Soru
… grup seks teknikleri grup yapan kadınlar grup yapan kızlar grup yapmak … kızlar grup istermi kızlar grup severmi Her çeşit insan var … @CENK kesin demek zor ama sanki bu konuya çok ilgisi var gibi. En azından benim çevremdeki kadınlar evet hayal ediyorlar.
nerelerin yalanmasını
yanıtlandı
12 ay6 cevap7943 okuma

Soru
… cinsellik yaşamak istemiyorum kadınlar büyük penis sever mi @izpinoz … kaç cm ister kızlar büyük severmi kızlar cm cm ister penis küçültme penisim çok büyük penisim sertleşmiyor peniste … yok, penis ne kesiliyor ne ekleniyor.
nerelerin yalanmasını
yanıtlandı
1 sene3 cevap768 okuma

En çok uzun süre hatta dakikalarca seks yapan bu oyuncular ve ekstra büyük penis boyları sayesinde erkeklerin kıskandığı kadar kadınların da hayallerin… Erim Güven en iri penis kadınlar büyük penis sever kalın penis penis boyu penis boyu … mer merhaba, kişiye göre beklentiler değişir, ancak tip dünyasının öngörüsüne …
nerelerin yalanmasını
Devamını Oku

Soru
eşimle severek evlendik eşim normal zamanlarda seks konusunda çok iyi hatta yatakta dominat olmayı … kalıyor onu rahatlatmak için en ince ayrıntısına kadar uğraşıp didiniyorum … …gebelik sorunları nasıl gebe kalınır merhaba, bazen kadınlar bu süreçte çok endişeli olurlar ve bu sebeple erkeğe göre çok daha fazla yıpranır yorulurlar.
nerelerin yalanmasını
yanıtlandı
2 sene1 cevap789 okuma