Soru
buraya da not düşmek gerekirse, kadınlar 12.3-14,7 cm arasında ortalama sayılan penis boyunun ideal olduğunu belirtmişler. … hem zaten vajina derinliği ne kadarki, penis içinde iken penisle gövdenin birleştiği yerinde klitorise … bulunmadım bakireyim ve acaba merak ediyorum benim penisim yeterlimi diye 15 in altına düşmüyor en …
yanıtlandı
1 sene7 cevap5936 okuma

Soru
eğer penis uzun olursa tam olarak vajina içine girmez vajina dibine dayanıp rahatsızlık ve acı verir. …gerekiyorsa geçmişte milyonlarca kişinin katılımı ile yapılan kapsamlı araştırmada kadınların ideal olarak 12.4 ile 14 cm arasında bir boy tercih ettikleri tespit edilmiştir….
yanıtlandı
11 ay11 cevap3892 okuma

Soru
…nedir kızlar için penis ne kadar önemli soruyor um @rame-man 13cm penis nasıl 14 cm penis nasıl 15 cm penis nasıl 16 cm penis nasıl ideal penis boyu kızlar büyük penis ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penisim küçük… kadınların büyük bölümü %90 için penis önemli, buradan anlaşılacak husus uygun ölçülerde bir penis lazım, ikincisi de bu penisi iyi kullanacak bir erkek olmalı.
yanıtlandı
1 sene6 cevap21741 okuma

Soru
kadınlar büyük sevse ne olur sevmese ne olur, sizin asıl mesele penisin işlev sorunları @erotic-girl merhaba, öncelikle bu kadar ölçüde bir penis genelde… …yapılacak bir şey yok, ancak tam ereksiyon için şöyle bir yöntem deneyebilirsiniz….
ideal
yanıtlandı
1 sene3 cevap586 okuma