Soru
…double penetration eşimle aramıza erkek aldık fmm grup seks iki erkek bir kız merhaba, genelde bu tip ilişkilerde cinsellik ile gönül ilişkisi karıştırılıyor. bu kişi arada sizden başka kişilerle de birlikte oluyor olabilir, hastalık bulaşma riski gibi durumlarda söz konusu. Erim Güven slm üye olduğumuz sitelerde karım vücut çalışan biriyle tanışmış çok…
yanıtlandı
2 sene3 cevap19620 okuma

Kişilerden birine, buna karşı olumsuz bakış tiksinme kabullenememe durumları varsa denememek en iyisidir. Ereksiyonu ikinci hatta üçüncü gün bile hala çok güçlüydü. …diye girdi içime karım biraz önce poposundan çıkarmıştı daha sıcacıktı öyle bir zevke geldim ki bir dakika geçmedi fışkıra fışkıra boşaldım şimdilerde ara sıra…
Devamını Oku

Soru
…istiyorum grup ilişki grup seks grup seksten hastalık kapmak iki bayan bir erkek karım tek bayan istiyor üçlü seks yapmak bu tür eğilimler yada hayaller zaman geçtikte artmaya tatminsizlik duygusu ile daha fazlasını istemeye doğru gider. bu benim iddam değil sonuçta ne olacağı ne yaşayacağınız hiç umurumda değil, lakin bir kişi bile olsa yanlıştan döndürdüğüm oda iyi birşeydir.
yanıtlandı
3 ay15 cevap1505 okuma

Soru
…izlenerek görülen sahneler ile birlikte hayal dünyasında birleştirmeler yaparak kişiler kendilerini hem daha çok isteklendiriyor hem de cinsellikten daha çok zevk almayı amaçlıyorlar… karım benimle prono seyretmez hatta ayıplar ama ben yokken 1 saate yakın vakit geçirdiğini gördüm geçmiş verilerinde.
iki
yanıtlandı
1 sene6 cevap7223 okuma

Soru
…hissiyatı yaşamak @Umutsuz çok kişiyle seks grup fantazisi grup seks grup seks deneyimi grup seks nasıl grup sex teknikleri grup yapmak karım grup istiyor toplu seks üçlü… diğer bir fikir belden bağlamalı strapon denilen bir dildo kemer takım alıp bunu kullanmak.
yanıtlandı
2 ay7 cevap1199 okuma

Soru
Haftada ikisi de ona empati yapıyorum bende üzüldüm ama üzerinden çok zaman geçti ,o zamanlarda da kafası dağılsın diye tatile götürüp en sevdiği şeyleri… karım beni reddediyor uzman desteği almak istemiyor @DeliDolu … psikolojik sorunlar tek çare olarak uzman desteği ile çözülebilir. …yere ömrünü her günü stresle yaşamaın anlamı yok, çünkü bir süre sonra sağlıklı kişi bile artık ruhsal sorunlar yaşamaya başlayabiliyor.
yanıtlandı
4 ay4 cevap711 okuma

Soru
…farklı prostat masaj aletleri daha alıdım hala karımlayken kullanmaya devem ediyorum o zevkten… hele senin yaptığın gibi ikisini bir arada yapabilyorsan o tam zirve oluyor. kesin olmamakla birlikte bazı kişiler bu gibi durumların çözümü olarak prostat masajı ile rahatladıklarını söyleyebilirler.
yanıtlandı
12 ay14 cevap3427 okuma

Soru
… platform olduğunu düşündüğüm için sizden fikir almak istiyorum yaşım 37 sevgilim 24 sizce evlilik … geçim olurmu @yanliz_cuneyt çıtır kızlar genç karım yaş farkında cinsel uyum yaşlı koca yaşlı … olduğu birlikteliklere hemen olumsuz yada şüphe ile yaklaşıyorlar. bazı kişilerde ruhen olgun olma ve ya ruhen genç dinamik olma durumu olabilir.
yanıtlandı
2 sene1 cevap651 okuma

Soru
…olması gerek internette okudum 10 cm falan diyor ama bu kadar kısa dildo satılmıyor uzun olsa zararı olurmu deneyimli kişiler fikir verebilirmi strapon yaptıran erkek kaç cm dildo kullanmalı @strapon_seven karım strapon kulanioruz karım strapon kulansın istiyorum kocam strapon istiyor kocama strapon yaptım kocamı straponla boşalttım strapon…
yanıtlandı
11 ay7 cevap2997 okuma

Soru
…yaparken sürekli erken boşalıyorum bu sebeple karım tatmin olmuyor bizde zaman kazanmak zevk… ikinciye sertleşme ve boşalma süresini uzatmada faydalı olurmu ? ancak bazı kişilere göre prostat masajı sırasında erkeklerin boşalma denetimi konusunda bazı kasları…
yanıtlandı
11 ay5 cevap2611 okuma