Soru
Merhaba, ikimizde ilk deneyimi yaşayacagımiz için birlesme olmadan sadece yüzeysel oral seklinde seks yapmak rahatlamak istiyoruz ancak oral yolun da cok tehlikeleri varmis. bir anda herşeyi deneyip tüketmeyin, yoksa heyecanınız çabuk biter, monotonlaşmaya başlarsınız.
yanıtlandı
4 ay7 cevap897 okuma

Soru
zorlama ve ısrar olunca işin rengi değişir tüm heyecanı kaçar. anal seks konusunda son zamanlarda çok konuşulan bir konu. …canım çok tatlı bir kere sevglim çok ısrar etti verdim ilk ve sondu canımı çok acıttı @pink_show 24 yaşındayım… Seks guzel birsey.
yanıtlandı
2 sene14 cevap27128 okuma

Soru
…aramızdaki cinsel münasebeti çok kısa sürede tükettik mi evliliğimizin ilk zamanlarında deli gibi sevişiyorduk şimdi tık yok @sezen_erkas evli çiftler kaç kere seks yapmalı evlilikte cinsel isteksizlik evlilikte cinsel performans düşüklüğü… bu sayede cinsel heyecanı yakalayarak, geçmişteki gibi arzulu daha ateşli cinsellikler yaşayabilirsiniz.
yanıtlandı
2 sene4 cevap1115 okuma

Soru
…fantazi ilk gece gerdek ilk gece ilişki ilk gece seks ilk gene nasıl ilişkiye girilir korkacak birşey yok sende herkes gibi bu süreci atlatacaksın rahat ol @Murat06 Arkadaşının kocası ilk geceden böyle davrandıysa ya haplanmış…
heyecanı
yanıtlandı
10 ay6 cevap12129 okuma