Soru
çok uzun zamandır kadın ayaklarına karşı ilgim var, kadın ayak ayakkabı ve çorapları benim için çok önemli. açıkçası sadece ayaklarla boşalamıyorum cinsellik birleşme mutlaka olmalı ancak beni bir kadında ilk baktığım yer ayakları, en çok tahrik eden bölge ayakları, ayakkabıları ve çorapları.

Soru
bak mesela soru söyle olsa sürekli kadınların ayaklarına ilgim var, öpmek koklamak yalamak istiyorum, otobüste metroda her yerde kızların ayklarını kesiyorum hayal kuruyorum, bu durum hayatımı etkiliyor kendimi engelleyemiyorum bana bir çare deseniz evet haklsınız bu bir sorudur diyebiliriz.

Soru
…olmak ayaklarım çok güzel erotik ayaklar güzel ayaklı kızlar kadın ayakları çok erotik ojeli parmaklar sevgilim ayaklarımı okşadı yüksek platform kadın ayakkabısı yüksek topuklu giyen kızlar ayaklarınızı güzel bulmuştur.

Soru
…soruyor @ayaksever21 ayağa boşalma ayak boşalma ayak fetişti ayak koklama ayak öpme ayak tutkunu ayak yalama erotik ayaklar foot fetish güzel ayaklı kadınlar güzel ayaklı kızlar tahrik edici ayaklar merhaba, fetish olayı zaten farklı bir dünya, haliyle biraz sıra dışı ve ekstrem olduğu için herkese pek uymaz.

Soru
merhaba sorum kadınlara özellikle tercih ettiğiniz ayakkabılar hangi modeller? @erotic-girl merhaba gerçekten önerdiğiniz site çok güzel türkiyede böyle güzel ve erotik ayakkabıları seven kadınların olması ne güzel @okanayak @okanayak ayakkabıların satıldığı o dükkanda ücretsiz bile çalışabilirim.

Soru
ayak fetişi olmak kötü bir şey mi @ayakSever ayak bacak fetişti ayak fetish ayak fetişi ayak itiraf ayak koklama ayak öpme ayak seven erkekler ayak tutkusu ayak yalama ayaklara boşalma ayaklara ilgim var ayaklara sürtünerek boşalmak penisi ayaklara sürtmek fetiş olayı her kadına uymaz, kimine çok itici iğrenç gelebilir.

Soru
merhaba ben 26 yaşımdayım, kadında 35 yaşında. bu yüzden bu kadınla beraberim ve cidden hazzı yaşıyorum. ayaklarını kafamın arkasına koyuyor kontrol altında tutuyor beni ve soft bir şekilde ona oral yapıyorum. ayak fetişimde işin cabası ayaklarına tapıyorum zaten onun.

Soru
erkek arkadaşımı sevmeme rağmen bu sorundan dolayı, beni engellediği için ayrılmayı bile düşünüyorum hatamı yapıyorum sizce topuklu ayakkabı giymeyi seviyorum ama sevgilim buna çok kızıyor @topukluPeri platforma ayakkabı striptizci ayakkabısı topuklu ayakkabı topuklu ayakkabılar kadınların vazgeçilmez birer aksesuarıdır.

Soru
arka tarafta köşede bir sürü ayakkabı kutusu en alttakinin kenarından kırmızı bir şerit sarkıyor çektim gelmiyor kutuyu çıkardım açtım birde ne göreyim bir sürü seksi erotik kadın kıyafeti, bana sürpriz yapmak için mi almış diye düşündüm baktım hiç biri benim bedenim…

Soru
siteyi okuyorsan görüyorsundur, her türlüsü var, ayak tutkunu, vajina yalamak isteyeni, kadın kıyafetleri giyeni, strapon tercih edeni, anal isteyeni, kırbaçlanmaktan zevk alanı, hemcinsine ilgi duyanı, hatta vajina şekli, saçının rengini seçeni.