kendi penisini yalama zararlımı

Soru
iso_fix_g
iso_fix_g
kendi penisini yalama zararlımı @iso_fix_g kendi penisimi nasıl yalarım kendi penisimi nasıl yalayabilirim kendi penisimizi nasıl yalarız kendi penisini ağzına almak kendi penisini emmek kendi penisini nasıl yalarsın kendi penisini yalayan kendi penisini yalayan adam kaç cm ki agizinıza kadar gelebiliyor maşallah.
yanıtlandı
9 ay6 Cevaplar4613 defa okundu

Penisimi yalamak istiyorum ama sadece dilimi değdirebiliyorum

Soru
kolayja
kolayja
…değdirebiliyorum @kolayja kendi penisini yalama kendi yüzüne boşalma kendine oral yapmak kendine sakso çekmek penisimi yalamak istiyorum merhaba, internette viral video ile başlayıp herkesin ilgisini çekip merak uyandıran kendi penisini yalama efsanesini fiziksel olarak yapması zordur.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar4372 defa okundu

insan kendi penisini nasıl yalayabilir

Soru
granta
granta
Bende onlar gibi uğraşsam kendi penisimi yalayabilirmiyim. @dimpy sevgilim kendi vajinasını yalayabiliyor, ben çalıştım penisime erişemiyorum ancak dilim ucuna kafasına değiyor.
yanıtlandı
1 sene33 Cevaplar66039 defa okundu

kendi kendime boşalacak gibi oluyoruym

Soru
by_mert1997
by_mert1997
…boşalacak gibi oluyoruym @by_mert1997 azgın erkekler çok fazla mastürbasyon yapmak istemsiz boşlama istemsiz ereksiyon kendi kendime boşalıyorum penisim kalkıyor selam, gerçi zaten siz tespiti kendiniz yapmışsınız.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar1214 defa okundu

Kızım ama penisim olsun istiyorum

Soru
ronyusco
ronyusco
Kızım ama penisim olsun istiyorum @ronyusco 31 çeken erkekler aktif lezbiyen lezbiyen kızlar mastürbasyon videoları penisli kızlar merhaba, bu biraz kişinin kendi benliği genetiği ile ilgili.
yanıtlandı
1 sene3 Cevaplar1878 defa okundu

penisim hemen yumuşuyor

Soru
Regenmes
Regenmes
penisim hemen yumuşuyor @Regenmes cinsel isteksizlik ereksiyonda zorluk istemeden 31 çekmek kendini zorlayarak mastürbasyon yapmak mastürbasyondan zevk almıyorum penisim iniyor sertleşemiyorum olay çok basit ve net, isteksizken kendinizi zorlayıp mast yapmaya çalışıyorsunuz, ama vücudunuz tahrik olmadığı için sizi dinlemiyor.
yanıtlandı
2 ay5 Cevaplar678 defa okundu

penisim büyük diye kız oral yapmayı reddetti

Soru
nodiyan_34
nodiyan_34
…yapamadı oral seks oral seven kızlar oral yapamayan kız oral yapma penis boyu penisi yalama penisim 15 cm sevgilim oral yapmıyor sonuçta kızın seçimi yapmayabilir @Murat06 oral yapmak… ancak kişi kendi istiyorsa bundan zevk alacak 20 cm bile olsa fark etmez en iyi şekilde karşıdakini memnun etmek için elinden geleni yapacaktır.
yanıtlandı
5 ay8 Cevaplar1350 defa okundu

öpüşürken elini erkeğin penisine götüren kadın

Soru
ripple-stike
ripple-stike
sevgilimle 6 aydır tanışıyoruz her fırsatta kendini azgın olarak anlatıyor ama seksten kaçıyor. genelde öpüşürken bazen eliyle penisimi tutuyor. @anon erkeklerin en büyük derdi penisim küçük yada performansım yetersiz gelirse…
yanıtlandı
4 ay4 Cevaplar2183 defa okundu

maçta penisime top geldi şimdi ağrı ve bükülme var

Soru
kayasporcu
kayasporcu
geçen ay halısaha maçında kaza geçirdim, penisime şert bir şekilde top çarptı, maçın devamında oynamadım. geçer diye kendi haline bırakıp uyudum.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap3449 defa okundu

cinsel ilişki sırasında sanki penisim boşluktaymış gibi oluyor

Soru
balaban
balaban
… sorun var escort bayana gitsem aynı problem devam eder mi cinsel ilişki sırasında sanki penisim boşluktaymış gibi oluyor @balaban aşırı genişleyen vajina dar vajina kayıp penis … sherlock Evlenmeden önce travmatik mastürbasyon sendromu dediğimiz, fazla bastırarak kendinizi tatmin etmiş ve bu baskıya alışmış olma ihtimalinizde var.
yanıtlandı
8 ay5 Cevaplar1682 defa okundu

masturbasyon yaparken penisim sertliğini kaybediyor.

Soru
ze_al45
ze_al45
Kendimi cinsel açıdan elle tatmin etmeye çalışıyorum. Penisim sönüyor sertliği kayboluyor . Neden masturbasyon yaparken penisim sertliğini kaybediyor.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1729 defa okundu

geciktirici spreyden sonra penisim kalkmadı

Soru
volcano41
volcano41
…olacaktı erken boşalmamak için sprey almıştım girmeden satıcının dediği gibi sıkıp kullandım kız eline aldı oynadı falan bir türlü kalkmıyor kendimi çok zorladım kalkmadı bir türlü penisim sertleşmiyor sonra moralim bozuldu kaçtım sonrasında düşününce bile kolayca kalkıyor o an neden böyle oldu sertleşemedim anlam veremiyorum spreyin…
yanıtlandı
4 ay3 Cevaplar1139 defa okundu

penisimde idrar hissi sorunu yaşıyorum

Soru
ezel
ezel
prensip olarak kendimi eşime saklıyorum. mesela evlenince ilk gece sıkıntı yaratır mı diye korkuyorum penisimde idrar hissi sorunu yaşıyorum @ezel idrar hissi idrar problemi peniste tıkanma… kişinin kimseye zarar vermeden kimsenin rızasını almadan kendi kendini rahatlattığı sağıklı bir doyum tatmin yöntemidir.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1479 defa okundu

Eşim penisimi sadece dokunarak uyarmaya çalışıyor

Soru
KbrsKbrs
Yani kaldıramiyor penisimi. önce kendinizi boşalma dürtünüzü kontrol etmeyi, aldığınız hazzı dengelemeyi öğreneceksiniz, boşalmaya yaklaştığınızı hissetmeyi ve bunu ertelemeyi başaracaksınız. Yani ilk boşalma dan sonra eşim sadece penisimi oynuyor.
yanıtlandı
Kbrs 12 ay7 Cevaplar1644 defa okundu

sevgilim penisimi eliyle tutunca hemen boşalıyorum

Soru
deli-fisek-09
deli-fisek-09
kendimi tutamıyorum bir anda başlıyor ben hiç zevk alamadım bi daha yapmayalım diyor. …e varmı hangi doktora gitmeliyim doktora gitmeden ilaç kullansam geçmezmi sevgilim penisimi eliyle tutunca hemen boşalıyorum @deli-fisek-09 boşalma denetimi cinsel denetimsizlik…
yanıtlandı
1 sene8 Cevaplar10302 defa okundu

kadınlar kendi kendine orgazm olup boşalır mı

Soru
janksiyon
janksiyon
siz zaten önceden hazırlanıp cinsel etkileşim için kendinizi domine etmişsiniz. Erim Güven ya bende çok daha sık oluyor böyle kendi kendime boşalmalar falan.
penisim
yanıtlandı
1 sene3 Cevaplar2252 defa okundu

sevişirken penisim incindi şimdi çok acıyor

Soru
izmirli
izmirli
ayrıca penisimde gerçekten 21 cm gibi biraz büyük. penisimde birşey kırılmış olabilir mi. eşimle sevişirken ters hareket yaptım ve penisimde yırtık oluştu.
kendi
yanıtlandı
2 sene2 Cevaplar3778 defa okundu

Penisim inikken çok kısa

Soru
Efe1616Efe1616
@kurt_like benimde penisim çok küçük yaşım 30u geçti ama hala kalkıkken 12 cm daha önce hiç bir kızla ilişkim olmadı @r_carlos_90 Cok gec kalmisin @Murat06
kendi
yanıtlandı
Efe1616 1 sene5 Cevaplar11754 defa okundu

kendi vajinasını yalama kızlar için zararı olurmu

Soru
licky21
licky21
İnsanların çoğu becerebilse kendine oral yaparlar.
penisim
yanıtlandı
2 ay10 Cevaplar1241 defa okundu

istediğimde penisimin tam sertleşmemesi

Soru
siyahadam
siyahadam
…zorlanıyorum mastürbasyonda sertleşme mastürbasyondan zevk almıyorum penisim kalkmıyor penisim sertleşmiyor peniste tam sertleşememe sertleşme sorunu mekanik alet mi bu istediğiniz… mastürbasyonu aklınıza geldikçe, keyfe keder değil, cinsel isteğiniz tavan yapınca, penisiniz uzun süre ereksiyon olunca yapmalısınız kendinizi rahatlatmak için.
yanıtlandı
7 ay2 Cevaplar899 defa okundu