Soru
orgazm olurken su gibi fışkırtan kadınlar nasıl yapıyorlar @selimi41 boşalırken fışkırmıyor cinsellikte fışkırarak boşalma fışkırtarak boşalan kızlar kadın nasıl fışkırtarak boşalır kızlar soruyor fışkırtan kızlar orgazma olurken fışkırıyormu kızlar soruyor zevk suyu fışkırmasi Adı ustünde porngrafik gorüntü onlar.
yanıtlandı
8 ay6 cevap3791 okuma

Soru
ancak normal olan her kadının her zaman yapamadığı ama bazı kadınların sıkça yaşadıkları bilinen orgazmdır. kadınlar orgazm olabilmek için erkekler gibi durup dinlenmeleri gerekmez. @fr_kiki En sevdiğim olay kadın orgazm olurken içinde olup o sıcaklığı ıslaklığı kasılmaları hissetmek @Yerin7kat6 İlişkiye başlamadan önce düzgün…
yanıtlandı
3 ay6 cevap796 okuma

Soru
…yardımcı olabilir misiniz Orgazm olurken canım acıyor @Esen orgazm olamıyorum orgazm olurken acıma orgazm olurken kendini kasmak orgazm sorunu öncelikle site ile ilgili yazdıklarınız için teşekkür ederiz.
kadınlar
yanıtlandı
3 sene1 cevap2266 okuma

Soru
…boşalma esnasında titreme cinsel doyum kadınlar nasıl orgazm olur kızlar nasıl boşalır orgazm esnasında kasılma orgazm olurken kasılma orgazm teknikleri titreyerek orgazm olmak kadınların sanırım çöğunda benzer şeyler oluyor, orgazm sırasında kasılma ve titreme olması normal gibi geliyor.
yanıtlandı
5 ay5 cevap2357 okuma

Soru
Birlikte olurken kız arkadaşım orgazm olduktan sonra salıyor kendini hadi artık sende boşal gibisinden hallere giriyor. Hani kadınlar arka arkaya bir çok kez orgazm olabiliyordu. Hatta orgazm olurken beni itip içinden çıkarıyor. özellikle bazı kadınlar orgazm anında yoğun şekilde uyarılıyor haz alıyorlar kasları çok fazla kasılıyor bu sebeple o an erkeğin içeride olmasına dayanamıyorlar.
yanıtlandı
1 ay1 cevap332 okuma

Soru
üstelik kadınlar erkeklerin aksine cinsellik sırasında kısa süre içinde zincirleme orgazm denilen üst üste defalarca orgazm olup boşalabilirler. …ri kadar zevk alsa da kimi zaman vajinal kuruluk problemi olurken kimi zaman ise aşırı şekilde ıslaklık olabili…
yanıtlandı
2 sene1 cevap2689 okuma