kondom ile masturbasyon yapılır mı

Soru
olivetra
olivetra
…prezervatif içine bolca kayganlaştırıcı krem döküp prezervatifi daha kaygan hale getirerek sanki vajina ile ilişki yaşıyormuş hissiyle mastürbasyon yapıyorlar.
kaydırıcı
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar7527 defa okundu

sürtünerek mastürbasyon ileride cinsel sorunlar yaşatırmı

Soru
Memo
Memo
Bu şekilde mastürbasyon yapmam ileride cinsel hayatımda sorunlar yaşatır mı?
kaydırıcı
yanıtlandı
5 ay4 Cevaplar2794 defa okundu

masturbasyonda kayganlık ne kadar önemli

Soru
free_tbooy
free_tbooy
masturbasyonda kayganlık ne kadar önemli @free_tbooy 31 çekmek kaydırıcı ile mastürbasyon kaydırıcı krem kullanmak krem kullanarak mastürbasyon kuru elle 31 yapmak kuru mastürbasyon mastürbasyon nasıl yapılır mastürbasyon yağmak porno izlemek Kaydırıcı kullanmak zorunda değilsin fakat daha fazla zevk için önemli @happy-derya…
yanıtlandı
4 gün2 Cevaplar154 defa okundu

eşimin kıyafetlerini giyip dildo ile mastürbasyon yapıyorum

Soru
new_pacman
new_pacman
ne yapsam bilemiyorum eşimin kıyafetlerini giyip dildo ile mastürbasyon yapıyorum @new_pacman cd oldum crossdresser erkekler dildo kullanan erkekler dildoyla mastürbasyon yaptım eşimin kıyafetlerini giydim merhaba, kafanız…
kaydırıcı
yanıtlandı
11 ay5 Cevaplar2162 defa okundu

31 çekerken kullanılan kayganlaştırıcı

Soru
pacman_murat
pacman_murat
zaten mantıklı olarak düşünüp değerlendirmede bulununca, kaydırıcı ile mastürbasyon yapmanın, gerçek bir vajina ile ilişkiye girmeye benzer bir simülasyon oluşturmaktadır. tüm bu sebeplerden dolayı kaydırıcı ile mastürbasyon yapmak daha zevkli ve güvenlidir diyebiliriz.
yanıtlandı
6 ay4 Cevaplar2480 defa okundu

erkekler için masturbasyon da cinsel haz arttırıcı ürünler nelerdir

Soru
er-m1995
er-m1995
…nelerdir @er-m1995 31 çekerken popoyu parmaklamak mastürbasyon zevk arttırma vibratörle 31 çekmek yapay vajina ile mastürbasyon yapmak merhaba, toplum olarak hangi konuda olursa olsun doyumsuzuz galiba. ha yok ben o kadar heyecan peşinde değilim diyenlere öneri bir tane kaydırıcı krem yada jel alın avucunuza döküp o şekilde penisinizle oynayıp mastürbasyon yapın buda zevk verecektir.
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar5325 defa okundu

gıdıklanma ile uyarımın fantazi ve mastürbasyona etkisi

Soru
soru123321
soru123321
gıdıklanma ile uyarımın fantazi ve mastürbasyona etkisi @soru123321 boşalırken istemsiz kasılma gıdıklanarak boşalan erkekler gıdıklanarak…
kaydırıcı
yanıtlandı
7 ay2 Cevaplar597 defa okundu

bayanlar için çok sık mastürbasyon yani 52 çekmenin zararı var mıdır

Soru
per_hatse
per_hatse
erkek yada kadın fark etmeden aşırı mastürbasyon yapmak cinsel organları fazlaca zorlamak ilerleyen vadelerde sorun yaşamanıza neden olur.
kaydırıcı
yanıtlandı
10 ay2 Cevaplar2848 defa okundu

gelecekte mastürbasyonun sebep olabileceği sorunlar

Soru
deloloy
deloloy
Yaptığım mastürbasyon şekli çok yanlış biliyorum ama ileriye dönük cinsi hayatımda problem yaşamayacak iki tarafı da mutlu edecek şekilde kendimi geliştirmek istiyorum.
kaydırıcı
yanıtlandı
2 ay2 Cevaplar943 defa okundu

Görüntülü mastürbasyon ve sanal seks yapmak

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
…görüntülü mastürbasyon görüntülü seks kamerada mastürbasyon yapmak kamerada seks yapmak sanal mastürbasyon sanal seks webcam seks Korelileremi sardiniz artik :))
kaydırıcı
yanıtlandı
Meksikabirasi 7 ay3 Cevaplar1124 defa okundu

doyumsuzluğumu tatmin edecek şekilde mastürbasyon yapmak

Soru
Mavisu
Mavisu
… yastığın üstüne çıktım külotum vardı sadece sürtündüm ileri geri off öyle iyi geldi ki anlatamam hala atıyor :p- vajinam bı … kaç kere mastürbasyon teknikleri mastürbasyon yapan kızlar mastürbasyon yapmak güzelim zaten yazdıklarını okuyunca masturbasyon ve …
kaydırıcı
yanıtlandı
3 ay7 Cevaplar940 defa okundu

penis boyutu ve hassaslaşma ile ilgili sorular

Soru
Kloportal
Kloportal
…erken boşalma mastürbasyon penis boyutu penis kalınlığı peniste acıma peniste glans peniste hassasiyet merhaba, ereksiyon sırasında penisteki damarlar kapanarak kan içeride tutulur bu esnada kan basıncına ve etkilenmenin oranına… bu gibi durumlarda kaydırıcı kullanmak ve çalışma sırasında aşırı sürtünme yapmadan daha kısa yavaş sürtünme hareketi ile çalışmak faydalı olacaktır.
yanıtlandı
5 ay2 Cevaplar792 defa okundu

parmakla mastürbasyon yaptım kızlık zarım bozuldu mu

Soru
Belirtmek_istemiyorum
Belirtmek_istemiyorum
sitesine girmiştim ve o sitede gördüğüm kız mastürbasyon yapıyordu. 😔 Aileme bu durumu nasıl söylerim yada söylememeli miyim sizce.
kaydırıcı
yanıtlandı
7 ay5 Cevaplar1736 defa okundu

kız arkadaşıma sarılınca benim çavuş ayağa kalkıyor

Soru
bogac18
bogac18
…abartmadığınız sürece yada bunu tam bir cinselliğe tercih etmediğiniz sürece, cinsel olarak mastürbasyonu referans almadığınız sürece ileride sorun olmaz, düzenli bir cinsel birlikteliğe başladığınızda zaten bu tip sıkıntılar…
kaydırıcı
yanıtlandı
1 sene1 Cevap1469 defa okundu

boşalmayı kontrol edemiyorum

Soru
Salveli
Salveli
…öğrenmek değilmi, siz çalışırken kendinizi bu konuda hiç ilerletmiyormusunuz hey aynı seviyede kalıyorsa kendinizi… …gerçekçi şekilde elde sok çıkar yapılmıyor işe yaramaz yani, mastürbasyonu ister kuru ister ıslak kaygan yap o keyfine kalmış… …marketlerde prezervatiflerin satıldığı standların orlarda kaydırıcı masaj jeleri var onlardan alıp kullanın.
yanıtlandı
3 ay5 Cevaplar750 defa okundu

kaydırıcı yerine güneş kremi kullansak ne olur

Soru
klara_izm
klara_izm
…yerine güneş kremi kullansak ne olur @klara_izm güneş kremi ile seks yapmak kaydırıcı yerine güneş kremi kocam vajinama güneş kremi sürdü merhaba, şakalaşmak iletişim bağını canlı tutar falan, iyi güzelde bir yere kadar.
mastürbasyon
yanıtlandı
11 ay2 Cevaplar408 defa okundu

Mastürbasyon nedir, günde kaç kez yapmak zararlı ?

Mastürbasyon, insanların yüzde doksanı (%90) masturbasyon yapar, peki kalan yüzde onu (%10) ne yapar? Daha açık bir ifade ile; bir cinsel tepki üreten istemli kendi kendine uyarım olarak tanımlanabilir. Ürünlere bazı örnekler vermek gerekirse kaydırıcı kremler masaj kremleri gibi.
Devamını Oku

kayganlaştırıcı krem vajina üstündeki spermleri öldürürmü

Soru
Selin13
Selin13
kaydırıcı ile seks yapmak kaydırıcı krem kaydırıcı kullanan kızlar kayganlaştırıcı ile vajina üstüne sürtünme kayganlaştırıcı krem sperm vajina üstüne boşalma merhaba, piyasada çok farklı içerikte bileşenlerden oluşan kayganlaştırıcılar…
mastürbasyon
yanıtlandı
7 ay4 Cevaplar981 defa okundu

sabunla 31 çekme yöntemleri

Soru
first_class_ergen
first_class_ergen
20 yaşında bir genç iken bu tip temizlik ürünleri ile mastürbasyon yapmaya devam ederseniz, 25 yaşına geldiğinizde penisiniz 50 yaşında adamın penisi gibi olur. siz iyisi mi güzel kaliteli bir kaydırıcı krem yada jel alın, hem daha keyifli mastürbasyon yapar, hem de kendi sağlığınızı yıpratmamış olursunuz.
yanıtlandı
9 ay2 Cevaplar6609 defa okundu

mastürbasyonda erken boşalan cinsel ilişkide de erken boşalır mı

Soru
Den0798
Den0798
19 yaşındayım 3 günde bir mastürbasyon yapıyorum ama kuru elle yapıyorum 1 dakikada boşalıyorum. …kadınlarada zararı var çünkü böyle olunca kadınıda tam anlamı ile doyurup mutlu edemiyorlar @erotic-girl erken boşlaıyorsan…
kaydırıcı
yanıtlandı
7 ay6 Cevaplar1697 defa okundu