Soru
Kadın milleti mastürbasyon konusunda erkekler kadar çok mu yapıyor? Bunu ortam elverişsiz ise çok yaparım özellikle de yastiga sürterek yapmak hele bide deodorant kutusu ile analdan denerken mastürbasyon… @Ecemy merhaba, ortalama alınınca kadınlar erkekler kadar çok mastürbasyon yapmazlar.
pedi

Soru
bebek bezi fetişizmi olan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz @Nostradamus alt ıslatma bebek bezi diaper diaper fetishism diaper lover emici külot hasta bezi kadın pedi ile mastürbasyon ilk defa böyle bir fetiş duydum, sonuçta fetish olayı yaşayan kişiye haz verir, bir başkasına açıkça saçma ve anlamsız gelir, diğerleri bu duyguyu…

Soru
@cd-belgin kadınlar adet döneminde artan hormonlar onları evet cinsel isteği artırırır fakat bayanlar her isteği arttığında erkekler gibi mastürbasyon yapma ihtiyacı… kimileri mastürbasyonu ve cinselliği kendine göre çok kötü yorumlar asla yapmaz. kimileri ise mastürbasyonun arzularının kölesi olur yapmadan duramaz.
pedi

Soru
…tamamen aykırı bir erkekle birşey yaşamayı asla düşünmüyorum ama anal mastürbasyon yaparken dildo ile oynarken bir an fikirlerim değişiyor. …yapıyorum @almedaCD anal mastürbasyon anal tatmin cd erkek crossdresser fantazi femboy erkekler kadın kıyafeti giyen erkek kadın kıyafetleri giymek kadın olmak prostat orgazmı…
pedi

Soru
mastürbasyon yapmayan kadın olurmu @boySoul 31 çekmek 31 yapan bayanlar 31 zararlımı bayanlar nasıl tatmin oluyorlar boşalıp rahatlamak cinsel tatmin mast yapan kızlar mastürbasyon… Herşeye her bilgiye anında ulaşıma bilen bir devirdeyiz.
pedi

Soru
…cinsel hastalıklar eşim mast yapıyor mu gizlice mastürbasyon yapmak mast yapan kadın nasıl anlaşılır mastürbasyon vajinada enfeksiyon vajinadan kokulu akıntı gelmesi vajinal akıntı… mesela tam tersi kadınların erkeklerin donu ile tek ilişkisi kenarından parmak ucu ile tutup çamaşır makinesine atıp yıkması ve kursun diye sermesinden ibaret.
pedi