Soru
… evlendim 3 yıldır yine vaz geçemiyorum şimdide gizlice eşimin kıyafetlerini giyiyorum üstelik biseksüel … açılsam itiraf etsem yanlış yapmış olurmuyum kadın giysileri giymekten hoşlanan crossdresser olmak … Eşime bunu birkaç kez söylemeye çalıştım ama hemen kestirip attı malesef gizli gizli giyiyorum ve bundan da zevk alıyorum.
hormon

Soru
gönderimde gizlilikte sorun yaşamadım. …vücut sıvısı artar hormon salgılanır @asi23 penis büyükmü küçükmü diye soruyorlar bir önemi yok, asıl süre uzunmu kısamı diye sormak lazım, çünkü kadınlar cinselliğe… @extory_3131 normalde ilişkide 3-5 dk da boşalıyorum fazla dayanamıyorum.

Soru
… belli etmiyoruz, hayallerimizi 4 duvar arasında gizlice yaşıyoruz @epida_20 ya erkek adama bozar … yanlış anlar diye @hkn_007 Pegging merakı olan kadınlar ve tecrübe etmek isteyenler mail adresinden ulaşabilir … …oldum,tatmayan bilemez ondaki zevki normal erkeklerden alamadığım hazzı alıyorum ben straponla, normal kadınlarla olan ilişkimede hiç aksamadan devam edebiliyorum..
hormon

Soru
…ayrıntısına kadar özenerek giyinenler ise sanki içlerinde iki ruhu taşıyorlar, gizli bir kadın ruhu kişinin hep görünmeyen yüzünde yaşıyor. …seviyorum giymeyi @Canla Bende kadın kıyafetleri giymeyi çok seviyorum özellikle külotlu çorap giydiğim zaman aynaya baktığımda hayaller alemine dalıyorum.
hormon