Soru
çok uzun zamandır kadın ayaklarına karşı ilgim var, kadın ayak ayakkabı ve çorapları benim için çok önemli. açıkçası sadece ayaklarla boşalamıyorum cinsellik birleşme mutlaka olmalı ancak beni bir kadında ilk baktığım yer ayakları, en çok tahrik eden bölge ayakları, ayakkabıları ve çorapları.

Soru
bak mesela soru söyle olsa sürekli kadınların ayaklarına ilgim var, öpmek koklamak yalamak istiyorum, otobüste metroda her yerde kızların ayklarını kesiyorum hayal kuruyorum, bu durum hayatımı etkiliyor kendimi engelleyemiyorum bana bir çare deseniz evet haklsınız bu bir sorudur diyebiliriz.

Soru
…soruyor @ayaksever21 ayağa boşalma ayak boşalma ayak fetişti ayak koklama ayak öpme ayak tutkunu ayak yalama erotik ayaklar foot fetish güzel ayaklı kadınlar güzel ayaklı kızlar tahrik edici ayaklar merhaba, fetish olayı zaten farklı bir dünya, haliyle biraz sıra dışı ve ekstrem olduğu için herkese pek uymaz.

Soru
merhaba sorum kadınlara özellikle tercih ettiğiniz ayakkabılar hangi modeller? @erotic-girl merhaba gerçekten önerdiğiniz site çok güzel türkiyede böyle güzel ve erotik ayakkabıları seven kadınların olması ne güzel @okanayak @okanayak ayakkabıların satıldığı o dükkanda ücretsiz bile çalışabilirim.

Soru
erkek arkadaşımı sevmeme rağmen bu sorundan dolayı, beni engellediği için ayrılmayı bile düşünüyorum hatamı yapıyorum sizce topuklu ayakkabı giymeyi seviyorum ama sevgilim buna çok kızıyor @topukluPeri platforma ayakkabı striptizci ayakkabısı topuklu ayakkabı topuklu ayakkabılar kadınların vazgeçilmez birer aksesuarıdır.

Soru
kadınlarımız güçlerinin farkında mı @okanayak bayanlar hangi tip erkeği beğenir bayanlar nasıl erkekten hoşlanır kadın dayanışması kadınların gücü kadınların öz güveni kadınların seçimi malesef çoğu farkında değil, melankolik takılıyorlar gerçekleri görmüyor net şekilde algılamıyorlar.

Soru
hanhi erkek olsa genç yaşlı güzel kadın oldumu kurulur yani. …benzer çok cinsleri var, olgunlardan hoşlanma, gay yada translardan hoşlanma, bacaklardan ayakalrdan hoşlanma, yok saçından hoşlanma, gibi gibi birçok noktaya çekilebilir…. sadece 40 yaş üstü ama güzel bi kadınla birlikte olmak istiyorum ama bu sıkıntılı bi durum bence.

Soru
…hızlı seks yapmayı tercih ediyor @ikizler44 ayakta cinsel ilişki ayakta ilişkiye girmek ayakta seks yapmak giysilerle git gel yapmak hızlı seks yapmak ilişki süresi çok kısa… @Kaan_ist bu erkeklerin sorunu ne sitede 5-10 soru okudum hep erkeklerin madur ettiği çaresiz kadınlar.

Soru
…yatağı yorganı parçalayacakmış gibi oluyorlar veeeeee ayrıca vajina yalanırken orgazm olmanın etkisiyle ayak altı yanıyormuş adeta sıcak kumlarda yürüyormuş hissi oluşur o an dünyanın en mutlu kadını o olur @love-burcu evet kadınlar gerçekten seviyor vajinalarının yalanmasını partnerim cinsellik konusunda kendini çektiği boynundan…

Soru
…görsellik erkekler için çok önemlidir, neredeyse her vücut bölümü erkeği tahrik eder, ayaktan başlayıp kaşa göze saça kadar tüm detaylar erkekler için başlı başına bir görsel… kadınlar utanmak çekinmek yerine tam tersine cinsellik yaşayacakları kişiyer görsel bir şölen sunmalılar.