İri ve büyük memeli kadınlarla seks erkeklerin hayali

Memenin ucu uyarılması kadında, cinsel tahriği başlatıp artırarak ve vajinal  klitoral uyarılmalarını da harekete geçirir. Memeler kadınların en çekici gösteren kadını kadın yapan en önemli öğelerden birisidir. Kadınlar için de bir yere kadar iri göğüs iyidir fakat çok büyük göğüsler de kadınlarda nefes darlığına yol açabilir.
Devamını Oku

Büyük kalçalı kadınlar erkeklere daha çekici geliyor

Kadının dolgun kalça ve iri memeler gibi özellikleri olanlar süper dişi olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca son zamanlarda özellikle yabancı reality show ve şarkıcılarda iri ve dolgun popolu kadınlar popiliterisini arttırmıştır.
Devamını Oku

Soru
Olgun iri memeli ve esmer kadınlardan hoşlanıyorum. Yaşım ilerledikçe olgun kadın hayalim kendi yaşıma uygun biriyle sonuçlanır mı Olgun kadınlardan hoşlanıyorum @olgunsevgilim olgun fantazi olgun kadınlar olgun kızlar olgun seviyorum merhaba, işte porno izlemenin zararlarını ortaya koyan bir örnek bireysiniz.
yanıtlandı
2 sene1 cevap1277 okuma

Soru
…etkilenen sadece fiziksel değil sosyal medyadada kadınlardan çok etkilenen biriyim zaten sosyal medyadayken güzel bi kız görüyosun hemen mastürbasyon yapasın geliyo ama iş mastürbasyona gelince bi heyecan felan olmuyo o kadar çok yapınca insan farklı şeyler arıyo gerçek manada bir kadınla olmak ya da mastürbasyon yapacaksanda değişik fanteziler düşünesin…
yanıtlandı
1 sene10 cevap2196 okuma

Soru
Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki mesela benim partnerim anal sevmiyorum diyen kadına bile anal yapıp zevkten inletir, öyle ki o kadın tattigi bu anal zevki unutamaz tekrar denemek için bile arzuyla istekle yanıp tutusur @erotic-girl kadın erkek fark etmez asıl mesele zevk alacağına inanması bence.
yanıtlandı
1 sene5 cevap4099 okuma

Soru
…tükettiğinde daha farklı kadınlar arıyor erkek kalabilmek icin , Bu arada ben oturup eşinizle konusun derim bunun sizdeki hasarını @Mayra Bende giyerim 15 yıl dır vaz geçemiyorum sadece evde giyinirim 9 yıl oldu evleneli eşim kıyafeti yakaladı ve gönlünü aldım kabul etti devam giymeye crossdresser yani sadece giyinirim @Canla
yanıtlandı
2 sene8 cevap4650 okuma