlar kayganlaştırıcı ile vajina üstüne sürtünme kayganlaştırıcı krem sperm vajina üstüne boşalma merhaba, piyasada çok farklı içerikte bileşenlerden oluşan kayganlaştırıcılar mevcut.
kıyafet
yanıtlandı
9 ay4 Cevaplar1156 defa okundu

Eşim penisimi sadece dokunarak uyarmaya çalışıyor

Soru
KbrsKbrs
Çoğu kişi ilk boşalmasi zaten erken oluyor. …önce arkadaşım da doktora gitti bir sürü ilaçlar kullandı üstüne haplardan kafası bi milyon oldu yinede düzelme yoktu… örnek olarak, eşinize farklı kıyafetler alın, farklı cinsel oyuncaklar alın, farklı… Yani ilk boşalma dan sonra eşim sadece penisimi oynuyor.
yanıtlandı
Kbrs 11 ay7 Cevaplar1433 defa okundu

Gebe yada hamile kalma ihtimali olmayan durumlar

vajina üstüne damlamakla akmakla falan gebelik zor ihtimal oranı belki %1 olabilir. uzun süre sürtününce kıyafetten sperm geçer mi, hamile kalma ihtimali var mı ? @Gizli Adam gebelik penisin vajina içinde iken boşalması ile gerçeklik kazanabilir.
Devamını Oku

mastürbasyon yaparken tam ereksiyon olamadan boşalma

Soru
Lk
Lk
Tam ereksiyon olamadan da boşalma oluyor. Üstüne gitmeye de korkuyorum.
kıyafet
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar1634 defa okundu

çocuk istediğimiz için korunmuyoruz gebelik neden olmuyor

Soru
Selin_kaya
Selin_kaya
…olmuyorsa doktorluk is internetten olacak is degil @Murat06 merhaba, gebelik gençlere göre kolay olabilecek, göbeğin üstüne bile boşalmakla hamile kalır mıyım acaba diye endişe ettikleri ancak gerçekte bu kadar kolay olmayan bir durumdur…
kıyafet
yanıtlandı
6 ay4 Cevaplar789 defa okundu

boşalmadan sürtünme ile hamilelik olabilirmi

Soru
yorumbekleyenadam
yorumbekleyenadam
varsa kaderinizde alın yazınızda bakire iken vajina üstüne damlayacak bir damla spermden de gebe kalabilir, buda… Vajina üzerine boşalma olmazsa herhangi bir sorun olamaz.
kıyafet
yanıtlandı
9 ay7 Cevaplar2965 defa okundu

gelecekte mastürbasyonun sebep olabileceği sorunlar

Soru
deloloy
deloloy
… deloloy 31 çekmek erken boşalma kilolu erkekler kısa penis kıyafet üzerinden mastürbasyon küçük penis mastürbasyon bağımlılığı … şekilde kilo vermeye çalış aşırı masturbasyon ileride erken boşalma ve ereksiyon sorunlarına yol açabilir burada yazdığın en …
üstüne
yanıtlandı
4 ay2 Cevaplar1111 defa okundu

31 cekerken neden erken bosaliyorum

Soru
b15kr3m_v3rs3m
b15kr3m_v3rs3m
birde üstüne kız ne biçim erkeksin 5 dk dayanamıyorsun seninle… erken boşalma sorununun çözmeden sevgili bulmaya niyetim yok. asıl mesele boşalma denetimi ve kontrolsüzlük.
kıyafet
yanıtlandı
1 sene5 Cevaplar22577 defa okundu

çok geç boşalıyorum bunun sebebi nedir

Soru
FalansfilansFalansfilans
…zorluk cinsel isteksizlik cinsellikten zevk alamıyorum geç boşalma merhaba, bu gibi durumlar cinsel istek azalması ve… değişik kıyafetler alın, fetish objeler kullanın.
üstüne
yanıtlandı
Falansfilans 7 ay3 Cevaplar852 defa okundu