Soru
ben oral seksten hiç zevk almıyorum yapma diyor. kesinlikle kabul etmiyor, zevk almıyorum işte diye diretiyor. …alır @olcay1995 bayanlar oral sever mi en çok kim oralden zevk alır kadınlar oral ister mi kadınlar oral seksten zevk alır mı oral seks zevkli mi oral yaptıran kızlar sevgilim vajinasını yalatmıyor vajina yalamak vajinasını…

Soru
eşim büyük penis istiyor zevk almıyorum diyor @ergun_v8 17cm penis büyük penis eşim büyük istiyor eşim zevk alamıyor ilişkide zevk alamamak ince penis kalın penis karım boşalamıyor karım büyük … cinselliğiniz sadece penetrasyondan ibaret olmasın, oral dene mesela kadınların çoğu bayılır buna, farklı pozistonlar dene, kamasutra …

Soru
mesela ben bir bayan olarak erkek arkadaşımla anal seks yaptığım popom çok acıyor canım yanıyor hiç bir zevk almıyorum, sırf sadece sevgilim memnun olsun diye dayanmaya çalışıyorum çabuk bitsin diye bekliyorum. bazısı tamamen kadınsı olmayın tercih edebilir, bazısı bunun arasında bir yerde olmak isteyebilir, bazısı sırf zevk içni haz aldığı için olmak ister, bazısına bu konular çok terz ve aykırı gelebilir.

Soru
ben ise tam tersi hiç zevk almıyorum ve canım acıyor. anal seks kadına neden zevk vermiyor. neredeyse hiçbir kadın zevk almıyor. buradan kadınlara söylüyorum : zevk alacağınız şeyleri erkeklerinize bildirin.

Soru
…anal erkek erkeğe cinsel ilişki gay erkek homoseksüel erkek kadınlardan haz almıyorum pasif düşüncelerim var pasif erkek pasif gay pasif gayler nasıl zevk alır pasif ilişki yaşadım pasif miyim pasif olmak istiyorum pasif olmaktan zevk almıyorum açıkçası pasif olmak öyle çok zevk alınacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.