Soru
ekten zevk aldığım kadar seksten zevk alamıyorum @redvelvet cinsel ilişkiye girmek cinsellik ereksiyon erkek arakdaşımla sevişme ilişkiden zevk alamıyorum ön sevişme Öpüşmek seks yapmak sevgili oral Genelde erkekler seksten daha çok zevk alıyor diyerek kendinizi erkekler… bundan benim çıkardığım sonuç erkekler kadınların hislerinden duygularından aldığı zevkten hazdan anlamıyolar.
yanıtlandı
5 ay4 cevap946 okuma

Soru
zevk getirmek kadınlar nasıl zevk alır kadınlar ne ister kadınların seks istekleri kıza zevk vermek kızı zevke getirmek zevke gelen kadınlar zevke gelen kızlar Işiniz zor demek ki hep hızlı seks yapmis bugüne… …eğer acil durum yoksa acelesi yoksa sürekli böyle çok hızlı seks yapan hemen bitsin diyen kadınlar, o bahsettiğimiz isteksiz gurupta olabiliyorlar…
aldığı
yanıtlandı
1 sene3 cevap3138 okuma

Soru
neden ilişki zevk vermiyormu oral yaptırınca daha çok mu zevk alıyorlar. ne hissediyorlar çok merak ediyorum, mesela sevgilim vajinamı yalayınca aldığım zevkin aynısını mı yaşıyor erkeklerde ? tabi ağız içi sıcak ve ıslak olduğundan erkek bu işten daha çok zevk alır o sebeple biraz daha ön plana çıkabilir.
kadınların
yanıtlandı
11 ay8 cevap6040 okuma

Soru
acaba zevk aldığı için mi yoksa başka bir sorunu olabilir mi, titremesi normal mi ? kadınların açısından yatıp beklemek… @erotic-girl Çok heyacanlı demekki anlayamadım serbest bırak adamı sıkma adam serbest sinsin @Hizarci cok zevk aldıgı ıcındır ve heyecandan kendını kaybedıyor olabılır @Alonza
yanıtlandı
9 ay5 cevap2286 okuma

Soru
…isteksiz kadın cinsel uyum sorunları cinsel uyumsuzluk cinsellikten zevk alamıyorum pasif kadın seks esnasında çok terleme sekste kim daha çok aktif işte tam olarak durumunuz cinsel uyumsuzluk. …kadınlar, isteksiz erkeklerle de isteksiz kadınların eşleşmesi lazım.
aldığı
yanıtlandı
5 ay3 cevap661 okuma