Soru
…yapmak dildo ile seks dildo kullanan çiftler dildo kullanan kadınlar dildoyla tatmin eşimin penisi uzun evli çiftlerin dildo kullanması kalın penis istiyorum kocamın penisi ince penis kaç cm penis kalınlığı penis ne kadar kalın olmalı hayatım inan o meseleler tamamen psikolojik.

Soru
Şekil olarak eğri duranlardan mı yoksa her yeri eşit olan dildolar mı en ideal seks oyuncağı dildo @novva damarlı dildo dildo gerçekçi penis kalın penis realistik dildo yapay penis merhaba, cinsel oyuncaklar konusunda çok fazla çeşitlilik var.

Soru
şimdi dildo için kağıt havlunun orta rulosunu kalıp olarak kullanıyorum 4.5cm çapı 23 cm boyu geliyor. yalnız emin olamadım çok kalın çok büyük mü oluyor ideal bir ölçü ne olmalı ? 5 cm arası kalınlık boyda 15 cm de yani olur.

Soru
cd-belgin yaaa çok kalın penis can acıtıyor bende almıştım kalın dildo ilk başta zorladım daha sonra alıştım aldığım yer hediye olarak kaydırıcı krem göndermişti bayanlara özel onunla birlikte kullandım daha rahat girip çıktı @happy-derya merhaba, yazığınız ölçüler gayet ideal olup kadın için yeterlidir.

Soru
…büyükçe realistik dildo alsam sizcede ona yeterli gelirmi penisimi büyütmeme ihtiyaç varmı karımda vajinasında hissizlik diye bir sorun olabilirmi karım büyük ve kalın istiyor @ismetD34 büyük penis karıma yetemiyorum penis boyu penis büyütme penis ölçüsü kaç olmalı penisim küçük vajina genişlemesi vajinal hissizlik büyük ve kalın penis…

Soru
…hamuru, yarım metre ince tel misina ve bir miktar toz alçı alıp sonrasında oyun hamurlarını birleştirip istediniz kalınlıkta şekilde penis benzeri bir şekil yapıp, alçıyı su ile eritip uygun boş kaba döküp hazırladığınız dildo şeklini alçı içine bastırın.

Soru
mesela porno izlemek olur, hap kullanmak olur, duruma göre mastürbatör, dildo, vibratör, strapon belki kelepçe ve kırbaç gibi şeyler kullanılabilir. boyut size kalmış, çok ince olmasın, orta bir şey alabilirsiniz, keyfe göre daha kalında alabilirsiniz tercih meselesi.

Soru
giriş seviyesinde iseniz biraz ince 3-4 cm kalınlıkt alın, daha zevkli olsun istiyorsanız 5 cm üstü alın, boyu prostatı uyarması için 17 cm üstü olsun keyfinize göre bakın çokta sorun değil @extory_3131 merhaba, genelde anal dildo olarak geçen oyuncaklar diğerlerine göre kıvrımları daha az yüzeyi oldukça düz yumuşak olanlardır.

Soru
…önce korka korka ince bir tane dildo siparişi verdim korktuğum gibi olmadı gizli paketlemiş şekilde geldi teslim aldım tabi dildo ince olduğu için beklediğimi bulamadım biraz daha kalın almak lazımdı bende bu sefer kalın ve tireşimli siparişi verdim sorunsuz geldi şimdiki tam istediğim gibi oldu hiç korkma internetten ***