Soru
penis pompası kadın kullanır mı @arifaga bayanlar penis pompası ile ne yapar göğüsleri vakumlamak kadınlar için penis pompası penis pompası kullanan kadınlar penis pompası ne için kullanılır penis pompası ne işe yarar vajinayı vakumlamak penis pompasi dediğiniz aslında vakum pompası, ne amaçla bir pompa var bilinmez.

Soru
buraya da not düşmek gerekirse, kadınlar 12.3-14,7 cm arasında ortalama sayılan penis boyunun ideal olduğunu belirtmişler. … hem zaten vajina derinliği ne kadarki, penis içinde iken penisle gövdenin birleştiği yerinde klitorise … bulunmadım bakireyim ve acaba merak ediyorum benim penisim yeterlimi diye 15 in altına düşmüyor en …
pompası

Soru
kadınlar büyük sevse ne olur sevmese ne olur, sizin asıl mesele penisin işlev sorunları @erotic-girl merhaba, öncelikle bu kadar ölçüde bir penis genelde… …yapılacak bir şey yok, ancak tam ereksiyon için şöyle bir yöntem deneyebilirsiniz…. birincisi iyi kaliteli bir penis halkası alın, ikincisi boyu uzun penis pompası ve yanına kaydırıcı krem.

Soru
kadınlar nasıl orgazm olur karımı boşaltmak için gerekenler karımı nasıl rahatlatırım ön … sevişmede cinsel istek özgüven sorunları penisim yumuşuyor sertleşme sorunları tam ereksiyon olmadan … sende olsun ister iktidarsız ol hiç fark etmez, kadınlar mutlu olmayı hak ediyorlar. …hapı yutuyorsunuz, 20 dakika sonra penis pompasının üstüne penis lastiğini takıyorsun, penisi pompa içine sokup vakumluyorsun, güzel bir retlik ereksiyon sağlayınca pompadan çıkarmadan pompa üstündeki penis lastiğini penis köküne geçiriyorsun.

Soru
… hem güzel gözüken penis,hem de büyük bir penisin kombinasyonu ortalığı yakar gibime geliyor … Paran varsa durumun iyise onlar faso fiso olur kadınlar zengin durumu iyi olanlari severler ne … paranın oyun bozanlık yapmadığı durumlar için diyordum😄 @Ali11
pompası